|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   aptamil prematil
15.6.2008 21:32:54   
sase
oj.mene pa zanima,kje bi se dalo najceneje kupiti aptamil prematil.zaenkrat ga kupujemo v lekarni,sam je zelo drag.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: aptamil prematil
16.6.2008 5:08:59   
MARUŠKA28
oj!

Za 2 ali 3 evre cenejši kot v leksrni je v baby centru; če je kje še cenejši pa ne vem; tudi kasneje pri aptamil 1 se pozna za4 evre (lekarna skoraj 21 evrov, baby center 16 evrov pa nekaj centov);

lp,
m

(odgovor članu sase)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: aptamil prematil
16.6.2008 7:58:18   
sase
bom šla pogledati v baby center.a mogoče veš koliko pa stane v kolinski? baje da obstaja ena trgovina kolinska v ljubljani.jaz sem namreč iz gorenjske.

(odgovor članu sase)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: aptamil prematil
16.6.2008 11:01:45   
urška
kaj pa mueller? sem skoraj prepričana, da je ceneje kot v lekarni. najboljše da kar pokličeš in vprašaš po telefonu.

jaz sem enkrat bila v kolinski v trgovini. meni se ni zdelo nič ceneje. ampak tega je zdej že 4 leta. mogoče je zdej kej drgač.

(odgovor članu sase)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: aptamil prematil
16.6.2008 13:50:17   
anajmad
Mueller definitivno cenejši in tudi boljši. Našo po nemškem prematilu ni več napenjalo.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: aptamil prematil
16.6.2008 16:28:33   
sase
oj.hvala za informacijo. bom poklicala v mueller.nas je anže prehitel za 5 tednov,pa smo čisto nepripravljeni.če bomo še naprej kupovali v lekarni bomo kmalu bankrotirali.a mate ve tud nedonošenčke?anže je sedaj star že 3 tedne in imava jutri prvo posvetovalnico.upam da se je že kaj zrediv. :)

(odgovor članu sase)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: aptamil prematil
16.6.2008 19:08:21   
anajmad
Saj to je forum nedonošenčkovuser posted image user posted image user posted image . Naša nas je prehitela kar za 14T,tako da vemo kako to gre. Vi se pa čimbolj cajtajte in lepo rastite.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu sase)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: aptamil prematil
17.6.2008 11:46:28   
sase
dons sem bila na v posvetovalnici,pa so mi rekli,da moram otroka zbujati na 2,5-3h ure,,čeprav meni spi ponoči do 4 ure.star je 4 tedne.baje da (tako je rekla zdravnica) nedonošenček rabi več,zato ga naj kar zbujam ponoči na 2,5 h.meni se to zdi bz,saj čez dan dobi na 2,5-3 h

(odgovor članu sase)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: aptamil prematil
18.6.2008 12:44:42   
MARUŠKA28
sase!

kaj so kaj rekli v muellerju??? mi imamo sicer že prematil 1 samo če je razlika v prematilu je tu tudi...porabimo ga pa ogromno, saj nimam več svojega mleka, tako da samo zaenkrat porabim 4 škatle na mesec kar je skoraj 70 evrov...pa spije "samo" 100-110 ml na obrok...

kako je pa to nemška variantna prematila??? a ni vse isto???

(odgovor članu sase)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: aptamil prematil
19.6.2008 19:37:01   
sase
ojla. v muellerju je okoli 16 evrov.skoraj 5 evrov cenejši kot v lekarni.ga bom začela kar tam kupovati,čeprav je najbližji 30 km stran.tud naš poje okoli 80-100ml. meni so svetovali da naj rajši kupujem aptami  (nemški) ,ki ima zadej nalepko z navodili nalimano in ne da je besedil natisnen  na škatli.baje da je bolj kakovosten.anže nima nič krčov pa tud zaprt ni kaj preveč.blato odvaja ene 3 krat na dan.jst mleka nimam že od začetka.že prvega nisem mogla dojiti.
anže se je v 4 tednih zredil že za 1200g in za 3 cm zrasel.kako je pa kaj s kapljicami.a so boljš slovenske ali avstrijske???
lep dan

(odgovor članu MARUŠKA28)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: aptamil prematil
19.6.2008 21:51:59   
zolika
naš je sicer od znamke Nesttle BEBA 1 - v lekarni stane 17e v Mercatorju 14e in v Mullerju 11e! Vendar sva zadnjič slučajno v LJ Mullerju kupila hrano - pa je bila pokvrajena - datum (rok) je sicer štimal - ampak je naš čudno bruhnil po njej - pa še celi dan ni kakal! :( Po ustih pa se mu je vse ven spustilo...dokler sva hrano kupovala v MB Mullerju in v Avstriji - je bilo vse OK!  POtem sem hvala bogu imela še eno škatlo doma - sem mu dala - drug dan je bilo vse OK - kakal je ko veliki user posted image

Tako,da...sem že slišala od parih mamic da radi dajo na škatlo nov datum - čeprav je rok (uradni) že potekel...upam, da to ni res...ampak glede na to akr se nam je zgodilo...... user posted image
Žalostno da to počnejo pri hrani za otroke! če je to seveda res.... user posted image


_____________________________

28.2.2008 smo postali družinica

(odgovor članu sase)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: aptamil prematil
20.6.2008 8:38:09   
sase
ojla.to sem pa že tudi jaz slišala-glede datuma.dost žalosten če to res delajouser posted image .ne vem pa če je res.bom ga kupla pa bomo videli,kako bo.

(odgovor članu zolika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...