|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   atopijski dermatitis
29.12.2009 13:03:09   
fedrček

Moja hčeri se je nekje po prvem letu pojavil AD. Bili sva pri alergologinji in testi niso pokazali alergije na hrano. Zdaj je stara dobri dve leti. Okoli zapestij, v komolčni jamici in za ušesnimi mečicami je koža rdeča in srbeča. tudi ko je stanje boljše, je koža na teh mestih videti zelo suha. alergologinja je rekla naj maževa 3 dni z Elocomom, potem elidel. zdi se mi, da Elocom vedno pogosteje potrebujeva. Pri dermatologu nisva bili, razmišljam tudi o bioresonanci. Ima katera kakšno mnenje glede bioresonance, glede na negativne kožne teste? verjetno predpišejo dieto, a ne? s čim tuširate otroke pri takih težavah? Pa homeopatija?

hvala, lep dan
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: atopijski dermatitis
29.12.2009 14:14:08   
Ajda A
Nam je bioresonanca zrihtala hčerko ki je imela res hudo hudo obliko AD. Za božič je bilo ravno 1 leto odkar sem jo nazadnje peljala in od takrat je ok. Peljala sem jo pa na Vrhniko k dr. Romanoviôu.

(odgovor članu fedrček)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: atopijski dermatitis
29.12.2009 14:26:37   
Taddy78
Z Elocomom je potrebno ful pazljivo delati.

Naš je pri 4.mesecih dobil po ličkah velike suhe, rdeče "plošče" isto smo sprobali z vsem, Elocom je imel zelo kratkotrajen učinek, mislim da se je po 3.tednih stvar ponovila. Glede na to, da tanjša povrhnjico, smo ga mi lahko uporabljali samo 1x (torej sem ga mazala 3 dni, potem pa več ne)...

Na koncu sva pristala pri dr. Remsu (bila pri dermatologinji-katastrofa) in je omenil da je lahko alergija na karkoli, predpisal neko kremico in je stvar izginila. Rekel je, da je možno, da se mu bo pozimi ponavljalo in je naslednjo res imel na ličkah spet 2 mala suha izpuščaja, ki sem ju mazala kar s kremo za mraz, od takrat imamo mir.

Ima pa od svakinje tamali točno to, kar ti opisuješ. Ona je, ko je bil še dojenček ful pretiravala z umivanjem oz. kopanjem,kar ji je rekla tudi pediatrinja. Ko je malo nehala s tem pretiranim umivanjem se mu je zadeva res izboljšala. Sedaj je star 3.leta in se mu je ko se je začel mraz pojavila ful rdečina in se sploh več noče umivat, ker ga vse peče...

(odgovor članu Ajda A)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: atopijski dermatitis
29.12.2009 18:26:54   
thumbelina
Pri nas se je AD pojavil že pri starosti 8 mesecev. Zdaj je sin star že skoraj 3 leta in pri nas zgleda to takole:
- koža je slaba samo pozimi, poleti je koža prekrasna, brez ene krpice rdečine
- skozi vse leto se držimo diete in ne jemo mleka, fermentirano v omejenih količinah lahko...
- z Elocomom sem namazala samo 1x in koža se je res prekrasno uštimala, potem pa čez  par dni tak izbruh flekov, da me je skoraj kap in od takrat gasimo požare s pomočjo kreme A-derma, kopam ga z eko  kozmetiko Lavera, ki ima prav posebno linijo za otroke z dermatitisom (imajo olje za kopanje, da je koža prav fajn mastna, ko ga potegneš ven iz vode, za tuširanje in umivanje glave imajo pa šampon), zelo dobro se obnese še olivno olje v belo bazi (10%), ki ga lahko dobiš na recept.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: atopijski dermatitis
30.12.2009 8:11:29   
fedrček
OJ,


Taddy 78 mi lahko prosim poveš, kdo je dr. Rems in kje se da dobit?

hvala, Lp

(odgovor članu fedrček)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: atopijski dermatitis
30.12.2009 8:13:13   
fedrček
Oj,

thumbelina, kje pa se dobi kozmetika Lavera? bi mogoče probali s tem.

Hvala, lp

(odgovor članu fedrček)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: atopijski dermatitis
31.12.2009 18:11:19   
Taddy78
Nekaj sem slišala, da naj več ne bi delal, ima pa ordinacijo na Ptuju, vizavi ptujskih term (no, sedaj lahko rečem zraven novega hotela ptujskih term-takrat še ga ni bilo)....

Tak je tudi svakinja rekla,da se bo šla k njemu, zdaj pa ne vem ali je že klicala ali ne...

(odgovor članu fedrček)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: atopijski dermatitis
3.1.2010 18:38:37   
Taddy78
Fedrček evo čist sveža novica...gospod se sicer počasi spravlja v penzijo, ampak še pa dela. Dobra znanka je šla s tamalim tja, imel je iste težave oz. srbeče dele na pregibih, po vratu....po kremi je stvar zginila...

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: atopijski dermatitis
4.1.2010 7:36:01   
fedrček
 A je dr. Rems alergolog?

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: atopijski dermatitis
4.1.2010 7:44:11   
fedrček
Kakšno izkušnjo imate pa kaj z bioresonanbo pri takih težavah?

(odgovor članu fedrček)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: atopijski dermatitis
4.1.2010 13:51:13   
Taddy78
Je dermatolog...

(odgovor članu fedrček)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: atopijski dermatitis
8.1.2010 10:02:54   
sanelaa
predpostavljam, da rems kremico za Ad sam pripravi.
Me zanima, ali je njegova krema naravna?

Tudi moj sin je imel Ad oz. ga načeloma še ima, ampak se ekcemi ne pojavljajo več.

Je pa tudi bilo tako da je od novorojenčka dalje imel grozno kožo na obrazu,
hude ekceme, lišaje. Nič ni pomagalo, kortikosteroidi so pomagali samo kratkoročno.

No, ciser smo zadj tudi očiščeni vseh lišajev in ekcemov, tudi s pomočjo popolnoma naravne kreme.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: atopijski dermatitis
8.1.2010 10:55:24   
Katrin
Prosim če ne odpirate novih tem, v kolikor že obstajajo:

http://www.ringaraja.net/forum/Atopi%C4%8Dni_dermatitis/m_1985105/tm.htm

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?