|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   AVENT soparnik in mešalnik 2v1 izkušnje
6.10.2010 14:17:05   
Mysterious
Zivjo mamice,

v baby cetru imajo trenutno v akciji AVENT soparnik in mešalnik  2v1. Meni se zdi zadeva precej uporabna in seveda v primerjavi s loncem in palicnim mešalnikom precej draga. A ponavadi se izkaze, da so dobre in kvalitetne stvari vedno drage...

Zanima me ali ima katera od vas tale aparat in kako ste zadovoljne s njim. A je res tako zelo uporaben?

Jaz sem prvic mamica in se pocasi zanimam za uvajanje hrane, ker je nas decek dopolnil 3 mesec... HVALA!

lp M
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: AVENT soparnik in mešalnik 2v1 izkušnje
6.10.2010 14:27:30   
ledenaa
otrok je star komaj 3 mesece.Mislim da se ti nimaš kaj zanimat za gosto hrano,ampak MORA biti otrok pripravljen in kazati znake da je že zrel za Gh.

verjetno imaš doma lonec,pokrov in mešalnik  no to ti je to. Drugega ne rabiš. če pa hočeš pa kupi

(odgovor članu Mysterious)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: AVENT soparnik in mešalnik 2v1 izkušnje
6.10.2010 14:56:45   
Mysterious
Saj ne mislim ju3 začet z GH, zanimam se ker je aparat v akciji! 

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: AVENT soparnik in mešalnik 2v1 izkušnje
6.10.2010 16:27:38   
Barbara_L
Lej, sej ti je ledenaa prov napisala, ne rabiš te stvari. jaz imam samo pocen palični mešalnik in navaden pisker, to je to. Uvajanje GH gre pa itak fuuul počasi, tako da brez panike- opazuj otroka in videla boš vse.

(odgovor članu Mysterious)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: AVENT soparnik in mešalnik 2v1 izkušnje
6.10.2010 16:40:07   
biba88
meni je ta mešalnik zakon!!! sem ga kupla in je moj naj nakup user posted image
notri se skuha hrana na sopari in je prov okusna user posted image meni je zakon
je pa res kakor vsaka mama ve za eno je lahko ta aparat nepotreben za ene pa je full potreben!

jest še zase notr kašico nardim al pa kako zalenjavno omakco

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: AVENT soparnik in mešalnik 2v1 izkušnje
6.10.2010 18:05:31   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

otrok je star komaj 3 mesece.Mislim da se ti nimaš kaj zanimat za gosto hrano,ampak MORA biti otrok pripravljen in kazati znake da je že zrel za Gh.

verjetno imaš doma lonec,pokrov in mešalnik  no to ti je to. Drugega ne rabiš. če pa hočeš pa kupi


tok nesramen odgovor pa redko preberem...

Meni se pa zdi pohvalno, da o stvareh razmišlja vnaprej.

Soparnika nimam, ima pa kolegica eno starejšo varianto (podobno) od Chiccota (ne prodajajo več) in je zelo zadovoljna. Zelenjava kuhana na sopari namreč ohrani več vitaminov kot tista kuhana v vodi. Pa praktično je, če greš kam na dopust (recimo v hotel).
Sama sem ga gledala, ampak mi cena glede na dolžino obdobja, ko bi ga uporabljala, ni odtehtala.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: AVENT soparnik in mešalnik 2v1 izkušnje
6.10.2010 23:12:10   
Tasika
Jaz sem uporabljala tisto starejšo varianto - sterilizator, soparnik in grelec flašk. Precej priročna zadeva dokler so obroki majhni, pa hitro je, vitamini ostanejo not,.... Če te zanima piši na ZS.

Če pa ti še patronažna ni povedala - prste stran od paličnega mešalnika. Otroku ni potrebno hrane pasirat, se navadijo na tisto juho in so cirkusi potem s koščki. Samo pretlačiš z vilico, na začetku fejst, potem pa vse manj.

_____________________________

Lep pozdrav
tasika

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: AVENT soparnik in mešalnik 2v1 izkušnje
7.10.2010 10:32:46   
Bonnie_RR
Punce, prosim, da nekatere uporabljate prijaznejši ton, saj aroganca resnično ni potrebna.

Lp,
Bonnie


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Tasika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: AVENT soparnik in mešalnik 2v1 izkušnje
7.10.2010 13:04:45   
škratek
Zdravo!

Ravno tako kot ti sem tudi sama razmišljala o nakupu tega soparnika, vendar sem se kasneje raje odločila za nakup Tefalovega soparnika VitaCuisine, ker ga lahko uporabljam za celo družino - samo v eno posodo dam npr. malce več korenčka, ki ga nato samo pretlačim z vilico. Mikserja ne pogrešam.
Se mi pa zdi soparnik izredno dobra zadeva - zdaj vsaj 3 x tedensko jemo tudi ostali člani družine kuhano na sopari (zelenjava, riž, ribji fileji, piščanec,...). Ko se navadiš je super.

LP

(odgovor članu Mysterious)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: AVENT soparnik in mešalnik 2v1 izkušnje
7.10.2010 13:09:36   
divans1
A se res potem pojavi problem, ko dojenček že je koščke hrane, če mu prej miksaš zelenjavo oz. sadje?

(odgovor članu škratek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: AVENT soparnik in mešalnik 2v1 izkušnje
7.10.2010 13:28:29   
tlb

IZVIRNO SPOROČILO: škratek

Zdravo!

Ravno tako kot ti sem tudi sama razmišljala o nakupu tega soparnika, vendar sem se kasneje raje odločila za nakup Tefalovega soparnika VitaCuisine, ker ga lahko uporabljam za celo družino - samo v eno posodo dam npr. malce več korenčka, ki ga nato samo pretlačim z vilico. Mikserja ne pogrešam.
Se mi pa zdi soparnik izredno dobra zadeva - zdaj vsaj 3 x tedensko jemo tudi ostali člani družine kuhano na sopari (zelenjava, riž, ribji fileji, piščanec,...). Ko se navadiš je super.

LP

Točno tako razmišljam tudi sama, sem si tega nagledala na netu, sam ga moram še v kaki trgovini locirat (kje si ga ti nabavila?).
Tisti Aevntov se mi zdi majhen, ga otrok "preraste"? tj. poje več, kot gre noter)

pa lepo jesen vsem :)

(odgovor članu škratek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: AVENT soparnik in mešalnik 2v1 izkušnje
9.10.2010 9:40:41   
škratek
Oj!

Kupila sem ga v Merkurju. Je cenejši od tega Aventovega (stane cca 100 eur).
Lep danuser posted image

(odgovor članu tlb)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: AVENT soparnik in mešalnik 2v1 izkušnje
11.10.2010 8:14:28   
Mysterious
Drage Mamice,

Hvala lepa  za prijazne odgovore, tisti neprijazen, pa je verjetno napisala kaksna HUDO zagrenjena mama. Od vsega me je najbolje pritegnil Tefalov soparnik, ker je res veliko bolj prakticen od AVENTovega, ker ga lahko rabis za vso druzino in zato dlje casa.

Hvala se 1x in naj tudi vam sije jesenski soncek, kot pri nas ;)

lp M

(odgovor članu škratek)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: AVENT soparnik in mešalnik 2v1 izkušnje
28.11.2010 0:43:03   
Blicka
Hej, saj ne vem, če še kdo spremlja tole temo, pa vseeno. Jaz sem omenjeni soparnik in mešalnik pred kratkim kupila v leclercu, je bil iz 107 eur znižan na 84 (v BC je redna cena 134 eur!). Z njim sem ZELO zadovoljna in ga toplo priporočam. user posted image

Zelenjava in sadje sta zelo hitro oparjena, recimo jabolko v 5 minutah, počakaš še dve minuti, da se malce pohladi in nato zmiksaš in zadeva je narejena. Zmiksaš pa v lastnem soku, ki ga sadje spusti ven, tako da ni treba nič ekstra vode dodajati ... je pa okus povsem drugačen, kot če bi jih jabolka kuhala ... res super. Pa preporst za uporabo, tudi opereš en dva tri in malo prostora zavzame.

Jaz sem zelo zadovoljna. Zelo si olajšaš delo, saj imaš vse v enem aparatu, ni treba dveh posod pomivat. user posted image

Lp

L

(odgovor članu Mysterious)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: AVENT soparnik in mešalnik 2v1 izkušnje
28.11.2010 8:45:38   
DanijelaNeli
IZVIRNO SPOROČILO: Blicka

Jaz sem omenjeni soparnik in mešalnik pred kratkim kupila v leclercu, je bil iz 107 eur znižan na 84 (v BC je redna cena 134 eur!). Z njim sem ZELO zadovoljna in ga toplo priporočam.


Joooj,super akcija!!!user posted image


No,še ena pohvala...meni se zdu tudi super in ga nameravam kupit.Ker se mi ful splača,namreč imam bon za 50€ iz BC in tisiti kupon popusta za minus 30%.Me pride res poceni.

Semi pa mislila,da ne bo za v naprej uporaben...ampak bo.Ker tudi za potem daš soparit npr. celo tisto posodo korenčka in imaš malo večjo porcijo.
Ali pa za omakice je zelo dober.

In sem pristašica kuhanja na sopari,da se ohranijo vsi vitamini in minerali,pač hranilne snovi.

Ga grem iskat kaj kmalu,ker bomo tudi mi pričeli počasi z uvajanjem GH.

< Sporočilo je popravil DanijelaNeli -- 28.11.2010 8:47:30 >

(odgovor članu Blicka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: AVENT soparnik in mešalnik 2v1 izkušnje
29.11.2010 9:42:16   
karmchy
Pozdravljene!

Jaz se tudi zanimam za nakup tega soparnika. Me zanima kako pa je z zelenjavo iz zamrzovalnika? A jo lahko enako kuhaš na sopari kot svežo? Namreč imam zadosti domače zelenjave shranjene v zamrzovalniku.
Hvala za odgovore.user posted image

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: AVENT soparnik in mešalnik 2v1 izkušnje
3.12.2010 22:11:47   
DanijelaNeli
PA sem ga kupila in lahko rečem,da je prva liga.Res sem zadovoljna z njim.Trenutno sem delala bučke in je res tisti ta pravi okus.



_____________________________

Moj smisel življenja...
Neli 16.02.2007-3.580g 52cm
Noemi 22.07.2010-3.000g 49cm

(odgovor članu karmchy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: AVENT soparnik in mešalnik 2v1 izkušnje
12.12.2010 21:06:10   
mesash
Tudi mi ga imamo. Prva liga. Priporočam!

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: AVENT soparnik in mešalnik 2v1 izkušnje
24.1.2011 21:25:47   
Martinčka
mi ga tudi imamo in je zakon.. si sploh ne predstavljam biti brez njega!

(odgovor članu mesash)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 nenavadnih značilnosti novorojenčkov
Preverite seznam desetih najbolj čudnih značilnosti novorojenčka, zaradi katerih pa vam kljub njihovi čudnosti ni treba ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?