|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   avgust 2004
5.4.2008 21:43:54   
*jasminika*
user posted image koliko so veliki in težki vaši avgustovčki??user posted image in vas kaj ubogajo? imajo kake naloge kaj že morajo naredit?ali samo pospravljanje igrač-mojegauser posted image niti to ne zanimauser posted image

< Sporočilo je popravil *jasminika* -- 5.4.2008 21:45:00 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: avgust 2004
5.4.2008 21:46:40   
sandra85
mogoče boš prej dobila odgovor pod temo OTROK, ne pa DOJENČEKuser posted image

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu *jasminika*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: avgust 2004
5.4.2008 21:47:09   
Maxica
Naš avgustovček Max je velik 101 cm, težak pa dobrih 16 kg. Uboga pa, kakor kdaj, saj veš, kakor je kakšna luna.user posted image  
Pa tvoj avgustovček?


_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu *jasminika*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: avgust 2004
5.4.2008 21:50:11   
*jasminika*
moj 103..5cm pa 18kguser posted image ...ne uboga prevečuser posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: avgust 2004
6.4.2008 11:19:52   
Teni_
Napaka.

< Sporočilo je popravil Teni RR -- 6.4.2008 11:21:57 >

(odgovor članu *jasminika*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: avgust 2004
6.4.2008 20:49:54   
lol
105 cm in 20,5 kg.zelo aktiven,pospravlja kokr kdaj,šteje do 15 naprej pride v eni potezi do sto,ve ime in priimek,kje je doma,tudi nekaj slabih lastnosti(kaka v plenico,drugače jih ne uporabljamo več,ponoči pride k nama spat)sam se sleče obeče pa malo z mojo pomočjo.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: avgust 2004
25.4.2008 21:19:20   
Anol
REs smo zaposleni, ker ni nobenega časa, da bi kaj dosti pisali o naših otrocih.
MOj falotko je velik 103 cm in vaga 17,6 kg. Uboga predvsem takrat, ko mu to ustreza. Poskuša pa že, in mu tudi uspešno ratuje občasno, malo tudi že z nama manipulirat. Pozna nekaj angleških besed za živali, šteje brez problema do 10 nad pa kakor kdaj. Zelo rad je za računalnikom, kar mu seveda omejujemo.

Anol

_____________________________

Mojim ušesom najlepši zvok je smeh mojih otrok.

(odgovor članu lol)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: avgust 2004
2.5.2008 21:53:43   
jer.za.
Da še jaz malo napišem o naši avgustovki Zali.
Sicer za težo in višino ne vem točno-jo bom jutri atehtala in zmerila, pa sporočim.

Trenutno ravno prebolevamo norice.

Drugače pa najrajši riše, barva, zanimajo jo tudi že črke. Na računalnik že zna napisati Zala, s svinčnikom pa zna sama napisati A, Z in L pa ji še malo pomagamo. Prepozna tudi že kar nekaj črk.
Slači, oblači, se sama. Sama si tudi obuje čevlje, se stušira-seveda ji jaz na koncu pomagam, da je vse tako kot je treba. Zjutraj ko vstane, postelje tudi svojo posteljo. 
V sredo se je začela vozit s kolesom brez pomožnih koleščkov, in ji gre res zelo dobrouser posted image . Veliko mi že pomaga, je res že prava mala gospodična, ki pa obožuje svojo mlajšo sestrico.
Je pa ratala malo zbirčna pri hrani, npr. makaronov ne mara z mesno omako, ko pa mož pripravi špagete z mesno omako pečene v pečici, te pa obožujeuser posted image , pa še nekja je takih svari, ki jih "kao" ne mara.

Toliko na hitro, bom vam pa še jutri sporočila njene mere.

(odgovor članu Anol)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: avgust 2004
3.5.2008 12:56:13   
jer.za.
Kot obljubljeno, tu so še naše mere:
Zala ima 104 cm in 18 kg.
lp


(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: avgust 2004
10.7.2008 0:23:12   
Anamami
No, pri nas so malce drugačne številke: velika je 108 cm, težka skoraj 20 kg. Če želi, je zelo pridna, drugače pa zna biti tudi zelo trmasta.user posted image A je še kdo rojen 14. avgusta?

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?