|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   avtosedež
21.5.2010 17:42:47   
Anonimen
Rabim pomoč. Sploh se ne morem odločit kateri avtosedež naj kupimo za našo tamalo. Stara je dve leti, ima 13 kg. Zdej mamo Priorija 9-18 kg, čez 3 mesece bo mlajši prerastel lupinico. Zdej pa študiram ali naj kupim še enega od 9-18 kg al raje od 9-36?
Do katerega leta so se vaši vozil v temu od 19-18?
Kakšen se vam zdi avtosedež Nania?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: avtosedež
21.5.2010 18:16:28   
ledenaa
Nania ni varen avtosedež.Če že misliš šprata ,šparaj drugje in ne na varnosti
Kupi kiddya.
Mi smo zelo zadovoljni z njim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: avtosedež
21.5.2010 18:47:24   
gaya24
Moj tamali je star 2leti, ima 15,5kg pa bom čez kakšen mesec kar maxi cosi rodi kupla, je od 15kg naprej. Je pa tudi ful velik in sem ga ravn včeraj v baby centru dala v rodijs n mu je že čisto ql. Majo zdaj čisto nove, ki so ful boljši od prejšnjih. Cena je pa 179 evr. Lahko ga pa imaš pol do konca.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: avtosedež
21.5.2010 18:58:47   
Anonimen
Ma ne, sej jest nikjer ne šparam,mam full dnarja user posted image .
Za tega sm zato vprašala, ker baje da ma dobre testeuser posted image .
Gaya24 jest pa tega od 15 naprej ne upam kupit, ker ma že une avtomobilske pasove, to se mi pa še nekak ne zdi, da bi blo vredu za našo tamalo.

(odgovor članu gaya24)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: avtosedež
21.5.2010 19:52:42   
gaya24
Ja js bom verjetno tudi raje Kiddya vzela, sem zdaj mal gledla...Sam nikjer na slikah pa ne vidim varnostnih pasov na njemu? A so?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: avtosedež
21.5.2010 19:57:42   
gaya24
Kaka je razlika med tem:

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=209408

in

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=211403

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: avtosedež
21.5.2010 20:01:29   
ledenaa
Razlika ti piše  v linkih ki si jih dalauser posted image

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: avtosedež
21.5.2010 20:46:22   
gaya24
ma ja to vidim, ampak me zanima na tak način, če je zato kateri boljši, ker vsak ma nekaj kar drug nima, da vem katerega vzet, ker en je zdaj v akciji pa je drugače dražžji...sem mislila, če ga katera ima in bi povedala katerega od teh naj vzamem...

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: avtosedež
21.5.2010 20:58:05   
Anonimen
Bo ledenaa povedala katerega mauser posted image
Drugač sm pa slišala, da je ta neudoben, Ledenaa kaj ti praviš?
No pa upam, da še kakšna napiše kateri je dobr

(odgovor članu gaya24)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: avtosedež
22.5.2010 7:39:16   
miapia
Vsaka bo hvalila svojo znamko sedeža. Ravnaj se po svojem občutku in nesi otroka sabo in fizično sprobaj sedež. Mi imamo Recaro in ne bi kupila drugega. Tale Kiddy mi je pa kar nekaj - zaradi te mizice. Prvič sploh vidim in mi ne deluje niti ne varno niti ne udobno. Aja, mož ima pa s svojem avtu Nanio in tudi s tem sedežem ni prav nič narobe, je pa dejstvo, da je za sem pa tja. Je pa za otroka udoben in seveda da izpolnjuje zakonske zahteve glede varnosti. Zadnje dejstvo pa je, da so vsi testi skorupirani ina da se točno ve, katere firme stojijo zadaj. Pa ne samo za sedeže, tudi za gume, avtomobile itn.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: avtosedež
22.5.2010 21:23:28   
valči
Jaz sem pred kakim mesecem kupila avtosedež Cybex od 3-12 let.Meni osebno vredu sedež,brez pripomb,priporočam.V Baby centru.

_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: avtosedež
24.5.2010 15:55:01   
pingi
Naš starejši (2l 8m, 15kg) je trenutno še v Kiddyju, ampak v modelu Infinity Pro, ki je za 9-18kg. Mu je še čisto prav in mu bi bil še nekaj časa prav, ampak ga bo moral počasi odstopiti sestriciuser posted image
Mi imamo s tole mizico zelo fajn izkušnje, nikoli ni javkal, da ga moti ipd.., pa tudi po testih je zelo dobro ocenjen.

Tisti modeli Kiddyja, ki so od 9-36 kg, pa naj bi se do pribl. 15 kg uporabljali z mizico, kasneje pa daš mizico stran in pripenjaš z avtomobilskim pasom, kot v drugih avtosedežih, ki so od 15-36kg.
Ni pa nekih bistvenih razlik med modeloma, ki si jih prilepila, tako, da kupiš tistega, ki je v akcijiuser posted image

Vsekakor bi jaz na tvojem mestu kupila raje tega 9-36 kg, kot pa še enga 9-18kg.

Smo pa tudi mi za naprej kupili Cybex Solution (15-36kg).

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: avtosedež
15.6.2010 12:55:25   
kpklapa
čeprav ti testi za sedeže 9-36kg nimajo najboljših rezultatov - ampak 9-18 je prerasel, 15-36 pa se tudi meni ni zdelo še dovolj varno.
mi smo kulili pri 2,5 letih britax evolva 123 in sem zadovoljna. bomo še za drugi avto verjetno tudi tega kupili.

(odgovor članu pingi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: avtosedež
16.6.2010 13:17:07   
maya13
Tudi mi imamo recaro sedež in je super, ima narejenih mnogo testov, barve so zelo privlačne, material je super in ga nebi zamenjali. Z otrokom se veliko vozimo in je pomembno, da je v avtu varen.

(odgovor članu kpklapa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To pravilo je moje fante rešilo pred ugrab...
Mama je odkrila, da je pravilo, ki ga je otrokom postavila nekaj let prej, verjetno rešilo njihova življenja.
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?