|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   avtosedež - menjava (otrok prerastel)
18.10.2007 8:55:13   
zita
Imam dve leti starega sinčka in dva avtosedeža
MAXI COSI -TOBI, teža med 9 in 18 kg
i pa eden v istem ranngu teže, mislim da nania ali nekaj takega

Problem je v tem, da  v maxi cosi še lepo sedi (težek je 14 kg , ampak zelo velik), medtem ko v tem nania pa ga komaj zapnem. Problem bo nastal pozimi, ko bo malo več oblečen.

Včeraj sem v pikapolonici -katalog zasledila za 133 eur avtosedež RODI XP skupina teže 15-36 kg.

Razmišljam o tem, da bi kupila tega in ga nadomestila z Nania,medtem ko bi Tobi v drugem avtu bil še ok.

Imate kakšne izkušnje s tem? Kdaj se običajno zamenja avtosedež?
Priporočate kaj drugega?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: avtosedež - menjava (otrok prerastel)
18.10.2007 9:22:14   
glen
Mi ga imamo in smo z njim ful zadovoljni.
Mi smo jo dali v tak avtosedež lani jan. ko je bla stara 2.5.

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: avtosedež - menjava (otrok prerastel)
18.10.2007 9:28:32   
smigli
Jaz imam RECARO YOUNG SPORT I,II,III je od 9kg do 36kg in sem zelo zadovoljna je pa v samem vrhu po varnosti. Lahko ga kupiš le na spletu (bob in čenča), drugače si pa poglej na AMZS-jevi strani rezultate testiranja avtosedežev.
lp

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: avtosedež - menjava (otrok prerastel)
18.10.2007 9:49:20   
Pikca
Avtosedež RECARO YOUNG SPORT imajo tudi v spletni trgovini Sonček.

Smigli, koliko pa so pri tem sedežu visoko ti pasovi, ker jaz bi rada, da bi bil otrok čimdlje privezan s 5 točkovnim pasom?

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...
BLOG: Daj babici en`ga poljubčka ...
S takšnim navodilom ju pravzaprav čisto "povozim" in navajam na toleranco za zlorabo. Da bo tisti na drugi strani zado...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?