|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   baby alarm
13.3.2008 12:03:17   
JABOLKO3
Živijo!

Prosim za mnenja glede baby alarma (elektonske varuške). Živimo v hiši, bivalni prostori spodaj, spalni pa zgoraj, tako da bomo potrebovali ta pripomoček. Sem pa v dilemi, katerega kupiti, da ne bi bilo blokade (zasledila sem namreč, da nekateri alarmi v določenih prostorih sploh ne delujejo), ker  v hiši opažamo slab signal za mobilne telefone. Kaj mi svetujete? Sem pa pripravljena odšteti malo več, če bo zadeva potem gotovo delovala.

Lep dan vsem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: baby alarm
13.3.2008 13:27:39   
Hans
Mi smo našega kupili pri conradu in dela tudi iz nadstropja v nadstropje.

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu JABOLKO3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: baby alarm
13.3.2008 14:09:33   
Naja30
Mi imamo varuško Tomy in super lovi v drugo nadstropje.

(odgovor članu Hans)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: baby alarm
13.3.2008 17:00:05   
zabica26
tale http://www.ideo.si/?k=art&kat=71&art=4800 nam odlično lovi... dve nadstropji+pritličje in po balkonih user posted image



(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: baby alarm
15.3.2008 23:08:48   
sandra85
angelcare je super!user posted image

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu zabica26)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: baby alarm
16.3.2008 11:32:03   
Taula
Midva bova imela tudi Angel Care. Ubije dve muhi na en mah.user posted image

< Sporočilo je popravil Taula -- 16.3.2008 11:36:17 >


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: baby alarm
16.3.2008 14:14:35   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Midva bova imela tudi Angel Care. Ubije dve muhi na en mah.user posted image


Se podpišem pod tale postuser posted image , vzela bova pa kat najnovejšega ac 401.

http://www.mojedom.si/default-76,5672.html


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?