|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bakker, sivka, nagrade
18.2.2010 12:45:56   
Hope2
Dobila danes baker katalog domov. Koliko se dejansko splača naročat pri njih, so kaj cenejši? Kupila bi sivko, pa me zanima kaj naj do pomladi z njo, če je še zdaj sneg? Jo dobim v lončku? Bo počakala? Kdaj jo naj posadim? Pravtako z ostalimi rožicami, kaj lahko počneš z njimi, če je še zunaj mraz in sneg

Pa še vprašanje o nagradah. Kaj res dobiš kake nagarde? na sliki so mamljive nagrade, so to samo iluzija. Baje mi dajo kar 5 nagarduser posted image , dobijo vsi kodo s 5 nagradamiuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
18.2.2010 12:51:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bakker, sivka, nagrade
18.2.2010 14:06:02   
buči
tudi jaz sem dobila nalepko s petimi nagradami ...

pred leti sem sicer pri njih že naročala, so bili tulipani čudoviti. letos bi pa ameriške borovnice. Samo tudi jaz ne vem, če bodo ok.

Če boš naročila sivko (1 paket), je cena prenizka, poglej na naročilnico, te malo zaj***, ker imajo prav smešno vsoto za minimalno naročilo.

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bakker, sivka, nagrade
18.2.2010 14:20:04   
strelka81
Jaz sem že večkrat naročala pri njih in moram reči, da sem zelo zadovoljna.
Izdelke pošljejo ob najboljšem času za sajenje, samo tako označiš na naročilu.
Meni njihova sivka super uspeva. Imajo tudi garancijo in meni so že trikrat zamenjali rože
brez vprašanj, ko se mi niso prijele.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bakker, sivka, nagrade
18.2.2010 16:00:16   
melanija
Tašča je velikokrat naročala pa je bila vedno razočarana. Rože niso bile prave ali pa sploh niso uspevale, pa še grozno majhne je vedno dobila. Ko je rože reklamirala so ji tudi poslali druge a boljšega učinka ponavadi ni bilo.

Jaz niti ne pomislim da bi naročila, če imaš možnost mislim, da imajo danes v akciji sivko v Hoferju, vsaj vidiš in veš kaj kupiš.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bakker, sivka, nagrade
18.2.2010 16:15:32   
Netopirčy81
Tudi naša mati je že naročala pri njih in je bila tut razočarana. Glede nagrad...ma sama nategancija, če mene vprašaš. 

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bakker, sivka, nagrade
18.2.2010 16:44:55   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Dobila danes baker katalog domov. Koliko se dejansko splača naročat pri njih, so kaj cenejši? Kupila bi sivko, pa me zanima kaj naj do pomladi z njo, če je še zdaj sneg? Jo dobim v lončku? Bo počakala? Kdaj jo naj posadim? Pravtako z ostalimi rožicami, kaj lahko počneš z njimi, če je še zunaj mraz in sneg

Pa še vprašanje o nagradah. Kaj res dobiš kake nagarde? na sliki so mamljive nagrade, so to samo iluzija. Baje mi dajo kar 5 nagarduser posted image , dobijo vsi kodo s 5 nagradamiuser posted image



No, tole ti pa lahko odgovori ena zasvojenka z rožicamiuser posted image user posted image :

- bakker je zelo drag
- bakker ni preveč kvaliteten, če kaj naročaš, naroči bolj čebulice kot že ozelenele rastline, ker so izkušnje mnooooge večine (lahko pobrskaš po rr-ju, če mi ne verjameš) zelo slabe (z mano vred)
- slike v katalogu in dejanska rastlina niso niti malo podobni po bujnosti, včasih ti pošljejo celo druge barve rastlino, ali gnilo rastlino, ali presušeno ratlino, ni prave velikosti....
- rastline ti ne pošljejo ob najboljšem času, ampak kr enkrat, se pravi takrat, ko jim pride na lager (ne glede na to, kaj napišeš tam,kdaj bi jo imel)
- s sivko ta hip ne moreš delat nič, razen če imaš prave pogoje zanjo doma, ven je ne moreš postavit, v stanovanje pa še manj - imaš rastlinjak?
- nagrade sicer res pošljejo, ampak so po domače rečeno bolj ko ne kilave, manjše, nekvalitetne, ne delujejo dolgo, edino ko pošiljajo čebulice za nagrado, tisto pa se je meni prijelo in še kar dela
- vsi dobimo kodo z ogromno nagradami


Skratka, moj nasvet je, da počakaj do aprila, če stanuješ na celini in takrat v eni vrtnariji kupi kvalitetno ornk sadiko sivke, jo presadi direkt na vrt. če pa nimaš okrog sebe vrtnarij, pa pojdi v merkur, ki ima zadnji dve leti res dobro ponudbo sadik, pa niso tako zelo dragi, kot kdo drug. Jaz sem pri njih kupila sivko dve leti nazaj, ap je kraaassssnaaaaa, skor taka ko na morju.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bakker, sivka, nagrade
18.2.2010 17:33:32   
Hope2
Hvala za nasvete, ne bom naročala, bom res raje kupila ob pravem času v kaki štacuni ali vrtnariji

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bakker, sivka, nagrade
23.2.2010 14:30:59   
dps1
po večini sem zadovoljna, tista darila pa pomanjšaj cca 5x, da boš prišla do prave velikosti darila. najbolj uporabne so gratis čebulice, ki ponavadi super uspevajo.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bakker, sivka, nagrade
26.2.2010 13:24:04   
NEA_TEJA
Blzno razočarana nad bakker-om.Kupila jagode in so se vse posušile .Kar pa se tiče ngrad pa tako sam zavajajo potrošnike.

(odgovor članu dps1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bakker, sivka, nagrade
8.4.2010 6:12:16   
bralka
IZVIRNO SPOROČILO: Gina


- s sivko ta hip ne moreš delat nič, razen če imaš prave pogoje zanjo doma, ven je ne moreš postavit, v stanovanje pa še manj - imaš rastlinjak?
-




Sivk je več vrst, in prava sivka raste med 800 in 1500 n.v, ter je izpostavljena zmrzali in jo prežive. Rodna doa sivke je deset let.
Na mojem vrtu, kljub mrzlim zimam in snegu in ledu ter zmrzali sivka preživi. In ne samo to, cveti in se razvija...

O bakkru pa imam tako tako izkušnje.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: bakker, sivka, nagrade
9.4.2010 13:54:11   
dps1
jaz imam podobne izkušnje kot strelka. načeloma zadovoljna z vsem kar sem dobila, kar pa sem reklamirala, so poslali novo brez problemov. vsekakor pa ne naročajte zaradi nagrad, ker to ni to. najbolj se še splača, ko pošljejo zraven gratis nove čebulice.

ena je vprašala za ameriške borovnice: naše dobro uspevajo. enako super se obnesejo vrtnice, čebulnice, trenutno je nov japonski javor in lepo uspeva.....

(odgovor članu strelka81)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: bakker, sivka, nagrade
9.4.2010 15:56:53   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: bralka

IZVIRNO SPOROČILO: Gina


- s sivko ta hip ne moreš delat nič, razen če imaš prave pogoje zanjo doma, ven je ne moreš postavit, v stanovanje pa še manj - imaš rastlinjak?
-




Sivk je več vrst, in prava sivka raste med 800 in 1500 n.v, ter je izpostavljena zmrzali in jo prežive. Rodna doa sivke je deset let.
Na mojem vrtu, kljub mrzlim zimam in snegu in ledu ter zmrzali sivka preživi. In ne samo to, cveti in se razvija...

O bakkru pa imam tako tako izkušnje.



Ma saj ne govorimo o tem, a na splošno preživi al ne. Sivke, ki so bile sredi februarja na policah, če si kaj okrog hodila to veš, so odraščale v rastlinjakih in so imele mlade poganjke, ki sredi hudega mraza ne bi preživeli - sivka pozimi tako kot ostale rastline "spi". Tudi korenine niso bile tisti hip vajene nizkih temperatur in bi morale vse svoje sile usmeriti v samo preživetje. Gre za popolnoma drugačne pogoje, v katerih so rastle. IN ja, ogromna razlika je, ali kupiš rastlino v takem stanju, kot je tisti hip zunaj, na zemlji, ali kupiš rastlino, ki je siljena v rastlinjaku in je navajena na druge pogoje. To je tako, kot bi jaz ta hip prinesla neko trajnico, ki sicer je prezimno trdna, ampak je bila siljena in je tako velika, kot bo moja ista trajnice šele julija ali avgusta in jo aprila dala na naš mraz, ko je bilo danes in včeraj in predvčerajšnjim zjutraj (minus!) -3°C. Kaj se bo s to prezimno trdno rastlino zgodilo? Ti jaz povem. Vsaj dve leti ne bo prišla k sebi. NI vredno prehitevat čas.

(odgovor članu bralka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?