|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bakker??
7.4.2008 17:31:48   
*alja*
Pred tremi mesci (če ne več) je babica naročila neke rože (preko kataloga bakker) in označila da naj pošljejo v prvi polovici marca. No tega še zaj ni in sem mislila poklicat, pa nevem če sem čorava al kaj da ne najdem telefonskeuser posted image



_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bakker??
7.4.2008 17:37:13   
nynna
Izvoli.

Tel: 02 300 45 10
Faks: 02 300 45 90
E-mail: narocila@bakker-holland.si
Naslov:
Bakker Holland d.o.o.
Tržaška cesta 85
2000 Maribor

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bakker??
7.4.2008 17:45:11   
*alja*
http://www.bakker-holland.si/

pa kaj sem jas čorava al slepa, da na njihovi strani tega ne najdemuser posted image


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bakker??
7.4.2008 17:50:01   
sončnica24
Na desni strani izbereš: Pri servisnih straneh - informacije, potem pa v desni koloni pod Stik - Naslovi in telefonska številka

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bakker??
7.4.2008 18:40:12   
janjja
Mis mo enkrat naročili pa nikoli več. Dobili neke čisto posušene sadike (za nikamor) pa kao fotoaparat (še tamala ima boljšo igračko).

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bakker??
7.4.2008 19:17:15   
dulcinea
Mi smo naročili trikrat: prvič. zadnjič in nikoli več. Isto tašča in od kolegice mami. 

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bakker??
7.4.2008 19:24:36   
suzanamai
Jaz pa vsako leto naročim vsaj 2x in dosedaj sem bila vedno zadovoljna. res pa je, da večinoma čebulice, sedaj prvič čakam drevesce. javim kakšno bouser posted image

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bakker??
7.4.2008 19:39:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

Mi smo naročili trikrat: prvič. zadnjič in nikoli več.


Za njih pa je vec ali manj slisati enako.....

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bakker??
7.4.2008 19:51:14   
sončnica24
Mi smo lani naročili stebeljno vrtnico in če bo tako cvetela kot zdaj poganja bo bajna, res lepa. pa tudi še ene rožice lepo rastejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bakker??
7.4.2008 20:03:53   
ona
IZVIRNO SPOROČILO: janjja

Mis mo enkrat naročili pa nikoli več. Dobili neke čisto posušene sadike (za nikamor) pa kao fotoaparat (še tamala ima boljšo igračko).

Se strinjam,je pa moja mama enkrat nekaj naročilauser posted image

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bakker??
7.4.2008 20:12:40   
Nea_teja_
Jest sem naročila jagode v prvi drugi polovici mrca in sem jihže dobila sam jim pa težko rečem jagode mi jih bo morala še tašča malo dat da bo kaj iz njih.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: bakker??
7.4.2008 21:40:24   
abi
Slišala sem  da če z sadikami/rožami nisi zadovoljen, zadevo reklamiraš in ti vrnejo denar oz. pošljejo nove.


_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: bakker??
7.4.2008 21:46:21   
fusia
Jaz sem tudi enkrat nekaj naročila, pa nič dobila. Sem poklicala čez nekaj časa, pa mojega naročila kao sploh niso dobili user posted image

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: bakker??
7.4.2008 21:50:46   
RoZala
Ja, res je. Rastilne imajo 5 letno garancijo. No, jaz sem uveljavljala nekaj mesecev kasneje, ker mi plezalne jagode niso nikamor plezale. V bistvu niso skoraj nič zrastle, sadeže pa so imele za 3 x v usta dat. Dobila sem dobropis (čeprav baje lahko zahtevaš denar ampak takrat nisem vedela), enkrat pa novo sadiko.  

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: bakker??
8.4.2008 14:13:48   
gojska
naročem že par let, ker me njihove slike ful premamijouser posted image . Njihov katalog imam za sprostitev v kuhinji.
Do zdaj je vse kar sem naročila ful dober rastlo, pa sem naročala vse sorte. Razen enkrat sem se res predolgo obotavljala in pol ni nič bilo. Samo to sem si pa res sama kriva.
Najlepše od njih pa delajo vrtnice, pa dalije so bile lani super, gladiole imam že tretje leto.
Zdaj pa čakam pritlikavi španski bezeg, upam da ne bo zdaj drugače.

(odgovor članu RoZala)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: bakker??
8.4.2008 19:28:17   
honey
Jaz sem naročila tudi že nekje februarja neke čebulice, pa jagode pa še neke viseče vrtnice. Potem pa sem v začetku marca naročila še nekaj čebulic in sem oba paketa dobila hkrati mislim da 1. teden v aprilu, tako nekako. Naročila sem enkrat amarilise in moram reči, da so bili čudoviti. Tašča je tudi že večkrat naročila pri njih in ji vse rože super rasejo. Aja, jeseni sem pa naročila tulipane, ki mi pa sicer še ne cvetijo, ampak smo pač v takih krajih, da je pri nas komaj pomlad, ko je v Lj. že poletje user posted image . V glavnem z njimi smo zelo zadovoljni.

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
8.4.2008 21:23:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu honey)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: bakker??
10.4.2008 19:57:25   
honey
Naročila sem si pri Bakkerju sobno strelicio. Pa sem nekje imela "navodila", kako jo vzdrževat, pa mi jih je očitno možek stran zabrisal. Ima katera izkušnje s to rožo? Ker res ne vem, koliko jo moram zalivat - to mi je najvažnejše.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: bakker??
11.4.2008 11:14:11   
lelaval
Alja, midva sva tudi naročila, dobila pa 1,5 mesec kasenje. Sem naročila tiste ogromne jagode in robide brez trnja, pa bova videla, če bo kaj. Sva se pogovarjala z nejgovo sodelavko, pa je rekla, da je sama naročila plezalne jagode, pa so res take, kot na sliki - pa par kolegic isto. Tako, da - se bomo pustili presenetit.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: bakker??
19.4.2008 18:22:42   
goa
Čebulice so bile vedno lepe. Lepo cvetejo in res so lepe. Sadike pa so bile vedno za enga user posted image  glih kak teden nazaj sem dobila sadike rož, za  katere sem dala skoraj 50 eurov in se mi sušijo. Sem kar zelo jezna user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vedno lahko dosežeš vse kar si želiš, samo vztrajati je treba.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: bakker??
20.4.2008 21:16:13   
Nea_teja_
Tud moje jagode so šle po gobe matr sem jezna kotuser posted image  user posted image .Sem kr taščo klicala da mi jih bo še nekaj dala čeprov mi jih je že ,ker so bile tiste tok majhne da bi težko rekla sadika.

(odgovor članu goa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: bakker??
24.6.2008 14:31:28   
ključek
men pa zanima.......kakšna je dostava? preko navadne pošte ali kaj posebnega?? glede na to, da so to rožce.......user posted image

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: bakker??
25.6.2008 12:26:28   
Margareta
Jaz sem naročila en grm in je prišel majhen grmiček. Najprej je izgledal čisto anoreksičen, zdaj pa vidim, da nekaj bo. Dobila sem pa preko navadne pošte v škatli.

_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: bakker??
7.7.2008 16:23:05   
honey
Jaz sem naročila viseče vrtnice v posodi, primerne za na žlebove. In moram reči, da so čudovite user posted image  Sicer pri nas traja dalj časa, v primerjavi z nižinami, da rože začnejo cveteti, ampak ena mi že zelo lepo cveti, druga bo pa kmalu. Res pa je, da sem naročila pampaško travo in je res taka čisto majhna. Pa še srna mi jo sproti poje, tako da vprašanje, če bo kaj z njo user posted image . Drugače pa pride z navadno pošto v paketu - škatli. Jaz sem vedno dobila vse o.k.

(odgovor članu Margareta)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   [Brisano sporočilo]
9.7.2008 7:20:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu honey)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?