|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bakker - novi katalog
13.8.2007 11:41:39   
kepa*
Zanimajo me vaše izkušnje s čebulnicami, kupljenimi pri bakkerju? So potem rožce res tako lepe kot na slikah?
Me mika, da bi si kaj naročila.


_____________________________

Letos pa bo!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bakker - novi katalog
13.8.2007 11:44:24   
orhideja75
mi smo naročili že ene trikrat. vedno so ratale. nobena čebulica ni "zatajila".
ravno sedaj smo spet nekaj naročili in baje da dobimo zraven še fotoaparat. upam, da ne za  enkratno uporabo. sicer pa "šekanemu konju se ne gleda v zobe" user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bakker - novi katalog
13.8.2007 11:53:22   
dulcinea
Moja mami je pri Bakkerju naročila trikrat: prvič, zadnjič in nikoli več. Naročila je pa takoj, ko je to prišlo v SLO. Ene rože so na sliki izgledale lepe, potem so bile pa navadne travniške. Nas je bilo sram, da imamo to na oknih in smo dali dol pa druge rože kupili. Čebulnice od begonij - odgnali sta dve od petih prvo leto, drugo leto pa nobena več. Pa še bi lahko naštela. Od tega, da je v darilnem vedru bilo vse prebrano. Peč lepe čebulice prodajo, kar pa ni za prodajo pa šenkajo, samo da te premami in naročiš. In naj te ne premami fotoaparat, ker bo neko sranje, ki jim ne gre v prodajo in so jih dobili skoraj zastojn, samo da gredo v promet.

Pa brez zamere

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bakker - novi katalog
13.8.2007 12:02:45   
BLAŽIKA
Jaz sem predlani naročila čebulice begonije. Bile so KATASTROFA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Skoraj nobena ni zrasla več kot 5 cm, cvetov pa je bilo glih 5 vseskupaj, na sliki pa nešteto. No in sem seveda to žalost reklamirala in dobila bon v tej vrednosti. Za ta bon pa sem letos vzela amarilise in to tiste ko jo na sliki drži nehče v roki, vglavnem ogromna čebulica. Ta amarilis pa je bil res RES prečudovit. Zrasle so mu tri cvetna stebla in na vsakem steblu 4 cvetovi, točno tako kot je pisalo in bilo slikano, zato sem se odločila da bom letos jih tudi naročila.

Vglavnem, mogoče res ni vse tako kot je naslikano, mi smo imeli prvič katastrofo, v drugo pa čudež. Kako pa bo sedaj z temi ko jih dobim spet, pa vam javim.

Aja so pa se že tukaj pogovarjale da so tiste jagode baje pravi nateg. Tudi naj nebi nič zraslo iz njih.

Je že bila ena tema na baker probaj malo poiskat, tam je bilo kar precej odgovorov.user posted image


_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bakker - novi katalog
13.8.2007 12:16:11   
hrabra miška
Jaz sem lani tudi naročila begonije pri njih. Me je bilo kar sram,da sem takšna budala,da se dam vsakemu nasrat kater ima pet minut časa. Letos jih je pa sestra naročila,sam zmajeva krila,pa ima takšna da jih vsi občudujejo.

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bakker - novi katalog
13.8.2007 12:40:26   
poliloni
In iz odgovorov lahko potegnemo zaključek: naroči, a ne BEGONIJ!user posted image

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bakker - novi katalog
13.8.2007 14:30:41   
BLAŽIKA
ja očitno niso vse enakeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bakker - novi katalog
13.8.2007 15:23:42   
AKP
Čebulice so mi ponavadi lepo zrasle (tiste šenkane v vedru) vse ostalo pa je blo zanič. Sem jim čisto vse reklamirala in sem dobila dobropis. Naročila sem dva kao grmička. Na srečo sta uspela. Tudi soseda ni zadovoljna z njimi. Glede fotoaparata pa si dobro preberi drobni tisk, ker ga ne dobiš podarjenega. Sem hotela na silo nekaj naročit pa me je user posted image  prepričal, da naj vse vredu preberem, ker sigurno ne dajo, kar tako fotoaparate. In je imel žal prav.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bakker - novi katalog
14.8.2007 7:56:45   
2mama
pri Bakkerju ne bom ziher nikoli vec nic kupovala. iste izkusnje kot Dulcinea. in jagode so res bile za v smeti.

(odgovor članu AKP)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?