|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bakker katalog
6.2.2007 11:25:52   
jana26
A je katera že naročala preko tega kataloga rožice user posted image

Kako so se obnesle in ali je na koncu saj približno tako kot vidiš v katalogu?

Me mika, da bi kaj naročila ...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bakker katalog
6.2.2007 12:30:30   
mimikimi
ja moja mami je ze naročala pa je blo vse ok pa tudi rozice lepo uspevajo. user posted image

(odgovor članu jana26)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bakker katalog
6.2.2007 13:05:20   
lukec
Moja tašča je lani naročila kar precej in je vse lepo uspevalo.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu mimikimi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bakker katalog
6.2.2007 13:07:29   
Gordana-3
moja sodelavka je tud naročila, pol čebulic sploh ni pokukaklo iz zemlje. pa tašča je naročila lani cel kup stvari, me zanima, kaj bo uspelo, ker so npr. grmički ob dobavi bili veliki le 10 cm. raje dam malo več za grm, pa imam takoj nekaj poštenega, vidnega na vrtzu.

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bakker katalog
6.2.2007 14:24:48   
Ivi33
Ja, sem, k sem čist nora na rože - men je skoraj vse zraslo (čebulce),
Grmičke sva z mojim pa jeseni posadila, tako da čakamo na pomlad - ampak glede na vreme je nekaj že začelo bibat. Izgleda da bo...

LP

(odgovor članu jana26)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bakker katalog
6.2.2007 14:28:33   
dulcinea
Moja mami je naročila trikrat. Prvič, zadnjič in nikoli več. user posted image  

Pa še od dveh žensk sem isto slišala.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Ivi33)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bakker katalog
7.2.2007 5:47:24   
zaljubljena23
Se strinjam, sem naročila 4x (še vedno me ni izučilo) v upanju, da pa bo naslednjič boljše. Letos pa ziher ne bom več naročila, kajti to je katastrofa. Ob dovai so bile čebulice tako izsušene, da jim ni bilo več pomoči, naročila sem neke grmičke, ki so bili brez kakršnega koli poganjka. Res škoda denarja, pa itak so predragi

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bakker katalog
7.2.2007 21:26:01   
k1
imam srečo, še vedno zadovoljna z vsem, aja, razen z begonijami. ni bilo kaj iz njih. ostalo (tulipani in pomladansko cvetje - vse je bilo super).

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bakker katalog
8.2.2007 20:10:14   
Sulfinija
Nikoli več.Sem tašči za rojstni dan naročila vrtnice in so se vse tri posušile.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bakker katalog
9.2.2007 19:15:59   
Anonimen
Tudi moja mama je lani naročila. So ji poslali tistih 60 ekstra čebulic in iz vsega skupaj ni bilo nič. Od 10 anemon je bila ena čisto shitana, gladioll pa smo imeli 300, so poslali ta velike pakete, čeprav smo naročili majhne, pa tudi zaračunali so tavelike. Potem pa je bilo več kot pol tega samo rastlinje, od rož pa nič.
Isto: prvič, zadnjič nikoli več!

(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bakker katalog
24.2.2007 17:38:05   
Anonimen
Tudi jaz se strinjam s tistimi: prvič, zadnjič in nikoli več

Moja mami pa še kar naroča, čeprav nič ne rata. Pravzaprav so lani iz zemlje prikukale kar ene druge rože- necvetoče, čeprav je bilo naročeno čisto nekaj drugega.

Slabe izkušnje - res!!!!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: bakker katalog
27.2.2007 8:46:30   
2mama
Moj oče je naročil, potem pa so mu prišle ven ene travniške cvetlice. Je znorel. Sem pa jaz letos naročila paradiznik in jagode, pa me zanima, kaj bo. Moram pa povedat, da sem bila blazno razocarana nad izjemno negativnim odnosom do mene (kupca) na drugi strani telefonske zice.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: bakker katalog
3.3.2007 21:49:27   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: 2mama

Moj oče je naročil, potem pa so mu prišle ven ene travniške cvetlice. Je znorel. Sem pa jaz letos naročila paradiznik in jagode, pa me zanima, kaj bo. Moram pa povedat, da sem bila blazno razocarana nad izjemno negativnim odnosom do mene (kupca) na drugi strani telefonske zice.


A take vijolične? Moja mami tudi. Pa tašča tudi. Pa od kolegice mami tudi... Sem se ful režala, ko sem vidla, kaj raste na balkonu. V katalogu pa čist drugo.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: bakker katalog
3.3.2007 21:54:25   
Anonimen
ja pa saj ponujajo neko garancijo, če zadeva ne zraste lahko reklamirate a ni tko?

js sem naročila ene begonije lani in so kar dobr ratale glede na to kako zanikrno sem skrbela za njih :)

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: bakker katalog
16.3.2007 15:06:00   
_andreja_
jz sem lani naročila 5 sadik jagod, me je kap zadela ko dobila sam ena sadika je bila vredu, bomo videli kaj bo , čeprav ni nič obetavnega za videt user posted image user posted image  prvič, zadnjič in nikoli več

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: bakker katalog
17.3.2007 22:56:44   
Jessy
Ravno danes sem prek spletne trgovine naročila viseče jagode. Zdaj sem pa ta vaša mnenja brala in me je začelo resno skrbeti. Ma, če ne bodo vredu jih vrnem nazaj.

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: bakker katalog
18.3.2007 8:57:14   
Maxica
Moj oče večkrat naroči, pa mu vedno vse fino zraste. Enkrat je dobil v paketu eno gnilo čebulico, pa je poklical in reklamiral, in so mu poslali cel paketek nov.
Sama pa nimam izkušenj s tem.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: bakker katalog
19.3.2007 10:30:00   
_andreja_
IZVIRNO SPOROČILO: Jessy

Ravno danes sem prek spletne trgovine naročila viseče jagode. Zdaj sem pa ta vaša mnenja brala in me je začelo resno skrbeti. Ma, če ne bodo vredu jih vrnem nazaj.
jaz sem dobila od teh visečih jagodah samo eno sadiko o.k. ostalo pa ni blo nič vredu, bomo videli kaj bo letos sicer se je ta edina sadika malce razrasla ampak vseeno, aya reklamirala nisem (nevem zakaj user posted image  ne )

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: bakker katalog
19.3.2007 22:20:01   
lojzika
Moja tašča je tudi naročila jagode. Nobena ni prišla ven.
One gratis čebulice pa so čisto vse ok

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: bakker katalog
20.3.2007 15:56:19   
Gordana-3
moja teta je tud te jagode naročila že pred dvemi al tremi leti, a več kot treh jagod na grmu ni zraslo

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




izobrazba


Končano imam:

nič (1%)

osnovno šolo (3%)

srednjo šolo (42%)

faks (40%)

magisterij/ doktorat (5%)

še vedno se izobražujem (9%)


Število vseh glasov: 394

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!