|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   barbariga -pula
21.6.2011 10:07:36   
princeska29
mene pa zanima a hodi gdo v barbarigo na dopust ???mi se odločamo za tja in me malo zanimajo izkušnje drugih gre pa za privat apartma

_____________________________

AMADEJ 26.11.2001 2750g-48cm
STASA 17.01.2008 3850g-53cm
ALEX 17.12.2009 3700g-53cm
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: barbariga -pula
21.6.2011 11:45:09   
viv_
Bolj odsvetujem kot priporočam!

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu princeska29)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: barbariga -pula
21.6.2011 11:48:13   
lananai
Apartmajčki so kul. Samo mi smo imeli zelo daleč do morja in z vso kramo... Pa zvečer se nič ne dogaja, tako da smo večinoma hodili zgodaj spat. Iz tega stališča ne bi več šla.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: barbariga -pula
22.6.2011 8:53:34   
Katy78
Mi smi imeli fajn aparatma, prostoren in teraso v senci ampak smo ga dobili nekje na sredini naselja in je bilo kar daleč do morja. Je bilo pa to ko je bil sin star ca. 6 mesecev in se je k sreči še vozil v vozičku. Naslednji minus je gužva na plaži - ker je bil takrat še majhen, na plaži k sreči nismo bili veliko. Zdaj ne bi šla še enkrat. sploh ne v glavni sezoni, če greš pa maja ali pa potem septembra, je pa zelo luštno - preverjeno.

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: barbariga -pula
22.6.2011 16:00:43   
enea
jaz mislim da me Barbariga ne vidi več,...user posted image
z vsem kar so napisale predhodnice se strinjam,... 1000%user posted image
Pa Pula tudi,..user posted image

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: barbariga -pula
22.6.2011 16:10:57   
Dashenka
Jaz ne bi šla.

Degradirana obala in prav nič lepe plaže. Morje pa pač istrsko...

(odgovor članu princeska29)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: barbariga -pula
22.6.2011 16:24:44   
Izabelina
od mojga majo dol hiško... v sezoni je čist preveč ljudi tam, tista plaža je nabito polna. Če pa se odpelješ z avtom 5 minut stran so pa lepe plaže borov gozdiček in je supr...  izlete lahko delaš sijajne okol: kamenjak, dvigrad (če kej plezate je tukej eno fantastično plezališče, kjer lahko tut prespiš) in okolica...

men je v barbarigi supr pozim pa za prvega maja...


_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: barbariga -pula
29.5.2014 10:50:35   
midoslo
Zdravo,
letos nameravamo z družino iti na dopust v Barbarigo (apartmajsko naselje). Malce berem forume, kjer pišejo da kopanje v bližini apartmajskega naselja odsvetujejo, prevelika gužva in skalnata plača. Prosil bi za kakšen predlog kam točno se odpeljati na plačo kjer nebo prevelike gužve in nebo preveč skalnata plaža. Prosim za konkretna navodila, saj še v Barbarigi nisem bil. Prosil bi tudi, da mi malce opišete kam se proti večeru splača iti na kakšen sprehod oziroma ogled.

LP Blaž

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: barbariga -pula
29.5.2014 11:40:04   
gsatalema
Jaz osebno še tam nisem letovala, ker imamo svoje, sem pa šla pogledat, ker sta bila tam tast in tašča.... Glede na to, da včasih malo pretiravata, sem bila malo nejeverna nad njuno reakcijo..... Hotela sta domov in niti približno ostat tam!!! Tašča jokala kot dež...no zato smo šli pogledat..

Meni osebno ni všeč, sam beto, dva kioska in ena gostilnica, odrezano od sveta... Je veliko družin z otroci, saj jih pride dopust ugodno, ker nimajo kje zapravit.... Plaža sama skala, tako da me čudi, da se še tam ni kdo ubil... Višje ob Barbarige ne vem kako je z plažami, nižje imaš Peroj in še nižje Fažano, in kolik vem hodijo ljudje na te dve destinacije in tudi zvečer se v mestu Fažana kaj dogaja....
Kot že rečeno, za naprej pa ne vem...bodo še drugi povedali - drugače pa vse lepo na dopustu...

(odgovor članu midoslo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?