|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   barvanje jajc
21.3.2006 13:28:47   
soncece24
Velikonočnih seveda user posted image user posted image

jih boste kaj barvale? na kak način? ma katera kako fajn tehniko na zalogi? Jaz sem kupila neke take marmorne barve pa s čebulnimi olupki bom barvala. Zdaj bi pa rabla še tisto peno za ranžiranje. Kje dobim tega user posted image ? Saj veste kaj mislim, tisto gobo za ikebane. V hoferju sem kupila take luškane obeske , pa bi rada nardila velikonočni aranžma. NA vejice od mačic obesla ta spihana jajčka na trakcih, pa še neke kokoške papirnate sem kupla pa tak malo.  Kje lahko kupim to peno (v Mb).

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: barvanje jajc
21.3.2006 13:31:19   
Anonimen
peno dobiš v cvetličarnah, mogoče tut kak merkur, obi...

jajca pa klasika, k bom mela že orng trebuh pa se mi nau dal nč druzga packat. se prav barva iz vrečke jajca not pa to je to

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: barvanje jajc
21.3.2006 13:32:27   
Anonimen
Ta goba se lahko kupi v cvetličarni.

Tehnike pa res ne vem nobene za pirhe.

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: barvanje jajc
21.3.2006 13:38:41   
CIPRESA
Pri nas jih vedno barvamo samo v čebuli, se mi zdijo še najbolj lepi, bomo pa videli ko naš Žiga zraste potem bomo verjetno tudi z barvami kaj packaliuser posted image user posted image user posted image

Drugače pa jaz namesto ikebane v vazo dam malo narcis pa vejice od forzicije in na pa zraven še veje od okrasne "zavite" leske in na te veje gor obesim kako okrasno jajce in kakega pšančka ki jih prodajajo v trgovini, pa je res lep spomladanski šopekuser posted image user posted image


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: barvanje jajc
21.3.2006 13:41:50   
soncece24
LARA, v Hoferju majo že pobarvana jajca, sem jih danes vidla user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: barvanje jajc
21.3.2006 14:28:31   
dulcinea
Mi jih ponavadi s čebulnimi olupki. Če hočeš, da imajo vzorce jih pa prej poriši z voščenkami.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: barvanje jajc
21.3.2006 15:27:02   
anckabancka
Joj, letos sem pa pozabila čebulne olupke zbirat! user posted image

Drugače sem pa lani delal po tej tehniki:

Lepilo za les - Mekol - sem zelo razredčila z vodo. Potem sem dala na kuhano, še toplo jajce servetke in s čopičem namazala gor mekol z vodo.

Pirhi so bili res luštni!

user posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: barvanje jajc
21.3.2006 16:59:45   
Nasy
jaz vedno delam s čebulnimi olupki in razne travice gor..se mi zdijo še najbolj naravne, pa v veselje mi je to delat..pri nas nebi noben jedel jaj, če bi jih dala v barvo..so jih včasih pri noni delali-zeleneuser posted image pol, ko si jajčko razbil, pa noter zelen beljak, fuuj, ko bi bla plesnjava user posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: barvanje jajc
22.3.2006 12:03:54   
muki1
Ej Sončece. Vem kakšne barve si kupila. Luštne so, samo en problemček je, če so to tiste, kot jaz mislim.
Imaš rokavico zraven, na katero kaneš nekaj kapljic barve, potem pa jajček povaljaš po rokavici? Pa jajček mora biti orink vroč, da se barva lepo prime?
Pod rokavico - na dlan, si daj papirnat robček, drugače si boš opekla dlani. Vem iz lastnih izkušenj. Peče kot user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: barvanje jajc
22.3.2006 16:31:26   
Skorpija
Jaz jih delam v čebulnih olupkih s travicami in pa v pravem čaju. Nardiš ful močen pravi čaj, na jajca daš gumice (da dobiš črte) in jih pomočiš čez noč v čaj. Pridejo taki sivkasti, ful čedni. Te barve za marmoriranje pa midva uporabljava na bolj hladnih jajcih in nanašava v več plasteh. Ful je packarija, ampak midva ful uživava in pridejo res zanimiva. Tko da navodila vrž v koš in kar pogumno eksperimentiraj!

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: barvanje jajc
22.3.2006 21:33:48   
Nasy
koliko pa daš čaja? to bi pa jaz tudi probala!

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: barvanje jajc
23.3.2006 15:29:43   
Anonimen
Jaz sem jih lani skuhala v vinu. Ker je vino rahlo raztopilo lupino, se je srebrnkasto svetila. Pa FUUUUUUUL so bila lepa, zelo temno rdeča, skoraj črna, nekatera so bila vijolična. Vsi so jih hvalili. Letos jih bom spet tako skuhala, nekaj jih bom pomočila v pravi čaj, pa bomo videli, kaj bo nastalo.

Sem pa absolutno samo za naravne barve!

(odgovor članu Nasy)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: barvanje jajc
24.3.2006 14:00:53   
Anonimen
Tudi jaz sem za naravne barve. user posted image Do sedaj sem kar s čebulnimi olupki barvala, mi je pa zanimiva ta tehnika z vinom, kot opisuje Skutica. Skutica, katero vino pa priporočaš? Bi jst tud to poskusilauser posted image
Da niso jajčka dolgočasna, ponavadi gor kaj narišem ali oblikujem kakšne vzorčke z jušnimi testeninami, naredim prskanko ali npr. narišem s tekočim lepilom vzorčke in povaljamjajce v zdrobu...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: barvanje jajc
25.3.2006 8:48:23   
Anonimen
Kristina, katerokoli najcenejše rdeče vino.

Jaz sem lani delala z merlotom, v naši trgovini niso imeli nobenega drugega.

Letos pa bom poiskala še nekaj cenejšega.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: barvanje jajc
27.3.2006 7:56:47   
Anonimen
ja sončece sem vidla pobarvana jajca, sam tolk polenila se pa tut nam...clo neki mi je na misu pršlo..a bi se dal pirhe pobarvat s prstnimi barvami, da bi še tamala mal sodelvala. mislm če bi se prjela barva na pirh?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: barvanje jajc
27.3.2006 21:50:13   
mala Tinka
Ej Skutica! Kako dolgo jih kuhaš v vinu? To bi tudi jaz poizkusila!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: barvanje jajc
27.3.2006 22:00:02   
Anonimen
Mene pa zanima, kje se dobi kakšne malo širše posodice za barve notri dati. Ker v jogurtovih lončkih oziroma v tistih še malo ožjih bo Tibor takoj vse prevrnil. Rada bi širše in zato bolj stabilne. Barve bomo imeli pa kar klasične, čimveč različnih.

(odgovor članu mala Tinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: barvanje jajc
27.3.2006 22:00:49   
Anonimen
Kdaj pa sploh je velika noč? V Šparu sem že videla jajca, pakirana po 15, pa najmanjše velikosti. To je najbrž že za pirhe.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: barvanje jajc
27.3.2006 22:03:15   
Anonimen
Splišni, Velika noč je 16. aprila. Al tam nekje...user posted image  Nimam koledarja zraven...sam tam okrog 15, 16 aprila je ziher.

Kaj pa če bi poskusla barvat v posodicah od 500g skute?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: barvanje jajc
27.3.2006 22:06:35   
Anonimen
Ja, saj, samo kako naj pa zdaj do 15. aprila 6 skut pojem?user posted image  Sem že mislila na to. Mogoče nam bo uspelo nažicat picopeka, da nam bo dal tiste posodice za male solate. Če bodo dovolj visoke.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: barvanje jajc
27.3.2006 22:25:22   
Anonimen
Kaj pa če bi vseeno kupila 6 skut in vsako predela v vrečko in v skrinjo zmrznit dala user posted image  user posted image user posted image user posted image  Tako vseeno dobiš 6 lončkov, skuuto pa počasi porabiš user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: barvanje jajc
27.3.2006 22:26:51   
Anonimen
Ja no, v skrajni sili tudi to pride v poštev. Ampak bom raje prej poskusila s pizopekom. Bo manj dela.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: barvanje jajc
27.3.2006 22:27:51   
Anonimen
Pa še prišparala boš user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: barvanje jajc
28.3.2006 13:41:59   
Anonimen
Mala Tinka, odvisno pač od količine jajc, ki jih kuhaš naenkrat. Kuhala sem jih čisto isto, kot če bi jih kuhala v vodi. Nič komplicirat. Enostavno daj v vodo, pa pusti, da se skuhajo. user posted image  Po moje bodo v ene pol ure že skuhane. Sicer pa poskusi olupat eno jajco, pa boš potem videla...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: barvanje jajc
28.3.2006 23:03:32   
Pupica
Mi jih bomo tut letos v vinu, pa obvezno nekaj barvnih...ne vem ne morem z svoje kože, morjo bit pisana no...ne vem..
Ker pa bo letos očku pomagala tudi mala principesa, sva kupla še ful nalepkic, ki jih bo Tia gor dala. Je namreč izredno natančna, tko da ji bo pomoje kr šlo. Pa še občutek bo imela da sodeluje. Upam, da ne bo isto kot z plastelinom. Od kar ga ima, vsak dan vsaj 2 x na dan vse vn prvleče in se hoče igrat s plastelinomuser posted image user posted image user posted image Je zraven dobila neke modelčke, pa se ji tko fajn zdi, k lahko ustvarja, men pa tut k ji lahko v ležečki pomagamuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?