|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   beba1
9.4.2007 14:38:34   
xena3
imam dvojčici stari skoraj tri mesece. Po aptamil prematilu smo začeli z novalac AC1 zaradi krčev, pa ju je zapiral. Tudi aptamil comfort nam ni ustrezal. Zdaj smo na bebi1 in se je glede prebave uredilo, tudi s polivanjem nimamo več težav. Me pa zanima nekaj, kako so vaši napredovali na teži po bebi, ker sta začeli minimalno pridobivati, res pa je da sta vmes bili nahodni in koliko to mleko priporočajo glede kvalitete
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: beba1
9.4.2007 21:14:48   
ELA06
Mi smo to mleko dajal samo prve 2 dni ko smo prišli iz porodnišnice, potem je prišel naval mleka..... Tega smo kupil zato, ker so ji ga dajal že v porodnišnici! Če ga imajo v porodnišnici najbrž ni slabo mleko! Drugače pa ne bi vedla kak je razlika med temi mleki!

_____________________________

http://ela1.moj-album.com

(odgovor članu xena3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: beba1
9.4.2007 21:37:20   
minabo
Moj fantič je dobival Bebo v porodnišnici in smo doma potem prešli na aptamil, ki pa mu ni ustezal. Revček je bil čisto zaprt. Zato sem mu zopet začela dodajati Bebo, tokrat1. Zdaj smo že na Bebi 2 in lepo napreduje. Kolikor sem brala, kakšnih bistvenih razlik med adaptiranimi mleki ni. 

(odgovor članu ELA06)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: beba1
9.4.2007 22:09:23   
**Petra**
Tudi mi smo papcali Bebo lih zaradi zaprtja in je bilo po njej kakanje super. Na teži pa je čisto normalno napredovala. 

(odgovor članu minabo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: beba1
10.4.2007 0:01:50   
lojzika
V LJ porodnišnici dajejo BEBO in po mojem ni ravno slaba. Je pa res, da malokdo dodaja Bebo, se mi zdi da vsi kar Aptamil pa Novalac, zato se ti pa mogoče zdi da ni OK.

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: beba1
10.4.2007 0:02:35   
lojzika
Ja pa če računaš da na Bebi gor zraste veliko nedonošenčkov, potem je po mojem kar fajna

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Ime za fantka?
lumpa08

Katero ime za fantka izbrati?

Kris (39%)

Nay (15%)

Anej (46%)


Število vseh glasov: 230

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!