|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bebbestil austin 3 voziček
4.11.2009 23:10:17   
gupika
V iskalniku sem poskušala poiskati kaj o tem vozičku, a mi ni uspelo. Nočem ponavljati tem, kot sem že eno o nekem vozičku, a za tega res nisem nič našla.

Torej zanima me, ali je kakšna uporabnica tega vozička in kakšna so mnenja?
http://www.otroski-vozicki.com/si/otroski-vozicek-bebbestil-austin-3-moder-potovalni-komplet-i555.shtml?tselimage=1804#images

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bebbestil austin 3 voziček
6.11.2009 7:41:20   
mojca976
Tega sem tud jaz gledala, pa me zanima mnenje, predvsem funkcionalnost, trpežnost...

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bebbestil austin 3 voziček
6.11.2009 17:21:41   
gupika
Nikjer ni čisto nič o tem vozičku, najbrž je nov na tržišču. Sem pa klicala in si ga lahko ogledamo v njihovi poslovalnici v Mariboru. Meni je malo predaleč. Upam, da se javi kakšna uporabnica.

lp

(odgovor članu mojca976)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bebbestil austin 3 voziček
18.11.2009 19:27:56   
gupika
A res nima nihče izkušenj s tem vozičkom?

lp

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bebbestil austin 3 voziček
18.11.2009 21:34:08   
nokiamb
Kot vidim iz slik, se mi zdi, da se ne da narediti športnega dela čisto ravno v sedeč položaj.
Mojega otroka je to zelo motilo, da je moral biti tako nazaj naslonjen in sem zato morala
pasove odtegnit, da se je nagnil naprej , seveda pa potem pasovi niso več opravili svoje funkcije...

Vozička pa drugače ne poznam.

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bebbestil austin 3 voziček
28.12.2009 20:08:22   
Bauky
Tudi mene ful zanima, kaj je s tem vozičkom, da ni nikjer  nič informacij... A je čist nov in še nima uporabnikov?  Pa tudi na  na svetovnem spletu ni niti enega podatka, kdo ga proizvaja in kakšne izkušnje imajo z njim v tujini...
Res sem si ga nagledala na otroski.vozicki.com in me dejanskjo res zanima kakšne ima lastnosti in bi ga kar naročila :)
Če ga že ima katera doma, ga naj malo opiše.... ali gre športni del  v ležeči položaj, itd...?
Hvala in lp

(odgovor članu nokiamb)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bebbestil austin 3 voziček
29.12.2009 9:33:17   
gupika
Bauky...

Sem že mislila, da bo kakšna nova informacija. Res čisto nič o tem vozičku. No jaz sem ga vseeno naročila in naj bi ga dobila takoj po novem letu. Njihov zastopnik mi je rekel, da je baje čisto nov na tržišču in da zato ni informacij. No bomo videli kaj bo... sporočim ko ga dobim....

lp

(odgovor članu Bauky)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bebbestil austin 3 voziček
30.12.2009 12:36:07   
phelps
Res poročaj. Meni je ta voziček najlepši oz. najbolj skladen (upam, da tudi najbolj uporaben). Pa še cena je ok.

_____________________________

Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s sveta odganjaš - sence.

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bebbestil austin 3 voziček
5.1.2010 13:18:15   
1A
ja res je lep, jaz bi ga tudi imela!!!



_____________________________

vedno aktivna

(odgovor članu phelps)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bebbestil austin 3 voziček
9.1.2010 10:29:52   
gupika
Naj samo omenim, da sem voziček dobila včeraj, vendar so se nažalost zmotili v barvi. Lupinica je prave barve, medtem ko je voziček čist neke svetlo modre barve, ki je sploh nimajo nikjer na spletni strani. Še sam prodajalec je bil začuden, ampak so mi takoj poslali novega. Verjetno dobim v ponedeljek. Tega pa mi ni za razstavljat, pa spet nazaj sestavljat. Lupinica zgleda ok in lušna.

Torej poročam najbrž v ponedeljek.

lp

(odgovor članu 1A)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bebbestil austin 3 voziček
10.1.2010 0:05:34   
Barabinca
Mene tudi ful zanima kako je kaj ta voziček, pa nikjer nobene informacije. Tako da nestrpno čakam na kakšno
recenzijo ;)

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: bebbestil austin 3 voziček
10.1.2010 11:17:36   
kesi
Poglejte si stran proizvajalca:

http://coletto.pl/

_____________________________

KESI

(odgovor članu Barabinca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: bebbestil austin 3 voziček
15.1.2010 11:20:23   
cresisy
gupika si že dobila voziček prave barve? Tud mene zanima kako se obnese tko da čakam informacije. Hvala. lp

(odgovor članu kesi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: bebbestil austin 3 voziček
15.1.2010 20:02:19   
gupika
Voziček sem dobila, ampak barva je še zmerom bila ista. Skratka voziček je svetlo modre barve (tako kot na češki spletni strani), lupinica pa modra (tako kot na naši spletni strani). Da je zmeda še večja, sem bila v bolnici in nisem mogla zadev takoj poštimat.

No take barve kot je na naši spletni strani nimajo celga kompleta, ampak modro imajo samo tako kot je na češki spletni strani. Ta pa mi ni všeč. Tako, da sem na koncu naročila oranžnega. Ker pa me te dni še kr ni bilo doma (da bi ga prevzela), ga dobim šele v ponedeljek.

Zmeda...

(odgovor članu cresisy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: bebbestil austin 3 voziček
16.1.2010 10:05:38   
majolcica
Gupika, ko dobis pravo robo, tudi mene zanima, ali nastavljivost hrbtišča pri tem vozičku omogoča popolnoma ležeč položaj. Zanima me tudi tvoj prvi vtis o kakovosti vozicka, ko fizicno prides v stik z njim. Hvala in lp. 

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: bebbestil austin 3 voziček
16.1.2010 18:43:43   
Kiya
Midva sva naročila voziček in ga danes tudi sestavljala. Ko enkrat ugotoviš kako se stvari streže je kar izi.
Torej pri športnem delu ne gre v ležeči položaj, voziček pa mi deluje kompakten in zelo dobro vodljiv. Kako se bo obnašal z nekom notri pa še ne vem user posted image

Nekaj slik:
Klik

če vas še kaj zanima pa kr vprašite.

(odgovor članu majolcica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: bebbestil austin 3 voziček
18.1.2010 18:30:01   
gupika
No končno sem tudi jaz sestavila svoj voziček. Ni mi žal, da sem vzela oranžnega, res je lep. Ja kot je Kiya napisala je res kompakten in lepo vodljiv. Všeč mi je tudi material.

Za karkoli konkretnega pa kar vprašite....

lp

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: bebbestil austin 3 voziček
18.1.2010 18:52:03   
cresisy
A ima napihljiva kolesa? Ko boste šli pa na kakšen sprehod z otrokom v vozičku pa lahko napišeš kakšne izkušnje. :) lp

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: bebbestil austin 3 voziček
18.1.2010 19:08:11   
Kiya
Vsa tri kolesa so napihljiva :) za sprehod bomo pa mi mogli počakati še par mesecev user posted image

(odgovor članu cresisy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: bebbestil austin 3 voziček
21.1.2010 14:19:04   
Mareli
Pozdravljene punce .... vidim da sta že kupili tale voziček, men je ta prvo padu v oči, ampak ker ga nikjer ne morem videt sem zato začela gledati po ostalih - Jane slalom pro in Cam. Vendar po Kiyinih slikah vidim, da ima ta voziček vse kar mora imeti! naprimer Jane nima te možnosti, da športni del obrneš k sebi, kar je za mene minus, čeprav sem se že skoraj odločila za njega. Za Cam-a pa nisem še nardila tako obsežne študije user posted image

Kiya in gupika: mene najbolj zanima kakšna je lupinica. A je varna, mislim kak občutek imata? A ima lupinica strehico? Kako se pritrdi v avto? Z isofiksom (al kok se reče user posted image )

So vsi trije deli fajn obloženi? ...
Je pa zelo zelo lep voziček

_____________________________

veselju ni konca

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: bebbestil austin 3 voziček
21.1.2010 14:30:50   
Mareli
sem že ugotovila da ima jajčka strehico!...še en plus

_____________________________

veselju ni konca

(odgovor članu Mareli)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: bebbestil austin 3 voziček
21.1.2010 14:42:41   
Mareli
še neki sem pozabla vprašat .... Kulk težek je voziček? ogrodje?

_____________________________

veselju ni konca

(odgovor članu Mareli)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: bebbestil austin 3 voziček
21.1.2010 18:36:17   
gupika
Jaz osebno se nisem poglabljala v lupinice, meni zgleda vredu. Jaz ne bom imela iso-fixa, ampak jo bom pritrdila samo s pasovi.

Voziček je kar kompakten (velik). Mislim, da natančne mere so dane itak na spletni strani. Mislim, da je relativno težak, ampak tudi v to se nisem preveč spuščala.

Za to ceno se mi zdi zlo uporaben, ima vse, lep, stabilen, veliko dodatne opreme, funkcionalen, dober material...

lp

(odgovor članu Mareli)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: bebbestil austin 3 voziček
22.1.2010 6:45:22   
Mareli
Dobro jutro...

komentarji so že tudi na njihovi strani, kjer sem tudi zvedla, da se lupinica ne da pritrditi z isofixom, ampak samo z varnostnimi pasovi. prav tako lahko imaš samo to lupinico in nobene druge.

mere sem našla na internetu in zložen sploh ni tako velik.

Gupika: kako pa si sprobala, da je voziček stabilen? ... ko se menim z mamicam so skeptične glede 3 koles...men osebno je lepši z tremi

imam občutek da bo vedno več uporabnic imelo tale voziček, saj je pol cenejši, ima vse kar voziček mora imeti, zloži se na malo, ima velika kolesa, veliko nakupovalno košaro, kar se mi zdi pa najboljš previjalno podlogo, hihi da barv sploh ne omenjam, obrača se v vse smeri, nastavljiv ročaj.....

če bosta ugotovili še kakšno + oz. - točko prosim javita! hvala


_____________________________

veselju ni konca

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: bebbestil austin 3 voziček
22.1.2010 9:23:36   
gupika
Ja stabilen mi sedaj deluje, ko ga probam tle doma malo vozit. Kako bo pa dejansko, bom pa videla čez kakšen mesec, ko ga bomo začeli uporabljati in bo v njem najin otročiček.

lp

(odgovor članu Mareli)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?