|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   berem in berem pa ne razumem
25.10.2007 10:20:21   
Anonimen
Temo na finančnih dilemah (o kreditih). Pa kako lahko mesečni obrok  posojila znaša 1500 evrov. Kake plače te imate da si lahk to privoščite? Moj ima 750 evrov plače jas še nič (pa če bom mela naslednje leto 700 evrov), je to še vseeno manj kot pri nekaterih znaša položnica kredita? Pa pol ja mate 5000 evrov plače?

Pa kje za vraga se tolk da zaslužit?

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: berem in berem pa ne razumem
25.10.2007 10:22:38   
Anonimen
Morda pa delajo? Si se to vprašala? Vsak služi kakor ve in zna in to se tiče samo njega.
Si malo zavidna?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: berem in berem pa ne razumem
25.10.2007 10:25:47   
Anonimen
Jaz imam 950 EUR, moj pa cca 1.700, pa imava cca 800 EUR kredita. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: berem in berem pa ne razumem
25.10.2007 10:26:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Morda pa delajo? Si se to vprašala? Vsak služi kakor ve in zna in to se tiče samo njega.
Si malo zavidna?


Mogoče?

Tudi jas delam in to fizično (zaj trenutno ne, zaradi zdravstvenih razlogov).
Moj dela fejst in cele dneve pa tudi fizično zunaj v takem vremenu.

Tako da me ne napadat da ne delam, sam sprašujem, ker ne razumem!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: berem in berem pa ne razumem
25.10.2007 10:27:39   
*alja*
jas pa nič!

sem še študentkauser posted image , brez dohotkov


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: berem in berem pa ne razumem
25.10.2007 10:28:07   
Anonimen
TOčno tako...eni imajo res velike plače...od 3000€dalje...ampak vsi so si  to kravo zaslužli...noben ni po sreči prišel do take plače!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: berem in berem pa ne razumem
25.10.2007 10:30:43   
*alja*
Pa kaj je to tema anonimnih user posted image

Te jas bežim doluser posted image


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: berem in berem pa ne razumem
25.10.2007 10:32:12   
Anonimen
Draga moja, takole je ljudje hodijo v službo.V Ljubljani visokošolski kader zasluži od 1.500- 2000e naprej. In če sta dva je 1500 evrov kredita mala malca. Ne rečem da imajo vsi take plače, kar nekaj če ne že veliko pa je takih, pač odvisno kje si v službi. Vsi pač nimajo te sreče, je pa tako koliko se znajdeš in koliko si vlagal ( mislim na šolanje) toliko imaš.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: berem in berem pa ne razumem
25.10.2007 10:40:07   
Gina
Včasih gledam eno mojo frendico, kjer oba veliko zaslužita....pa ne razumem, kaj sploh imata več. Eno hišo sredi lj., ki mi niti slučajno ni všeč toliko, kot moja, ki je na lepšem kraju, ven iz Lj., imata gospodinjsko pomočnico - no to bi tudi jaz imela, pa vrtnarja, pa varuško za otroka - moj hodi v vrtec, kamor hoče še  v nedeljo, tako da tega jaz ne bi menjala, potem zmečeta ogromno denarja za kredite, česar jima ne zavidam, potem imata dva ornk avtomobila, se pravi draga, jaz imam tudi dva, pa jih ne bi menjala za drage, ker bi kvečjemu vlomilce (ki sta jih onadva posledično že imela) privabljala, pa nič bolj udobno se ne bi vozila, kvečjemu bolj drago, ker stane bencin več+ popravila več. Imata sicer čist nove cotke za otroka, kar meni ne pomeni dosti, pa morata imeti vse pod totanim alarmom, ker se bojita, koliko jima bodo še pokradli, včasih gresta na večerjo, pa priredita kakšen piknik, to tudi jaz, ona je ves čas zrihtana in v visokih petah, mene bolj privlači športni stil, tako da ji nič ne zavidam, pa poleti gresta na kakšno križarjenje, jaz grem pa samo v dalmacijo. Ves čas njenega praktično ni doma, ona ima tudi veliko dela s svojo firmo. Ampak hočem reči, jaz ne bi zamenjala. Nimata nič časa, pa sem in tja si privoščita kakšen priboljšek, sicer pa ne vem, če kaj nadpovprečno uživata življenje, oba sta včasih bolana. A ni boljše, če imaš normalno plačo, pa malo več časa zase? Prioritete so to. Nekdo si izbere denar in dela ves čas na tem, drug si izbere kaj drugega. Tako je to in ok je tako.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: berem in berem pa ne razumem
25.10.2007 10:48:58   
lemavrica
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Draga moja, takole je ljudje hodijo v službo.V Ljubljani visokošolski kader zasluži od 1.500- 2000e naprej.


A res? Dej povej mi kje dajejo take plače. Ni veliko takih ki imajo nad 1500€ neto plače.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: berem in berem pa ne razumem
25.10.2007 10:50:37   
Taula
A res? Dej povej mi kje dajejo take plače. Ni veliko takih ki imajo nad 1500€ neto plače.


Računalničarji. Vsaj te katere jaz poznam.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: berem in berem pa ne razumem
25.10.2007 10:57:59   
mojca*
tudi jaz imam precej prijateljev z visoko izobrazbo....noben ne presega cca 1000 evrov....pri nas na firmi tudi ne....user posted image
potem so menda take plače res pri direktorjih, vodjah, .....

sama je nimam, zato se glede višine plače ne bunim...user posted image kredita imam pa samo 130eur user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: berem in berem pa ne razumem
25.10.2007 11:03:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

A res? Dej povej mi kje dajejo take plače. Ni veliko takih ki imajo nad 1500€ neto plače.


Računalničarji. Vsaj te katere jaz poznam.user posted image


Točno tako.

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: berem in berem pa ne razumem
25.10.2007 11:08:30   
triša
Učitelji oš., srednja šola, vzgojiteljice, profesorji tudi eden nima pod 1100 evrov plače . En moj sorodnik predava na faksu ima 3000evrov plače.Poznam plače teh kadrov, ker tam delam. Tudi srednješolski kader jih ima, kar nekaj jih poznam nad 1000.
Mojca, glede na to kar navajaš imate potem pri vas slabe plače.

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: berem in berem pa ne razumem
25.10.2007 11:11:34   
tanikaa
Nekateri pač lahko, drugi ne.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: berem in berem pa ne razumem
25.10.2007 11:12:19   
cmokec
Nič ti ne pomaga, če zveš, kakšne plače imajo drugi.

Živi po svojih zmožnostih, pa bo. Premožnejši morda celo pogrešajo kaj takega, kar imaš ti, pa sploh ne znaš dovolj ceniti.

Sicer pa Ni vse zlato, kar se sveti. user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: berem in berem pa ne razumem
25.10.2007 11:12:48   
sazi
tista anonimna, ki bere, bere in ne razume - očitno nisi vsega prebrala. Če bi, bi ugotovila, da je med vsemi odgovori samo en tak, da ima toliko kredita, vsi ostali pa so bistveno manjši.
Je pa čisto razumljevo, da se glede na obiskanost RR najde tudi kdo tak, ki res nadpovprečno zasluži.

O tem, da imamjo(mo) visoko izobraženi po 2000 EUR plače, pa raje nebi, ker je to pravljica za otroke. Seveda ima marsikdo plače še veliko več, ampak ne pa kar generalno.

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: berem in berem pa ne razumem
25.10.2007 11:16:08   
triša
Sicer pa, tud če bi mela 5000 bi mi blo premal.user posted image

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: berem in berem pa ne razumem
25.10.2007 11:33:08   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: triša

Sicer pa, tud če bi mela 5000 bi mi blo premal.user posted image


Enako. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: berem in berem pa ne razumem
25.10.2007 11:39:45   
Gina
Učitelj v oš in vzgojitelj nima 1500eur plače, niti če doseže čisto vse možne plačilne razrede, niti če doseže vse nazive in niti če je eno leto pred upokojitvijo in ima visoko izobrazbo. To je laž. V šolstvu ni možnega tako visokega napredovanja. Morda se tale tvoja frendica od kje daleč vozi, pa dobi prevoza toliko - vendar prevoz tudi v celoti porabi, ne moreš tega šteti v plačo. Porabi v bistvu še več, za stroške popravila in vzdrževanja avta, pa po možnosti kakšne cestnine.

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: berem in berem pa ne razumem
25.10.2007 11:46:32   
Taula
Učitelj v oš in vzgojitelj nima 1500eur plače


Delam v šoli in nimam tolk plače, sem sicer začetnik, ampak vseeno vem da nikoli ne bo tolk.user posted image
Za vzgojitelja pa...ko sem jaz iskala job je bil razpis za Zavodu za vzgojitelja v vrtcu in je pisalo okvirna plača 1500 evrov plus dodatki. user posted image

Kolegica ki pa dela na faksu kot asistenka pa ima tolk plače+prevoz+mesečni kvoto dodatkov.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: berem in berem pa ne razumem
25.10.2007 11:48:15   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Taula
pisalo okvirna plača 1500 evrov plus dodatki. user posted image



Verjetno bruto .

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: berem in berem pa ne razumem
25.10.2007 11:57:09   
Taula
Možno. To ni pisalo.
No ja..še vedno ni slaba plača.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: berem in berem pa ne razumem
25.10.2007 12:46:11   
triša
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Učitelj v oš in vzgojitelj nima 1500eur plače,
[/quoteG]
Gina saj ni bilo rečeno da ima 1500, rekla sem okoli 1100 , vem ker tam delam. Brez prevoza in malice.
Moj stric predava na faksu in ima kakšen mesec tudi nad star miljonček, tako da sem v evrih itak še premalo napisala.
Glede asistentov na faksu pa je res bogo, moj prjatelj je bil asistent na Strojništvu pa je imel tolk plače kot jaz.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: berem in berem pa ne razumem
25.10.2007 12:53:58   
lemavrica
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

A res? Dej povej mi kje dajejo take plače. Ni veliko takih ki imajo nad 1500€ neto plače.


Računalničarji. Vsaj te katere jaz poznam.user posted image


No moj računalničar bi rad vedel kje so take plače, prec zamenja zdajšno IT del.mesto za 700€ za tako ki prinese 1500€

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?