|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bi ostale doma, če bi imele dovolj cvenka?
23.9.2007 22:02:26   
SanjaS
Zanima me koliko bi vas ostalo doma in skrbelo za družino, če vam ne bi bilo treba hoditi v službo? Bi kljub temu "hodile" v službo?

No, če seveda posledično zaradi te svoje odločitve ne bi imele nikakršnih finančnih težav...

Lp,

S.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bi ostale doma, če bi imele dovolj cvenka?
23.9.2007 22:04:12   
rija
nebi ostala doma....mi pa odgovarja tole 4-urno delo.....user posted image  ko mi pač znese user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bi ostale doma, če bi imele dovolj cvenka?
23.9.2007 22:05:21   
Njuškalo
Jaz bi isto hodila v službo, samo da bi bila mogoče še bolj izbirčnauser posted image .Moj dedc bi pa ostal doma in delal glasbo pa pazil otroke.

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bi ostale doma, če bi imele dovolj cvenka?
23.9.2007 22:06:20   
Anonimen
js bi pa končno začela delat tisto kar mi je všeč...bo mela svojo firmo, oz več firm :) za vse moje ideje ki jih imam..hmm..kdo bi mi dal kapital? user posted image

(odgovor članu Njuškalo)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bi ostale doma, če bi imele dovolj cvenka?
23.9.2007 22:06:47   
Anonimen
Ne bi ostala doma.

Če drugega ne, bi delala nekaj za svojo dušo.

(odgovor članu SanjaS)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bi ostale doma, če bi imele dovolj cvenka?
23.9.2007 22:09:05   
Maleal
Nebi ostala doma.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
23.9.2007 22:09:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu SanjaS)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bi ostale doma, če bi imele dovolj cvenka?
23.9.2007 22:09:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Njuškalo

Moj dedc bi pa ostal doma in delal glasbo pa pazil otroke.


Ti pa imaš načrte user posted image  user posted image

(odgovor članu Njuškalo)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bi ostale doma, če bi imele dovolj cvenka?
23.9.2007 22:09:42   
eya
Jaz tudi ne bi ostala doma...bi mi bilo preveč dolgcajt brez službe. 4urni delavnik se pa kar fajn sliši, ali pa mogoče samo 3 dni v tednuuser posted image

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bi ostale doma, če bi imele dovolj cvenka?
23.9.2007 22:13:19   
lucika
jaz pa se trenutno sekiram, ker nimam službe; in bi mi ta ideja zdaj super prav prišla. da se vsaj sekirala ne bi....doma bi bila pa isto kot sem sedaj:)

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bi ostale doma, če bi imele dovolj cvenka?
23.9.2007 22:58:52   
Anonimen
Bila bi doma, ja, ampak bi delala tisto, kar bi mi pasalo - prav tako za denar, seveda. Ne bi pa več hodila v službo oz. delala za nekoga drugega - samo še zase in za svojo familijo.

(odgovor članu SanjaS)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: bi ostale doma, če bi imele dovolj cvenka?
23.9.2007 23:17:23   
Marogica
Ne, ne bi ostala doma.Kaj pa bi delala cele dneve doma? GOspodinjo špilala? Kaj pa bi se z možem pogovarjala, razen, koliko praha je v hiši, koliko plevela okrog hiše, kolikokrat sm otroka previla in kaj naj skuham?

Dolgočasno....saj vem, tudi meni kdaj pa kdaj kaj podobnega pade na misel, predvsem, ko preveč delam. In roko na srce, po mesecu dni bi bila še bolj tečna, kot pa sedaj, ko sem dnevno v stresuuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: bi ostale doma, če bi imele dovolj cvenka?
23.9.2007 23:25:36   
eva1
Niti pod razno-po vsaki porodniški kr čakam, kdaj grem nazaj med folk, jst nisem človek za doma bit-men se mora neki dogajat, ker drugače je kriza...tako da me ni nič groza, ko se mi počasi steka 2 porodniška...prav obratno veselim se vsega kar me spet čaka...imam pa kr fino sluižbo, tako da bom že malo pred 15h doma in bom cel popoldan z tamalima...pa bomo vsi zadovoljniuser posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: bi ostale doma, če bi imele dovolj cvenka?
23.9.2007 23:28:52   
SanjaS
Pri tem da bi katera"ostala doma" nisem mislila, da bi pa možek zato čuval otroke in delal glasbo...user posted image

Bolj sem imela v mislih da bi dama skrbela za gospodinjstvo in dom v celoti ( ter seveda počela kar se ji zazdi s skupnim denarjem in časom, ki bi ji pri tem ostajal..) medtem ko bi gospod bolj svojo energijo vlagal v predvsem finančno solidno sliko družine.. 

Se mi zdi, da je večina žensk za nek 4 urni delovnik?
No, pa me zanima zakaj se tistim, ki bi delale po 4 ure na dan zdi to primerno? Kaj je takega kar vas vleče v službo (če odmislimo finančne razloge..) 
Se vam ne zdi da bi bile v normalnem podjetju, kjer vsi delajo 8 ur in več nekako neenakopravne?

Nekako se mi zdi Kerensin odgovor dosti logičen... ona bi čas porabila za uresničevanje idej...to razumem in nekako se mi zdi zelo logično..
A ne razumem zakaj bi ženska hodila za 4 ure nekam, če je lahko povsem svobodna in dela kar si želi? Upam da me ne bi kera  narobe razumela... Ne podpiram t.i. "žena naj bo doma" sistema, a včasih se mi zazdi da smo se vsaj večina žensk, s to emancipacijo v stilu "jst tud, jst tud delala vse tist, kar delajo tisti z luleki.." fino nasmolile in zdej večina dela dvojno...samo počutile se pa naj bi božansko svobodno in enakopravno..user posted image

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: bi ostale doma, če bi imele dovolj cvenka?
23.9.2007 23:32:21   
nejcko
Takoj! Bi pa seveda počela ogromno stvari za svojo dušo - nekatere bi prinesle tudi kaj cevnka (beri najraje bi bila honorarc)user posted image  


Saj nekoč bo tako ... upam ... srčno upam ... res upam, no


(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: bi ostale doma, če bi imele dovolj cvenka?
23.9.2007 23:32:58   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: SanjaS

Bolj sem imela v mislih da bi dama skrbela za gospodinjstvo in dom v celoti ( ter seveda počela kar se ji zazdi s skupnim denarjem in časom, ki bi ji pri tem ostajal..) medtem ko bi gospod bolj svojo energijo vlagal v predvsem finančno solidno sliko družine.. 




Joooooj, sem antitalent (beri: lenoba) za vse kar diši po gospdinjstvuuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: bi ostale doma, če bi imele dovolj cvenka?
23.9.2007 23:39:52   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: SanjaS

Kaj je takega kar vas vleče v službo (če odmislimo finančne razloge..) 


Mene čisto ničuser posted image  Mene služba ubija, resnično! Sovražim službo, ker zame to pomeni, da služim, sem služabnik, sluga nekomu drugemu, pa če prav počenem stvari, ki me veselijo. Sem sluga nekomu, ki me lahko vsako sekundo je*** v glavo, vsak dan moram biti ob določeni uri tam, pa nihče me ne vpraša, kako se ob tem počutim, ali sem lahko točno ob tisti uri tam, ali se doro počutim, jaz in moja familija, da je tako. Sluga pokorni sem!

Saj vem, da me bodo zdaj spljuvaliuser posted image


(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: bi ostale doma, če bi imele dovolj cvenka?
24.9.2007 7:01:19   
Dashenka
Nikakor ne.

V službu uživam od trenutka ko začnem delat pa da trenutka ko grem domov, navadno po več kot osmih urah.

Nasprotno pa pri opravljanju gospodinjskih opravil, razen kuhanja, dobesedno trpim.
Ker pa po drugi strani rada živim v čistem in urejenem sem si omislila gospodinjsko pomočnico.

Torej so moji delavniki sestavljeni izključno in službe in skupnega preživljanja popoldnevov in večerov s hčerjo in možem.





(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: bi ostale doma, če bi imele dovolj cvenka?
24.9.2007 7:25:10   
barbara b


[/quote]

Mene čisto ničuser posted image Mene služba ubija, resnično! Sovražim službo, ker zame to pomeni, da služim, sem služabnik, sluga nekomu drugemu, pa če prav počenem stvari, ki me veselijo. Sem sluga nekomu, ki me lahko vsako sekundo je*** v glavo, vsak dan moram biti ob določeni uri tam, pa nihče me ne vpraša, kako se ob tem počutim, ali sem lahko točno ob tisti uri tam, ali se doro počutim, jaz in moja familija, da je tako. Sluga pokorni sem!

Saj vem, da me bodo zdaj spljuvaliuser posted image


[/quote]

Se lahko samo podpišem pod tole izjavo, ker je pri meni isto.

Jaz bi takoj ostala doma!

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: bi ostale doma, če bi imele dovolj cvenka?
24.9.2007 7:37:59   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: BAGI

Niti pod razno.


Se podpišem.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: bi ostale doma, če bi imele dovolj cvenka?
24.9.2007 8:00:38   
Olivija
 
Ne, me kar groza prime, če samo pomislim.

Doma bi ostala samo v enem primeru, če bi delala magisterij ali pa kakšno podobno izobraževanje, ob samem gospodinjenju bi pa umrla od dolgčasa.

(odgovor članu SanjaS)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: bi ostale doma, če bi imele dovolj cvenka?
24.9.2007 8:02:18   
smigli
Meni se zmeša, da ostanem doma, zakrnim.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: bi ostale doma, če bi imele dovolj cvenka?
24.9.2007 8:14:52   
April
Jaz bi pa takoj ostala doma. Mene razni urniki prav dušijo. Ampak bi seveda imela dosti denarja, ne pa da bi možek moral zato cele dneve v službi viset. Doma pa men ni nikol dolgčas. Gospodinjila ne bi kaj preveč, sam tist kar je nujno. Bi se pa zato tok več z otroki ukvarjala, brala, študirala....

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: bi ostale doma, če bi imele dovolj cvenka?
24.9.2007 8:40:25   
Naja30
Zdaj, ko imam malo hčerko, bi takoj ostala doma in imela še več otrok, kar enega za drugim. Kasneje bi se pa verjetno naveličala biti samo v krogu otrok in bi začela iskat nekaj za svojo dušo. Saj v tem bi moral biti point, če imaš dosti denarja, da lahko delaš kaj za svojo dušo. Žal je pa tako, da kdor ima veliko denarja, dela še več, da bo še več denarja user posted image  

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: bi ostale doma, če bi imele dovolj cvenka?
24.9.2007 8:48:20   
Anonimen
Meni se zdi, da odrasel človek mora biti v družbi odraslih in nekako skrbeti za svoj intelektualni razvoj, tudi skozi komunikacijo z ostalimi odraslimi različnih mnenj. Se mi zdi, da če ostaneš doma, da obstaja nevarnost, da nekako stagniraš in so vsi dnevi isti. Se zabubiš, kor je ena že rekla, se mi zdi.
Tako da, če bi jaz imela dovolj denarja, bi vseeno hodila v službo, le veliko bolj sproščena bi bila.

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?