|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   biograd, mesto pag, pirovče, vodice?
19.6.2008 22:22:12   
Anonimen
Kaj od tega bi izbrale za dopust z 1letnikom?
Upoštevajoče: plaža, mesto, gužva, trgovine,...
Pač tiste, ki ste bile...dajte kak nasvet, ker mi se ravno ne mormo odločituser posted image

Gremo pa zadnja 2 tedna v juliju, tak da bo treba kar hitro nekaj primernega poiskatuser posted image

hvala
lp
tea
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
19.6.2008 22:32:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: biograd, mesto pag, pirovče, vodice?
19.6.2008 22:34:03   
brina_3
za Vodice: v trgovinah dobiš vse,cene enake našim,nekaj celo ceneje
na plaži so majhni kamenčki,kar je super za male otroke,vendar pa je skoraj vedno dosti ljudi na plaži.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: biograd, mesto pag, pirovče, vodice?
20.6.2008 1:01:46   
Anonimen
Pag nima naravne sence, ima lepo urejeno mestno plazo, v mestu se tudi kaj dogaja, trgovine so (kako ej z diskonti vem samo za Novaljo), sicer imas pa blizu do Zadra, kjer je Spar in Mercator in ostale trgovine s cunjami, pa tiste neke orgle slavne in kaj vem kaj se (sem vedno bojkotirala izlet v Zadar, kadar smo bili na Pagu).

Kako je z guzvo v mestu Pag nimam pojma, v Novalji je konec julija in zacetek avgusta fajn guzva.

Jaz bi izbrala Pag, ker drugje se nisem bila user posted image In ker je Pag lep. Aja, pa plaza so kamencki in mivka, voda se postopoma spusca. Poiscem kako fotko.

(odgovor članu brina_3)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: biograd, mesto pag, pirovče, vodice?
20.6.2008 1:14:10   
Anonimen
Tukaj imas o mestu Pag: http://www.pag.hr/index1.htm (za vecjo spodnjo slikco upam, da se da kliknit .. v Mozilli ne bo delalo, ker ni javen album)

user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: biograd, mesto pag, pirovče, vodice?
20.6.2008 7:32:42   
Luni
Za otroke ti priporočam Pag in sicer Staro Novaljo, plažo Planjko, kjer je naravna senca, na plaži je mivka, ali droben pesek, odvisno kateri kot plaže izbereš. Mi gremo v torek user posted image , komaj čakam! Lani je bila naša stara osem mesecev in je bilo super.

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: biograd, mesto pag, pirovče, vodice?
20.6.2008 7:38:33   
Jančika_
Pred leti sem bila v Biogradu in je bila tako svinjsko mrzla voda, da sem se v enem tednu kopala samo 1x. Plaža nabito polna, v vodi pa trije junakiuser posted image . Pa ne vem, če je vedno tako ali smo samo slučajno slabo naleteliuser posted image .

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: biograd, mesto pag, pirovče, vodice?
20.6.2008 7:42:19   
Pinga
Ojla !

Vodice definitivno odsvetujem. Je na plaži taka gužva da se otrok niti premaknit ne bo mogel. Ko smo bili mi pred 3 leti so ljudje dobesedno ležali en zraven drugega.

Smo pa mi bili lani v Biogradu in smo bili ful zadovoljni.

Lp,

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: biograd, mesto pag, pirovče, vodice?
20.6.2008 8:27:02   
skuštrana
Pirovec - ne
Pag - super, samo ni sence na plaži
Vodice - ok

Gužva je pa v sezoni povsoduser posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Pinga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: biograd, mesto pag, pirovče, vodice?
20.6.2008 8:36:16   
Anonimen
Mi grem predzadnji teden v juliju v Biograd z invalidnim otrokom. Bomo se pustili presenetiti.

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: biograd, mesto pag, pirovče, vodice?
20.6.2008 9:07:57   
k1
mi gremo v vodice, priporočila so kar dobra, tako da se že veselimo. gužva pa je itak povsod čez poletje. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: biograd, mesto pag, pirovče, vodice?
20.6.2008 9:27:00   
nbiba
Lansko leto smo bili v Vodicah- super.
Letos pa gremo v Biograd, tu bomo pa še videli kako bo.
Se pa strinjam z predhodnicami, da je v sezoni vsepovsod gužva, še posebej v Dalmaciji. Mene gužva ne moti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: biograd, mesto pag, pirovče, vodice?
20.6.2008 11:21:34   
kawasakica
Vodice in Biograd - toplo priporočam. Če nočeš gužve pa Pašman, tam ni nič

(odgovor članu nbiba)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: biograd, mesto pag, pirovče, vodice?
20.6.2008 15:33:05   
2suzika7
Jaz grem že 5. v Biograd. Bila sem junija, julija in septembra,  vsakokrat mi je bilo super!!! Dovolj ljudi, da nisi sam, ne preveč gužve, vedno odlično vreme - v 14 dneh pol ure dežja(upam,da tudi letos), veliko za pohajat, prijazni domačini, voda super... Cene pa več kot dostopne. Skratka nikoli dolgčas, ko sem šla tja sama, potem z možem, pa z malo navihanko, letos pa še s 3,5 mesečnim čmrlčkom.


_____________________________

Dobila sem več kot sem si upala sanjati: dva zlata,pridna angelčka - TANAJO in JANEJA.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: biograd, mesto pag, pirovče, vodice?
20.6.2008 15:48:37   
baja*
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Pirovec - ne


A lahko prosim malo več poveš, zakaj ne. Z dragim listava po katalogih (ja, tud midva rihtava vse zadnji cajtuser posted image ) in se nama Pirovac ne zdi tako slab, vsaj po fotkah... imava ga v ožjem izboruuser posted image .

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: biograd, mesto pag, pirovče, vodice?
24.6.2008 8:46:46   
k1
za pirovac sem tudi jaz slišala da ni glih vredu.

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: biograd, mesto pag, pirovče, vodice?
27.6.2008 22:29:18   
ela11
midva sva bila lani v Vodicah in sva se imela super. Bila sva v Vilah Imperial, ki so bile cenovno zelo ugodne. Prehranjevala sva pa se v hotelu Imperial, kjer je odlična hrana. Do plaže si 2 minutki, samo preko parka. Sence je veliko. Na plaži je bila pa res velika gužva. Zvečer se tudi sprehodiš v mesto, do mest akakih 15 minut. Zvečer je v hotelu živa glasba vsak večer. lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?