|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   blazine za spanje v šotoru-katere
24.3.2008 20:31:31   
karin412
Kakšne blazine za spanje v šotoru priporočate-veliko napihljivo (ki hitro spušča po izkušnjah); samonapihljive; tiste rebraste za na plažo...

Kje naj kupim te blazine, ki so kar precejšnji finančni zalogaj - rabili bi 4- (kaj pa tiste blazine, iz Hoferja-a so kvalitetne?)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: blazine za spanje v šotoru-katere
24.3.2008 22:10:57   
Marogica
O blazinah ti bolj težko kaj povem oz. svetujem, ker midva z možem v večini primerov uporabljava kar ležalnike v šotoru, tudi v igluju sva jih. In to tiste, ki imajo "blazino" debelo ca. 10 cm, so zložljivi in predvsem se na njih spi (skoraj) tako, kot doma. Copate pa tudi moraš nekam pospraviti, ko greš spat, ali ne?user posted image



_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: blazine za spanje v šotoru-katere
24.3.2008 23:39:45   
norge
 
Mi uporabljamo take klasične napihljive blazine, debeline cca.20cm, sva jo pa lani nabavila v Intersportu in je kar v redu. Moji so jo pa letos kupili v Hofru, ampak jo še niso sprobali, sam jaz mislim, da kvalitetna,vsaj jaz imam s kvaliteto iz Hofra dobre izkušnje. Je pa precej visoka, tko, da morte imet kar velik šotor, v našega iglujčka ne bi šla...user posted image

(odgovor članu karin412)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: blazine za spanje v šotoru-katere
25.3.2008 9:33:31   
viv_
Vprašanje o blazinah je prestavljeno na vrh, pod "kamp opremo", da imamo vse glede opreme zbrano na enem mestu. To temo zaklepam!

viv

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu norge)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: blazine za spanje v šotoru-katere
22.4.2008 11:10:21   
Mišni
U, je že odklenjena tema.user posted image

Sporočam, da imajo v Intersparu napihljive blazine (tiste z velurjem na vrhu) po 8 evrov. Jaz sem eno kupila.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: blazine za spanje v šotoru-katere
26.4.2008 18:07:06   
viv_
karin412

Kakšne blazine za spanje v šotoru priporočate-veliko napihljivo (ki hitro spušča po izkušnjah); samonapihljive; tiste rebraste za na plažo...

Kje naj kupim te blazine, ki so kar precejšnji finančni zalogaj - rabili bi 4- (kaj pa tiste blazine, iz Hoferja-a so kvalitetne?)

_____________________________
Marogica

O blazinah ti bolj težko kaj povem oz. svetujem, ker midva z možem v večini primerov uporabljava kar ležalnike v šotoru, tudi v igluju sva jih. In to tiste, ki imajo "blazino" debelo ca. 10 cm, so zložljivi in predvsem se na njih spi (skoraj) tako, kot doma. Copate pa tudi moraš nekam pospraviti, ko greš spat, ali ne?user posted image

_____________________________

norge

Mi uporabljamo take klasične napihljive blazine, debeline cca.20cm, sva jo pa lani nabavila v Intersportu in je kar v redu. Moji so jo pa letos kupili v Hofru, ampak jo še niso sprobali, sam jaz mislim, da kvalitetna,vsaj jaz imam s kvaliteto iz Hofra dobre izkušnje. Je pa precej visoka, tko, da morte imet kar velik šotor, v našega iglujčka ne bi šla...user posted image



_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: blazine za spanje v šotoru-katere
26.4.2008 18:09:04   
viv_



viv:

Mi imamo samonapihljive, Artiach, 5 cm. Zakon!

_____________________________

anonimen :
user posted image
Po moje dvojne niso v redu, že iz razloga, ker je ponavadi eden težji in se potem tadrugi kotali na njegovo stran, ki je nižja. Tako da je bolje imeti dve ožji, pa magari na sredi skupaj speti, ker prodajajo tudi take, ki se spnejo.

Drugače sem jaz v Leclercu kupila tistie a la "turbo baksimus", bile so po 8 evrov ena. Bom pa kupila še kakšno za rezervo, če so ravno bolj slabe, ker za tako ceno ... kaj pa vem.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: blazine za spanje v šotoru-katere
26.4.2008 18:11:32   
viv_
Kalipoe:

midva imava "samonapihljive" - vsak svojo ozko in so super, pa še prostora zvite ne zavzamejo veliko (pomembno, ker sva bacpackerja ;)

______________________________________

karin412 

Kaj pa daš na blazine-deko ali samo rjuho ali nič in si samo v spalki?

_____________________________

viv:

Mi imamo narejeno tako večprekatno rjuho. Prej, ko smo meli še "enosobni" šotor, smo mel not 3 armiče, 2 širine 85 cm in enega širine 60 cm, dolgi so pa se mi zdi 190. Mamo narejeno eno "veliko vrečo" iz blaga za rjuhe, dimenzij 230 * 190, pa vmes je 2x preštepana, tako da daš vsak armafleks v svoj predalček - je fajn, ker ne lezejo narazen, pa še pralno je.

Upam, da ti je tole jasno ...

< Sporočilo je popravil viv -- 26.4.2008 18:12:01 >


_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: blazine za spanje v šotoru-katere
26.4.2008 18:13:51   
viv_
Tole je pobrano ven iz debate o kampu Čikat!
 




Kaj pa vzet s sabo za kuhat-za 11-mesečnika in 2-letnico- kakšne instant zadeve, kašice ali naj kuham?

Kako pa dat otroke spat v šotoru, kar na tla, mislim na blazino... kako sploh izgleda spanje (in še popoldansko spanje).



_____________________________
muki1
Karin, spanje zgleda tako: user posted image

_____________________________

muki1

Midva sva bila že z starejšo, ko je bila 15 mesečna, pa zdaj že z drugorojenko, ki je bila stara 9 mesecev.
Problemov ni bilo nobenih. Zvečer smo malo posedeli pred šotorom, mlajša je itak ob 20.00 že spala kot top, starejši pa sem pred šotorom še malo brala, nato smo šli spat, enako kot doma.

Jedli smo pa testenine, pa omakce na 101 način, omlete, hrenovke, pašte, rižote,jogurte. Sem za malo imela s sabo še frutke, pa sem vse domov prinesla.

_____________________________

karin412

Muki vidim,da čim manj kompliciranja. Kako se pa obnese ta blazina za spanje, na kateri spi dojenčica? (mi moramo blazine še kupiti-pa ne vemo, ali tako kot je tvoja-debelo ali tiste samonapihljive blazine, ki so nekje od 40 eurov naprej).

_____________________________

muki1

Te blazine debele so bolj tako tako... tudi mi bomo letos najbrž samonapihljive nabavili. Primerjat ne znam, ker jih še nisem uporabila, a mi izgledajo bolj trde in na tršem ležišču se lepše spi. Jaz se na teh debelih za vsako obračanje zbudim, niso ravno praktične.

_____________________________

pikapolona2  

mi smo imeli najprej ene navadne te debele....pa je skoz spuščala in je res tako kot je rekla muki vsako obračanje si čutil. Potem sem si jaz sposodila od brata neko samonapihljivo...ojoj...to mi je pa bilo kot da samo na armafleksu leži....zelo trdo (mogoče so sedaj že kej boljšega naumili....on je imel te taprve samonapihljive) Potem sem pa kar nekaj denarja namenila in sva kupila debelo ampak takšno ki ima notranje prekate...nevem kako ti naj napišem.....vmes ima kot neke tulce in ti so kot neka vzmet??....bi ti mogla narisatuser posted image ...na tej se pa zdej super spi

_____________________________

Pi-kica

Kje pa si kupila te blazine?
_____________________________
pojona 


A so to mogoče te blazine ?
Coleman Comfort dvojna zračna blazina je ena izmed mnogih v vrsti kakovostnih izdelkov proizvajalca Coleman. Ležišče za dve osebi je primerno za različno velike šotore, kot postelja za goste ali za igranje otrok na vrtu. Coleman Comfort dvojna zračna blazina je opremljena z natančno izdelanim sistemom Airtight, ki preprečuje uhajanje zraka in omogoča še hitrejše polnjenje in praznjenje blazine. 30 mostičkov na dveh komorah in prevleka iz velurja zagotavljata kakovosten in prijeten spanec. Z zračno tlačilko Quickpump napolnimo blazino v manj kot dveh minutah. Narejena je iz PVC materiala in prevlečena z velurjem, ki je prijeten na otip. Težka je 3670 gramov in boste zato zanjo brez težav našli prostor med vašo potovalno prtljago.

Material: PVC debelina 16/ PVC debelina 24/ velur
Mere: 188 x 137 x 15 cm
Teža: 3,67 kg




Izdelek je nov in nerabljen, s slovenskimi navodili in garancijo, razen če ni drugače navedeno.
Redna cena (€): 44,03 Spletna cena (€): 44,03    Nakup na obroke
     



user posted image
Lansko leto so jih dobesedno razgrabili v Merkurju - SUPER BLAZINE. Vsako ležišče se posebej napihne.


_____________________________

Rožica I 





IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Karin, spanje zgleda tako: user posted image


-----------------------
user posted image user posted image user posted image

Pikapolona2

ja pojona....točno to sem mislila...tudi midva sva kupila dve leti nazaj v merkurju....cena je bila pa še dražja...ampak to se v nasprotko z hrano samo ceni.


_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: blazine za spanje v šotoru-katere
28.4.2008 10:02:06   
Anonimen
Napihljive dvojne blazine debeline ca 20 cm niso v redu, ker zelo hitro spustijo. Za otroke ja, ker so lahki, drugače pa niso fajn. Če pa se že odločite za te, pa raje enojno kot dvojno, bolj drži. Meni je kampiranje zelo vščeč, samo spanje na teh blazinah ne. Kaj pa oblečena pena, ki je zložljiva, je okoli 20 eur, samo veliko placa vzame? Imeli so jo lansko leto v intersparu, leclerc.

< Sporočilo je popravil decembrka -- 28.4.2008 10:07:06 >

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: blazine za spanje v šotoru-katere
28.4.2008 10:15:09   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

Napihljive dvojne blazine debeline ca 20 cm niso v redu, ker zelo hitro spustijo. Za otroke ja, ker so lahki, drugače pa niso fajn.


Po mojem pa čisto odvisno, kakor imaš pač srečo. Najbrž pa so dražje kvalitetnejše, vsaj naj bi bile. Moja starša imata Turbo maksimus, kupila sta io kakšnih 5 let nazaj, pa  drži ful. Jaz sem jo nekrat imela sposojeno 1 teden, pa ni čisto nič spustila. Je pa enojna.
Te za 8 evrov, ki jih imam jaz, pa ... eno imam za rezervo.user posted image  Bomo videli. Najbrž je dobro imeti uno ročno pumpo kje v bližini ...

< Sporočilo je popravil Mišni -- 28.4.2008 10:16:15 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: blazine za spanje v šotoru-katere
28.4.2008 14:13:16   
Anonimen
Ja. imamo varianto ala Leclerc...user posted image  Turbo maximus sem zato napisala, ker se bolj ve, za kakšne blazine mislim.

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?