|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   blazno mi gredo na živce
19.10.2007 20:47:03   
živa
Hoj!

Moram sem malo skašljat. Saj razumsko vem, da me dajejo hormoni, ampak si sploh ne morem pomagat.

Rodim predvidoma čez 10 dni (elektivni CR), doma imamo 21-mesečnega fanta. Odkar sem zanosila in povedala, da z možem ne nameravava vprašati za spol in da nikakor nočeva vedeti, vsi hitijo napovedovat, katerega spola bo otrok. In prav vsi mi napovedujejo fanta! Pa po obliki trebuha, pa ker sem menda lepa nosečnica, punčka pa bi mi ukradla lepoto, pa glede na slabosti (ki jih ni bilo), pa ker imamo že enega fanta in je potem tudi v drugo največkrat isti spol, pa glede na vse mogoče druge znake ... user posted image user posted image user posted image

Meni gre pa to tako blazno na živce, da sploh ne vem več, pri čem sem. Ali mi je kak spol pomemben, ali bom razočarana nad spolom otroka user posted image ... skratka, čisto so me napsihirali in se ubadam z naštetimi vprašanji, ki so mi sicer totalno mimo!!! user posted image

Hvala za branje user posted image .

Lp,

živa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: blazno mi gredo na živce
19.10.2007 20:56:23   
mala pikica
Jaz bi tako naspidirana verjetno že komu zabrusila, naj se briga zase! Verjamem pa, da ti že gre blazno na živce.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: blazno mi gredo na živce
19.10.2007 20:57:50   
Anonimen
Vdihhhhhhhhh...izdihhhhhhhhhhh...pa spet vdihhhhhhh...zdaj pa povej-kaj si pa ti želiš-punco al fanta?

user posted image user posted image user posted image

Jaz mislim,da naj bo bolj zdaj na prvem mestu to,da je zdravo.Poznam take tetke,ki težijo,ker mislijo,da bodo s tem postale oh in ah pametne.Napača.Ko bodo spet začele,jih utišaj in jim še enkrat "zlo na hard" povej,da če bi želela vedeti,da bi tko vprašala.

Zdaj pa si le odpočini od tega psihiranja.In v miru zadihaj.Če bo fant-bo pač fant,če bo pupa-bo pa pač pupa.Če ti ni pomembno,kaj je,se ne sekiraj.

In uživaj v svoji nosečnosti do konca!user posted image

(odgovor članu živa)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: blazno mi gredo na živce
19.10.2007 21:01:03   
Anonimen
Ne, boljša ideja. Svojmu 21 mesečnemu fantku en dan povej, da bo imel bratca, drug dan, da bo sestrica, pa da vidš zmedo. Bo mali neki časa govoril, da bo dobil sestrico, pol pa bratca, pa spet sestrco,...user posted image

Do takrat, ko bo vsem kapnilo, kaj je na stvari, boš pa itak že rodila.

Lep vikend.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: blazno mi gredo na živce
19.10.2007 22:33:10   
Anuška79
Še jaz pristavim lonček: našega 4-letnika so podobno stalno bombardirali z vprašanji, kaj bi on rad, bratca ali sestrico. Mali jih je sprva malo čudno gledal potem pa rekel, da bo dobil sestrico, kateri bo ime bratec user posted image in zadeva je bila zaključena. Sosede so trapasto gledale, z mojim sva se muzala, tamalmu je blo pa za dojenčka popolnoma ravno do trenutka, ko je sestrico zagledal v porodnišnici in se vanjo dobesedno na prvi pogled zaljubil. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: blazno mi gredo na živce
19.10.2007 23:49:22   
Marogica
Saj je še samo 10 dni...user posted image

Mogoče predlog pri tretjem...povej spol, pa boš imela celo nosečnost mir.



_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anuška79)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: blazno mi gredo na živce
19.10.2007 23:51:13   
Anonimen
Tisti, ki ugane, časti user posted image

(odgovor članu živa)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: blazno mi gredo na živce
20.10.2007 8:14:38   
Naja30
Midva tudi nisma vprašala za prvega otroka in večina je bila pametna, da bo user posted image , tudi zaradi oblike trebuha in kaj jaz vem zakaj še vse. In ko so spraševali, kaj bo, sem rekla ali fantek ali punčka, nekaj od tega ziher user posted image  No, dobila sva user posted image .
Najboljši so moški, ko napovedujejo. Me prav v dobro voljo spravijo, ker oni imajo pa res veliko izkušenj!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: blazno mi gredo na živce
20.10.2007 8:31:09   
klaja
Mene to tudi zelo jezi, saj spol sploh ni pomemben, glavno je, da je oz. bo vse vredu. Pri prvi nosečnosti so tudi vsi pametovali, da bo fantek, ker sma kupla sobico v svetlo modri, pa voziček je bil v svetlo modri. Jaz sem jim vedno rekla, da je to punčkasto modra barva, pa mi nihče ni verjel.
Zdaj drugič pa sva povedala, da dobimo punčko in je mir. Me pa še vedno razjezi, ko vsakega najprej zanima spol in potem niti več ne vprašajo, če je vse vredu!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: blazno mi gredo na živce
20.10.2007 15:41:36   
glen
Ko sem bila prvičuser posted image (pa smo vedeli da bo user posted image ,samo nismo drugim govorili)je tudi meni šlo to ful naživce.
Spomnem se sprehoda ,pa srečam znanko pa mi reče ti boš pa sigurno fantka mela po obliki trebuha,.....pol čez neki minut srečam drugo znanko pa mi reče ti boš pa sigurno punčko mela,....po obliki trebuha,....
Bedarije vglavnem.

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: blazno mi gredo na živce
20.10.2007 21:04:27   
ajtak
Jaz sem vsa ugibanja zatrla v kali saj sem vsem rekla "aha, ce ne bo belo bo pa crno, a ne?" pa so me vsi malo hecno gledali in je bil mir.

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: blazno mi gredo na živce
20.10.2007 21:10:04   
solatja
točno poznam. jaz sem v osečnosti na veliko delala izpite in popolnoma vsak profesor (dejansko vsak) se je vtaknil v spol otroka. ko vidijo nosečnico, so ljudje na lepem tako pametni o spolu otroka in zgleda, da je to edino, kar znajo o tem povedati. user posted image
jaz sem se z nekaterimi od teh potem raje smejala tisti neumnosti, ko sem 3 mesece pred pdp dobila napotnico za porod, ki je veljala 6 mesecev. user posted image pa sem rekla, da pol bi pa šla rajš mal kasnej rodit, ko bo že bolj hladno... sej napotnica je bistvena, a ne? user posted image user posted image


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: blazno mi gredo na živce
21.10.2007 10:17:50   
ella79
Men je pa prav fajn ko ugotavljajo kaj bo. Tako se vsaj ubadajo z mano user posted image user posted image user posted image . Glede na to, da vem kaj bo, pa ne povem, se prav smejim njihovim idejam. Smo pa tudi stave že pobiral. Pomoje bomo naslednje leto samo po večerjah hodil user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?