|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   blond-oranžna
1.8.2007 19:49:03   
žigolino
Najraje bi znorela!!!Da vam na kratko opišem.Že dolgo si želim spremeniti barvo las.10 let sem blond,svoje pa imam takšne čudne svetlo rjave.Zdaj pa sem hotela bit bol temna.In grem k frizerju,vprašam kakšno bi mi barvala, sam da ne pridem oranžna al rdeča.Reče da ena je super,da ne bo teh čudnih odtenkov,pa še neke velike razlike ne bo.SUPER,pol pa kr na delo.Saj ko je bilo končano sem plačala pa pohvalila pa šla domov.Ampak jaz sem sedaj oranžno,rdeče rjava.Groza in sedaj moram čakat da se to malo spere da lahko malo posvetlim s prameni.Sploh mi ni za ven hodit.user posted image user posted image user posted image

A ve ste stalno zadovoljne s svojo frizuro in barvo al tudi kdaj gledate v ogledalo ko pridete od frizerja in se sprašujete kdaj se bo to spralo dol?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: blond-oranžna
1.8.2007 19:50:46   
Anonimen
Pred leti sem imela kontra problem, ko sem iz črnolaske hotela čez noč postati blondinka. Še danes imam nekje fotografijo za spomin - da se nasmejim do solz. Nekaj med oranžno in roza je bilo. user posted image

(odgovor članu žigolino)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: blond-oranžna
1.8.2007 19:53:59   
mily
Zakaj si pa pohvalila? Prec bi povedala, pa bi ti mogoče še kej popravla. Zdej če si si pobarvala, verjetno ne bo šlo kr tko doluser posted image


Sem se pa tko nekok tut jst enkrat pobarvala. Sama. Sem že naravno bolj svetla in sem si šla barvo kupit. Jao ej, ko piščanec sem bla user posted image . Takrat sem si prisegla, da si nikol več ne kupim nobene barve za domače barvanje.

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: blond-oranžna
1.8.2007 21:57:16   
Anonimen
Jaz sem bila en čas rdeča, pa sem hotla bit potem spet blond...rajši sploh ne pomislim na to, kakšna sem okoli hodila...oranžna...ampak...saj gre hitro mimo, sploh, če imaš kratke lase...

(odgovor članu mily)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: blond-oranžna
1.8.2007 22:26:40   
Anonimen
Kerensa, tudi jaz sem imela enak problem.
Bila sem kot glavni reflektor v gledališču.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: blond-oranžna
1.8.2007 22:27:15   
Anonimen
Še dobro, da je bila zima, da sem si dala kapo na glavo, ko sem morala iti v trgovino. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: blond-oranžna
2.8.2007 9:00:28   
Taula
Ko sem se jaz prebarvala iz blond na rjavo je ven prišla rdeča.user posted image Barvala sem se sama doma.Taka sem bila ko golaž. user posted image  Jokala sem se ko zmešana, bil je krizni sestanek..mama mi je nove barve gor dala (neobstojne-samo take so imeli takrat v diskontu, ker je bila nedelja) da bi malo potemnila golaž..pa ni bilo nič bolje. Drugi dan nisem hotela iti v šolo, (bila sem drugi letnik gimnazije) tako da so me zvlekli tja.  Počutila sem se ko vesoljec...samo da me je kdo pogledal sem začela jokati. Sedaj se mi zdi smešno..pri 16 je bilo pa za zjokat se.

Sej ko sem pa šla potem čez nekaj let k frizerju...da bi malo potemnila blond barvo spet...sem pa ven prišla nekako čudno rozasta/oranžna. Sej sploh ne vem kaka barva je bila to.user posted image  Sreča da nisem cele grive tako prebarvala, ampka samo spodnji del. Takrat so bile moderne frizure...da je bila spodaj temno, zgoraj pa svetle lase. Če se kera spomne.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: blond-oranžna
2.8.2007 15:41:23   
dory
jst mam pa tok oranz pigmenta,da mi vsaka barva, rdeca ali blond tudi rjave potegnejo na oranzno..edin ce si jih ne zblanziram, potem sem v zeljeni barvi...user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: blond-oranžna
2.8.2007 21:23:26   
pajčolanka
moja cimra se je skoz barvala na blont in za pusta je ona nagruntala da hoče bit tist dan črna.ni problema, kupli sva črno peno z mordim leskom, jaz sem farbala samo ko je bilo konc pusta....je hodila še ene 14 dni po svetu zelena! taka mešano zelena-ne enakomerna. njena frizerka je ni hotla bobarvat ker je mela že tako zelo boge lase in tako si je v 14 dneh al celo v treh tednih pridobila novo ime:grinta, še zmer crkavam od smeha. no vsi crkavamouser posted image

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: blond-oranžna
3.8.2007 9:22:15   
Taula
še zmer crkavam od smeha. no vsi crkavamo


Vsi razen cimre.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?