|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bmw-fan
10.6.2009 21:52:18   
Anonimen
ker mi je hudo in ker bi rada delila to z vami......
ubil se nam je mlad forumaš...pristaš bmwja....priden fant ki je obetal.....
škoda da vedno umrejo napačni....
Žan pogrešamo te....in v mislih boš vedno z nami...user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bmw-fan
10.6.2009 22:11:47   
frutka_
Moje sožalje. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bmw-fan
10.6.2009 22:15:34   
jernejav
Sožalje user posted image

_____________________________

Brez tebe življenje se prazno mi zdi
vsebino mu daješ edino le ti...

Anže je v najino življenje prijokal 28.3.2009

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bmw-fan
10.6.2009 22:20:13   
Anonimen
Kok mi je to bedno slišat no, umrl napačen, ko pa vsi dobro vemo kaj je vzrok vsega tega....definitivno pa je škoda vsakega ki umre. user posted image

Naj bo vsem ena šola, vsem bmw-jevcem, ki tako radi pritisnete na plin in tekmujete po avtocesti proti morju. Da ne prilepim linka kakšne vožnje so to (iz vašega foruma) in kako ogrožate vse v prometu, mlade, stare, otroke, nedolžne .....

(odgovor članu jernejav)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bmw-fan
10.6.2009 22:23:37   
DanijelaNeli
Sožalje vsem!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bmw-fan
11.6.2009 0:23:09   
Anonimen
Sožalje, sicer se pa strinjam z didlino.

(odgovor članu DanijelaNeli)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bmw-fan
11.6.2009 6:58:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Kok mi je to bedno slišat no, umrl napačen, ko pa vsi dobro vemo kaj je vzrok vsega tega....definitivno pa je škoda vsakega ki umre. user posted image

Naj bo vsem ena šola, vsem bmw-jevcem, ki tako radi pritisnete na plin in tekmujete po avtocesti proti morju. Da ne prilepim linka kakšne vožnje so to (iz vašega foruma) in kako ogrožate vse v prometu, mlade, stare, otroke, nedolžne .....


lej samo nekaj bom rekla....ko pa hondaši divjajo pa noben ne komentira......pa je pleh honde mehkejši od bmwja....no sej sem vedla da sem spet naredila napako....saj vem da tle znate samo....
no zdej je to še samo potrditev.....
hvala
p.s..upam da se tebi kaj takega ne zgodi...ali huje...tvojemu otroku
pa lepo življenje vam želim......

< Sporočilo je popravil Bmwjka -- 11.6.2009 6:59:01 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bmw-fan
11.6.2009 7:08:35   
blaža
Moje iskreno sožalje.

Sicer pa se moram tudi jaz zadržat, da ne komentiram preveč.

ma kolko ste stari vi, ki ste na takih forumih s temi avti?

Kaj je življenje res tako malo vredno, da je nek adrenalin al pa nek pleh bolj pomemben?user posted image

Ta zadnji komentar o kao " Hondaših" no coment. Nisem vedla, da kej takega bebavega obstaja.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bmw-fan
11.6.2009 7:14:45   
valerija77
Bmwjka moje sožalje.

Oprosti ampak je res bila sam kriv. Nihče ga ni sili da divja. Vsi pa vemo kako se takšne vožnje končajo. Tokrat jo je skupil on. Veliko krat pa lahko slišimo, kako je nekdo divjal, povzočil nesrečo, nekoga ubil, sam pa komaj poškodovan (zadnja nesreča na avtocesti ko je dekle umrlo iz dekliščine). Ona je bila nedolžna žrtev in mislim da si res ni želela umreti. Saj si tudi on ni, ampak marsikateri misli da je "frajer" če pritisne na plin. Tudi njega je škoda v taki starosti. Pa niso ti samo vozniki bmw-ja ampak vsi tisti vozniki, ki imajo malo več konjev pod ritjo.
Pa poglej kaj je zdaj staršem naredu, ko morajo svojega sina pokopati. A se predstavljaš na njihovem mestu?
Pa ne misli da te spet napadam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bmw-fan
11.6.2009 7:24:04   
karmen83
Moje sožalje, vsakega življenja je škoda, najbolj žalostno pa je, če je nesmiselno odvzeto zaradi takšnih neumnosti kot sta divjanje in alkohol (tole ne leti na nikogar osebno, pišem na splošno, da ne bo kakšne zamere). Škoda je divjakov, ki življenje izgubijo zaradi lastne (pre)drznosti, še bolj pa je škoda nič krivih soudeležencev, ki so se naključno peljali mimo. Joj, kako sem žalostna, na cesti je vedno več smrtnih žrtev, pa se (pre)pogumni vozniki nič ne zamislijo nad tem - mene osebno ne moti, če po svoji krivdi tvegajo svoja življenja, me pa srce boli, ker zaradi njih še bolj nastradajo nedolžni ljudje user posted image user posted image user posted image Naj se žrtve prometnih nesreč dotaknejo človeških src, naj ljudje postanejo bolj previdni. Vsem na cesti pa pošiljam user posted image , naj bo vsaka vožnja srečna vožnja do cilja.

_____________________________

6.8.2008 nama je v življenje posijal najin sonček - najlepša dojenčica na svetu. Sabina, rada te imava!

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bmw-fan
11.6.2009 7:25:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Moje iskreno sožalje.

Sicer pa se moram tudi jaz zadržat, da ne komentiram preveč.

ma kolko ste stari vi, ki ste na takih forumih s temi avti?

Kaj je življenje res tako malo vredno, da je nek adrenalin al pa nek pleh bolj pomemben?user posted image

Ta zadnji komentar o kao " Hondaših" no coment. Nisem vedla, da kej takega bebavega obstaja.

smo različnih starosti....od 19-50let...mogoče še več....je pa tako nekateri imajo hobi igrače,ne vem...glasbo...mi pač avte....pa ni nam pleh bolj pomemben....in niti adrenalin...Žan je pač imel smolo saj sta s prijateljem(ki je tudi forumaš) pač hotela videt koliko konjev spravita ven....sta pa vsaj toliko in sta šla na avtocesto(čeprav ne zagovarjam!!!!)ne kot nekateri ki divjajo po bolj prometnih cestah,ozkih....že dolgo pa prosimo in moledujemo vse institucije da bi za take fante ki bi radi kdaj pa kdaj sprostili adrenalin naredili progo...ampak ne....za vse se najde denar...pijance,drogeraše....ah kje pa za ceste in poligone pač ne....

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: bmw-fan
11.6.2009 7:30:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: valerija77

Bmwjka moje sožalje.

Oprosti ampak je res bila sam kriv. Nihče ga ni sili da divja. Vsi pa vemo kako se takšne vožnje končajo. Tokrat jo je skupil on. Veliko krat pa lahko slišimo, kako je nekdo divjal, povzočil nesrečo, nekoga ubil, sam pa komaj poškodovan (zadnja nesreča na avtocesti ko je dekle umrlo iz dekliščine). Ona je bila nedolžna žrtev in mislim da si res ni želela umreti. Saj si tudi on ni, ampak marsikateri misli da je "frajer" če pritisne na plin. Tudi njega je škoda v taki starosti. Pa niso ti samo vozniki bmw-ja ampak vsi tisti vozniki, ki imajo malo več konjev pod ritjo.
Pa poglej kaj je zdaj staršem naredu, ko morajo svojega sina pokopati. A se predstavljaš na njihovem mestu?
Pa ne misli da te spet napadam.


ja bil je kriv da je pritiskal...priznam...nikoli nisem rekla da ni...ampak da nekateri napadajo zarad tega...no to pa ne razumem...zdej je kar je...pravijo umrlemu se pozabi in oprosti....ampak tle tega ne znajo.....
bil pa je fant ki je imel poštimano glavo,priden,delaven,avto si je sam kupil ,sam vzdrževal.....vedno avto opremljen kot se šika....so pa taki ki na vse to nič ne dajo...zapiti z nepoštimani avti.....ah tak je pa bogi....
vem da nisi slabo mislila...so pa take ki jim je napadanje užitek....jaz sem ga osebno dobro poznala.....in vem da je bil fant na mestu.....čeprav ugotavljamo da je bila njegova napaka le to da je prehitro peljal.....drugega pa je zaneslo vanj....žal.....ne obsojam nobenega.....in upam in želim da se nikomur s tega foruma ne zgodi kaj takega....sploh da izgubi ljubljeno osebo...ali še huje...otroka....

(odgovor članu valerija77)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: bmw-fan
11.6.2009 7:31:25   
blaža
IZVIRNO SPOROČILO: Bmwjka

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Moje iskreno sožalje.

Sicer pa se moram tudi jaz zadržat, da ne komentiram preveč.

ma kolko ste stari vi, ki ste na takih forumih s temi avti?

Kaj je življenje res tako malo vredno, da je nek adrenalin al pa nek pleh bolj pomemben?user posted image

Ta zadnji komentar o kao " Hondaših" no coment. Nisem vedla, da kej takega bebavega obstaja.

smo različnih starosti....od 19-50let...mogoče še več....je pa tako nekateri imajo hobi igrače,ne vem...glasbo...mi pač avte....pa ni nam pleh bolj pomemben....in niti adrenalin...Žan je pač imel smolo saj sta s prijateljem(ki je tudi forumaš) pač hotela videt koliko konjev spravita ven....sta pa vsaj toliko in sta šla na avtocesto(čeprav ne zagovarjam!!!!)ne kot nekateri ki divjajo po bolj prometnih cestah,ozkih....že dolgo pa prosimo in moledujemo vse institucije da bi za take fante ki bi radi kdaj pa kdaj sprostili adrenalin naredili progo...ampak ne....za vse se najde denar...pijance,drogeraše....ah kje pa za ceste in poligone pač ne....



Temu ti praviš smola? ma to je izzivanje usode, ne smola.

Tudi jaz imam rada hitrost in hodim z mojim že 10 let na vse možne ralyje, ma take zadeve  kot so zgodaj opisane so zame nepredstavljive. Kaj pa ostali v prometu? Da si lahko tako neodgovoren?! ja sej cool, da sprobaš avto, ma kolko je pa možnosti, da še koga zraven sebe ubiješ pri takih poskusih vožnje?! ...

Velika možnost. To je vse skupaj žalostno. Preveč žalostno.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: bmw-fan
11.6.2009 7:35:36   
Anonimen
ma vidim da pač imate tako mnenje....hvala vsem.....pa resnično upam da se vam kaj takega ne zgodi
lepo življenje....

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: bmw-fan
11.6.2009 7:56:14   
angel_rebelde
BMWjka, moje sožalje.

Sicer se strinjam z predhodnicami, vendar vseeno obsojanje sploh ni na mestu. Ker se to res lahko vsakemu zgodi, sploh vam mamicam forumašicam, z vašimi otroci. Bi prav rada videla, kako bi se ve počutile, če bi vam drugi govorili, da je bil sam kriv, .... malo kulture, ženske, saj ste dovolj stare, da se zavedate da je zadeva zelo resna in zelo žalostna, ne glede na to, kdo je kriv!!!


_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: bmw-fan
11.6.2009 8:16:10   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: angel_rebelde

BMWjka, moje sožalje.

Sicer se strinjam z predhodnicami, vendar vseeno obsojanje sploh ni na mestu. Ker se to res lahko vsakemu zgodi, sploh vam mamicam forumašicam, z vašimi otroci. Bi prav rada videla, kako bi se ve počutile, če bi vam drugi govorili, da je bil sam kriv, .... malo kulture, ženske, saj ste dovolj stare, da se zavedate da je zadeva zelo resna in zelo žalostna, ne glede na to, kdo je kriv!!!



Mislim da se njegova starša še kako počutita kriva, pa čeprav nimata nič s tem, da si je kupil tak avto in tako divjal.

Bmw-jka žal mi je, da si izgubila prijatelja....se pa moram konkretno zadrževat, da ne napišem več. Tvoji komentarji o sproščanju adrenalina ipd....človek se resno vpraša koliko je sploh škoda takšnega človeka.So ljudje v njegovi okolici sedaj bolj varni.....sorry nisem mogla vzdržat, da ne bi napisala.
Država daje denar za zdravljenje  alkoholikov, đankijev, ravno tako za rehabilitacijo ponesrečencev zaradi norcev na cestah...nič niste prikrajšani.

Vsak večer poslušam žvižganje motorja, ki tako divja po našem naselju...imamo tri takšne norce. Lani je bil eden več, pa se je ubil z motorjem. Njegovih kolegov ni izučilo nič. Smilijo se mi starši teh otrok. Strah me je ko se vozim po cesti in molim boga, da se ne zaleti vame...imam 4.5 leta starega otroka za spravit gor. In pol naj žalujem za tašnim človekom, ko se ubije....
Res se pripeti nesreča, bog pomagaj....ampak divjanje po cesti ni nesreča, temveč samomor ali umor.

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: bmw-fan
11.6.2009 8:25:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: angel_rebelde

BMWjka, moje sožalje.

Sicer se strinjam z predhodnicami, vendar vseeno obsojanje sploh ni na mestu. Ker se to res lahko vsakemu zgodi, sploh vam mamicam forumašicam, z vašimi otroci. Bi prav rada videla, kako bi se ve počutile, če bi vam drugi govorili, da je bil sam kriv, .... malo kulture, ženske, saj ste dovolj stare, da se zavedate da je zadeva zelo resna in zelo žalostna, ne glede na to, kdo je kriv!!!



Mislim da se njegova starša še kako počutita kriva, pa čeprav nimata nič s tem, da si je kupil tak avto in tako divjal.

Bmw-jka žal mi je, da si izgubila prijatelja....se pa moram konkretno zadrževat, da ne napišem več. Tvoji komentarji o sproščanju adrenalina ipd....človek se resno vpraša koliko je sploh škoda takšnega človeka.So ljudje v njegovi okolici sedaj bolj varni.....sorry nisem mogla vzdržat, da ne bi napisala.
Država daje denar za zdravljenje  alkoholikov, đankijev, ravno tako za rehabilitacijo ponesrečencev zaradi norcev na cestah...nič niste prikrajšani.

Vsak večer poslušam žvižganje motorja, ki tako divja po našem naselju...imamo tri takšne norce. Lani je bil eden več, pa se je ubil z motorjem. Njegovih kolegov ni izučilo nič. Smilijo se mi starši teh otrok. Strah me je ko se vozim po cesti in molim boga, da se ne zaleti vame...imam 4.5 leta starega otroka za spravit gor. In pol naj žalujem za tašnim človekom, ko se ubije....
Res se pripeti nesreča, bog pomagaj....ampak divjanje po cesti ni nesreča, temveč samomor ali umor.

ja res zdravljenje.....ampak kaj če bi raje naredili poligon????potem bi zdravljenje velikokrat ne bilo treba se ti ne zdi?
ma sej bom nehala.....ker vidim...meni bo ostal v najlepšem spominu saj takih fantov ni veliko!!!!
ostali pa kakor želite....če nekoga ne poznaš res ne moreš čutit....
hvala vsem za komentarje
pa varno vožnjo želim vsem...bog ne daj da se vam kaj zgodi...ali vašim bližnjim!!

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: bmw-fan
11.6.2009 8:29:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Bmwjka
pa varno vožnjo želim vsem...bog ne daj da se vam kaj zgodi...ali vašim bližnjim!!



no, daj ne trkaj na slabo vest s tole srečno vožnjo user posted image
mi je žal vsakega mladega človeka. ni mi pa žal za objestneže. in onadva sta bila oba objestneža. na "srečo" se je zalomilo "le" njima in ne nekomu nedolžnemu. še dobro, da nista prehitevala kakšnega avtobusa otrok.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: bmw-fan
11.6.2009 8:31:55   
Kerensa*
Definitivno tudi moje sožalje vsem, ki so fanta poznali.

Kot komentar na "situacijo" pa... Ne podpiram nobenega hobija (od nobenega posameznika), s katerim se na kakršenkoli način ogroža življenje ali zdravje (drugih) ljudi, ki nimajo s tem hobijem nič... Poligon za odvisneže od avtomobilskega adrenalina ni rešitev... Če se malo pobrska po Internetu, se najde kar nekaj zapisov o smrtnih žrtvah na poligonih... Edina "rešitev" (poleg te, da se s takšnim hobijem ne ukvarjaš) je simulator... Tam naj se sprošča adrenalin, fancy avto pa naj bo za easy-rider vožnje in za t.i. frajarišenje... zloži streho, spusti šipe, navij muziko na ves glas, ko stojiš na semaforju, drži sklopko in gas istočasno... s tem ne boš ogrožal nikogar, a kljub temu se bodo glave obračale za tabo (pumpanje ega, seveda, a kljub temu varno)... Na srečo je dandanes vse več takih, ki se za takšnimi ne obrnejo zato, ker bi jim zavidali, temveč zato, ker si mislijo:"Poglej idiota, ki misli, da je frajer."

Ne trdim, da je bil pokojni takšen (nisem ga poznala)... Nekaterih tako ali tako ne bo nikoli nič izučilo, drugim pa je morda lahko pokojni v opomin... Če bo njegova nesreča rešila samo enega (sprememba razmišljanja), potem pokojni ni umrl zaman.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: bmw-fan
11.6.2009 8:34:48   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Bmwjka

Žan je pač imel smolo saj sta s prijateljem(ki je tudi forumaš) pač hotela videt koliko konjev spravita ven....sta pa vsaj toliko in sta šla na avtocesto(čeprav ne zagovarjam!!!!)ne kot nekateri ki divjajo po bolj prometnih cestah,ozkih....že dolgo pa prosimo in moledujemo vse institucije da bi za take fante ki bi radi kdaj pa kdaj sprostili adrenalin naredili progo...ampak ne....za vse se najde denar...pijance,drogeraše....ah kje pa za ceste in poligone pač ne....



škoda, da tega nista naredila na kakšnem organiziranem drag rejsu, ki jih je btw. zadnje čase kar nekaj po sloveniji. ravno prejšnji mesec je bil pri nas, pa so si fantje organizirano, zavarovano dali duška.

in ja tudi jaz sovražim prepotentneže z nogo do daske na cestah. sploh, ker ogrožajo mene in mojega otroka in še vse ostale.

sicer pa: najlažje je tistim ki grejo, težko tistim, ki ostanejo.

torej sožalje staršem.

vi, forumaši, pa naj boste bmvejaši ali hondaši (btw. glupo od glupegauser posted image ) pa imejte to za šolo, ki je bila pač ŽALpredraga za Žana ampak bi se pa morali vi nekaj iz nje naučiti.

Kar pa dvomim. ŽAL.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: bmw-fan
11.6.2009 9:25:06   
uursa
bmwjka - pa ni važno a je honda, bmw al karkol, pa tudi saj sta šla na avtocesto - je bolj varno!?. Nikjer ni varno!!!Sploh, če so tudi drugi udeleženci, ki jih ogrožaš!  Glede poligona pa boste moral na taprav naslov - pa veliko sreče.

Tudi moje sožalje!


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: bmw-fan
11.6.2009 9:48:03   
HHH
Žal mi je za fanta, še bolj za starše. Nekaterih žal nikoli nič ne pretrese dovolj, da bi se spametovali. In potem dobiš še takšno izjavo: "sta šla vsaj na avtocesto...." Draga moja žalujoča prijateljica, omejitve na cesti niso zaradi lepšega. Če je želja po dirkanju še tako velika, tega enostavno ne moreš počet. Ni prav, ni dovoljeno in ni odgovorno do sebe, do drugih. To je tako kot da bi si jaz neznansko želela pregrešno drago obleko, ki si jo ne morem kupiti. Pa bi jo ukradla. To ni dovoljeno in ni prav, ampak če imam pa taaaaaakooooo veliko željo. No pa si zamisli za kakšnega lopova, lumpa, pokvarjenca bi me proglasili. Pa veš kaj? Zaradi tega ne bi bil nihče življensko ogrožen. Še praske ne bi dobil. Nikakršna želja tega ne opravičuje. Spametujte se že enkrat.

(odgovor članu uursa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: bmw-fan
11.6.2009 9:53:56   
HHH
In ne misli da sem brezsrčna. Tudi jaz žalujem za bratrancem, ki mi je bil kot mlajši brat in je žal končal tako kot tvoj prijatelj. Vem kako boli in boli še bolj, ker je bilo zaradi nepremišljenosti, maldosti in predrznosti.

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: bmw-fan
11.6.2009 10:03:02   
majate
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Definitivno tudi moje sožalje vsem, ki so fanta poznali.

Kot komentar na "situacijo" pa... Ne podpiram nobenega hobija (od nobenega posameznika), s katerim se na kakršenkoli način ogroža življenje ali zdravje (drugih) ljudi, ki nimajo s tem hobijem nič... Poligon za odvisneže od avtomobilskega adrenalina ni rešitev... Če se malo pobrska po Internetu, se najde kar nekaj zapisov o smrtnih žrtvah na poligonih... Edina "rešitev" (poleg te, da se s takšnim hobijem ne ukvarjaš) je simulator... Tam naj se sprošča adrenalin, fancy avto pa naj bo za easy-rider vožnje in za t.i. frajarišenje... zloži streho, spusti šipe, navij muziko na ves glas, ko stojiš na semaforju, drži sklopko in gas istočasno... s tem ne boš ogrožal nikogar, a kljub temu se bodo glave obračale za tabo (pumpanje ega, seveda, a kljub temu varno)... Na srečo je dandanes vse več takih, ki se za takšnimi ne obrnejo zato, ker bi jim zavidali, temveč zato, ker si mislijo:"Poglej idiota, ki misli, da je frajer."

Ne trdim, da je bil pokojni takšen (nisem ga poznala)... Nekaterih tako ali tako ne bo nikoli nič izučilo, drugim pa je morda lahko pokojni v opomin... Če bo njegova nesreča rešila samo enega (sprememba razmišljanja), potem pokojni ni umrl zaman.


Tole bi tudi jaz napisala, tako da Kerensa, user posted image  res se strinjam s tabo.
Dodam samo še to, jaz bi z zakonom prepovedala , da lahko avtomobili dosežejo več kot recimo 150 km/h, in potem ne bi bilo smiselno dirkanje za ugotavljnje koliko stisne...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: bmw-fan
11.6.2009 10:43:07   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Bmwjka


ja res zdravljenje.....ampak kaj če bi raje naredili poligon????potem bi zdravljenje velikokrat ne bilo treba se ti ne zdi?
ma sej bom nehala.....ker vidim...meni bo ostal v najlepšem spominu saj takih fantov ni veliko!!!!
ostali pa kakor želite....če nekoga ne poznaš res ne moreš čutit....
hvala vsem za komentarje
pa varno vožnjo želim vsem...bog ne daj da se vam kaj zgodi...ali vašim bližnjim!!



ah lepo te prosim......mARSIKAJ DRUGEGega je treba prej uredit, kot poligon za objestneže, željne adrenalina. Pomaga tek, fitnes ipd....

Sicer pa glede na to, da vam je hitra vožnja hobi, si ga pa sami financirajte. Najprej je treba poskrbet za prostor, kjer boste lahko divjali, potem pridejo na vrsto hitri avtomobili in motorji.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?