|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   body-ji za novorojenčke
19.2.2008 12:33:19   
čipka
Živjo! Mene pa zanima kje bi se dalo dobit body-je za novorojenče v cele( se pravi z nogicami vred in z dolgimi rokavi) nevtralne barve, ker ne bom vprašala za spol pa bi rada bele, rumene ali kakšne druge barve..   Sem bila v  Baby centru v Lj. na rudniku pa me je presenetlo ker nimajo body-jev za novorojenčke v "celem" se pravi novorojenčkova št. je 56-neki tazga.   Pa  če so že imeli kakšen body-brez rokavov in nogic so imeli samo v modra in roza barvi..     So imeli sicer bodije po moji želji ampak samo od 3 mesecev starosti naprej. Za novorojenčka pa bol malo.   Ne vemuser posted image Kje naj še poiščem oz. kje imajo mal bol večjo izbiro body-ev za novorojenčka?   V naprej hvala za odgovoreuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: body-ji za novorojenčke
19.2.2008 12:36:45   
April
A to misliš pajacke?
Poglej še v h&m. Sicer pa je men varianta, ko imaš bodi in bombažne žabice velik bolj praktična zaradi samega previjanja.

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: body-ji za novorojenčke
19.2.2008 12:40:22   
čipka
Pajacke, jauser posted image user posted image user posted image    se prej nisem spomnila oz. mi je ušla iz glave ta besedauser posted image user posted image ja, imaš prav žabice bi tut lahko prišle prav. Sam pajacke bi pa tut imelauser posted image user posted image

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: body-ji za novorojenčke
19.2.2008 12:51:13   
April
Ja to pa imaš v h&m-ju. Mislim, da so mišljeni bolj kot pižamce. Jaz malemu še sedaj oblačim te pajacke, ker so praktični in topli. Na riti se odprejo za previt. Spodaj ima pa bodi in žabce. Aja, jaz sem jih ene par od 3 naprej kupila tudi v leclercu. Tam imajo veliko izbiro pajackov, sam mislim, da so bolj iz plišauser posted image

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: body-ji za novorojenčke
19.2.2008 12:56:04   
Soncnica Sandra ***
Zdravo!

Jaz sem jih našla tudi v C&A (v Kranju), baja da se jih da dobiti zelo ugodno in kvalitetne v KIK diskontih, ampak v Kranju je bilo včeraj za novorojenčke vse izropano, za nalce večje pa je bilo res precej izbire.

Lep dan še naprej

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: body-ji za novorojenčke
19.2.2008 13:41:44   
jaša2
pajacki iz celega so bolj mišljeni kot pižamce. ti bolj priporočam  normalne bodije in žabice. na dan ga boš vsake 3 ure previjala in se ti bo zmešalo  - cel pajac dol, cel pajac gor... žabice so dosti bolj praktične. mi smo edino imeli te plišaste pajacke brez rokavov.

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: body-ji za novorojenčke
19.2.2008 14:26:58   
aurora28
Čipka: te pajacke, ki jih sama omenjaš sem ravno včeraj zasledila v H&M v Celju in so zelo lepi, pa še zelo ugodni. Pakirani so po 2 skupaj za ceno 7,8 .user posted image user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: body-ji za novorojenčke
19.2.2008 18:25:43   
Naja30
H&M in imajo gumbe med nogami, tako da previjanje le ne bo tak preoblem.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: body-ji za novorojenčke
19.2.2008 20:56:14   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3
H&M in imajo gumbe med nogami, tako da previjanje le ne bo tak preoblem.

ja, mi smo mel pa skor skoz pajacke, če se je le dalo (kaka prva 2 meseca) - in najraj sem jih mela. najbolj praktično za dojenčka po moje, ko pa tok spijo - rabijo udobnost (zame nima tok veze - sam da je njemu res fino in komot user posted image ).. zdej jih ma pa samo še za spat seveda.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: body-ji za novorojenčke
20.2.2008 7:22:04   
aleksandra silvija
Pa saj ne morem verjeti, da ima H&M tako ugodne cene.

Bambi in npr, MO*JA imata ceno za 1 bodi  ali ene navadne bombažne žabice do pasu nekaj čez 7 EUR. Bombažen pajacek pa je 19 EUR.

Škoda samo ker je LJ daleč, jaz pa na rizični nosečnosti,...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: body-ji za novorojenčke
20.2.2008 7:43:24   
Anonimen
Jaz imam našo user posted image  še sedaj zelo rada v teh pajackih, ker so mi praktični. Najmanjše številke sem zadnjič videla zelo ugodne v Marks&Spencer, so pa ti njihovi zelo kvalitetni.

(odgovor članu aleksandra silvija)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: body-ji za novorojenčke
20.2.2008 11:51:24   
benika
Bodije z dolgimi rokavi ter z nogicami v celem imajo tudi v Chicco-tu in to od št. 56 dalje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: body-ji za novorojenčke
20.2.2008 21:27:29   
ms3
interspar in lecler - zelo ugodno. je pa treba mal pogledat da so dolžine pokic in nogic v sorazmerju. jaz sem mela enga ki je imel takega, ko so bile nogice že premajhne, so bili rokavi še vedno malo predolgi.

drugaš pa tud jaz ne svetujem pajackov z prva dva meseca- bolj praktična je majčka ali bodij in hlačke ali žabice. pri previjanju samo hlače slečeš pa je. pajacki četudi se odpiralo med nogicami meni niso bili všeč, ker jih moraš malo hor potehnit in se nagužvajo po hrbtom otroka. kako se vam zdi če si pulovar potegnete do polovice hrbta v ležečem položaju?!user posted image  nič kaj udobno.  

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: body-ji za novorojenčke
20.2.2008 22:05:57   
jakoLUlana
meni ima najlepse stvari PRENATAL - imas ga v Italiji. Imajo ful lepe, zive barve in kvalitetno in je
Tam sem vse nakupila in tudi za drugega bom.

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: body-ji za novorojenčke
21.2.2008 9:15:32   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: jakoLUlana
meni ima najlepse stvari PRENATAL - imas ga v Italiji. Imajo ful lepe, zive barve in kvalitetno in je
Tam sem vse nakupila in tudi za drugega bom.


jakoLUlana, kje pa je PRENATAL trgovina v italji? me pa res zanima. baje so velika veriga + 2 trgovini tud na hrvaškem. online trgovine pa nimajo in ne morem niti pogledat kake oblekce majo user posted image

ms3 - sej bodi moraš tud gor potegnit (pod hrbet, ko menjaš plenico - če ne ga ma pod ritjo, tko kot pajac). men se ne zdi kej velik boljš kot pajac, ki se med nogcami odpne (sej noge od pajacka, ne daš za hrbet, ampak ob stran)..



(odgovor članu jakoLUlana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: body-ji za novorojenčke
21.2.2008 14:59:46   
jakoLUlana
 
tukaj je njihova stran..imas vse, katalog in tudi kje so trgovine - negozi
 
 
http://www.prenatal.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: body-ji za novorojenčke
21.2.2008 19:30:17   
little angel
imas ga v milanu, bologni, benetkah.... mogce tud v trstu ali udinah to ne vem. sem pa jaz bla v milanu pa bologni in bentkah v trgovinah prenatal in so res super!kvalitetne stvari zato pa je tud drazje....

(odgovor članu jakoLUlana)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: body-ji za novorojenčke
22.2.2008 11:39:42   
bsasab
Jaz sem jih kupila v C&A v Avstriji, imajo vse stevilke, nevtralne barve pa se poceni so....

_____________________________

5.12.2007 nam je Miklavz prinesel najlepse darilo doslej...

(odgovor članu little angel)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: body-ji za novorojenčke
23.2.2008 14:56:30   
čipka
Hvala vsem za odgovore...bom šla res pogledat v h&m pa še kje drugje.. user posted image user posted image       

(odgovor članu bsasab)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: body-ji za novorojenčke
24.2.2008 22:04:37   
lindy
Punce kako pa je kaj s temi št., ene pravjo da je 56 za novorojenčka druge pa da so imele od 68 naprej, jest pa zdej nč ne vem kaj je kolk za ktero starost?

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: body-ji za novorojenčke
24.2.2008 22:07:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lindy

Punce kako pa je kaj s temi št., ene pravjo da je 56 za novorojenčka druge pa da so imele od 68 naprej, jest pa zdej nč ne vem kaj je kolk za ktero starost?


Odvisno kako velik se user posted image   rodi... Če ima že ob rojstvu tam od 52 cm in več ter 3500g pol ti 56 nima kaj nucat. Ampak že ob rojstvu nosi 62..in potem gre to tako naprej...

(odgovor članu lindy)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: body-ji za novorojenčke
24.2.2008 22:30:29   
Mesečnica
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: lindy

Punce kako pa je kaj s temi št., ene pravjo da je 56 za novorojenčka druge pa da so imele od 68 naprej, jest pa zdej nč ne vem kaj je kolk za ktero starost?


Odvisno kako velik se user posted image   rodi... Če ima že ob rojstvu tam od 52 cm in več ter 3500g pol ti 56 nima kaj nucat. Ampak že ob rojstvu nosi 62..in potem gre to tako naprej...



Hm, to pa ne drži. Naš je imel ob rojstvu 54 cm in 4150 g, pa smo kar nekaj časa uporabljali št. 56.

Moraš pa malo primerjati med seboj oblekce različnih firm, ker so lahko iste številke dejansko zelo različne. Jaz imam probleme zdaj, ko je mali že večji (9 mesecev). Običajno ob nakupovanju novih oblekc kar eno od tistih, ki jih trenutno nosi, vzamem s seboj, da jo imam za mero. Zadnjič sem mu v Leclercu kupila bodije za 18 mesecev (!), sem mislila, da bodo za poleti, pa jih že zdaj nosi user posted image user posted image user posted image . Res je po velikosti nadpovprečen, ima že 76 cm, a vendarle, body za 18 mesecev pri 9 mesecih?????

No, ja, sem pa imela tudi body št. 62, ki ga je nosil še pred kratkim. Eni proizvajalci imajo res čudne mere user posted image


< Sporočilo je popravil Mesečnica -- 24.2.2008 22:39:25 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: body-ji za novorojenčke
24.2.2008 22:31:27   
tinas
čipka, moja hčerka je prve mesece skozi nosila take pižamice od Mother care (ki ga pa v Slo na žalost več ni). Je v Beogradu, če ti to kaj pomaga.
sicer pa imajo v Mark&Spencer v City Parku v LJ čist podobne. Imajo tudi lepe nevtralne barve in vzorčke. Prodajajo po 3 v paketu, cene so kar normalne. Ponavadi se da veliko dobit v tej velikosti (0-3m). Meni je bilo ful komot tudi za previjat, ker se lepo odprejo v koraku in ni treba celega slačit. Moja se je rodila 51 cm, 3,5 kg pa je vseeno nosila št 56 (prav dolgo pa res ne).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: body-ji za novorojenčke
24.2.2008 22:36:29   
Mesečnica
Drugače pa je s številkami nekako takole (prepisano iz Neckermannovega kataloga):
  • 50: velikost do 50 cm, starost do 1 meseca
  • 56: 51-56 cm, 2 meseca
  • 62: 57-62 cm, 3-4 mesece
  • 68: 63-68 cm, 5-7 mesecev
  • 74: 69-74 cm, 8-10 mesecev
  • 80: 75-80 cm, 11-15 mesecev
  • 86: 81-86 cm, 16-20 mesecev
  • 92: 87-92 cm, 21-25 mesecev
  • 98: 93-98 cm, 26-30 mesecev
  • 104: 99-104, 31-36 mesecev

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: body-ji za novorojenčke
24.2.2008 22:39:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mesečnica

IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: lindy

Punce kako pa je kaj s temi št., ene pravjo da je 56 za novorojenčka druge pa da so imele od 68 naprej, jest pa zdej nč ne vem kaj je kolk za ktero starost?


Odvisno kako velik se user posted image   rodi... Če ima že ob rojstvu tam od 52 cm in več ter 3500g pol ti 56 nima kaj nucat. Ampak že ob rojstvu nosi 62..in potem gre to tako naprej...



Hm, to pa ne drži. Naš je imel ob rojstvu 54 cm in 4150 g, pa smo kar nekaj časa uporabljali št. 56.

Moraš pa malo primerjati med seboj oblekce različnih firm, ker so lahko iste številke dejansko zelo različne. Jaz imam probleme zdaj, ko je mali že večji (9 mesecev). Običajno ob nakupovanju novih oblekc kar eno od tistih, ki jih trenutno nosi, vzamem s seboj, da jo imam za mero. Zadnjič sem mu v Leclercu kupila bodije za 18 mesecev (!), sem mislila, da bodo za poleti, pa jih že zdaj nosi user posted image user posted image user posted image . Res je po velikosti nadpovprečen, ima že 76 cm, a vendarle, body za 18 mesecev pri 9 mesecih?????




Moj je imel ob rojstvu točno tako kot sem napisala in nam št. 56 ni prišla v poštev niti en mesec. Ob tem da je hkrati že od rojstva nosil tudi 62 številko...
Pri punčki pa je čisto druga pesem... bila je 48 cm in 2850 in smo 56 št. nosili več kot mesec...

Se pa absolutno strinjam da ima vsaka firma svoje fore in da je kar pametno ne gledat samo na številke ampak pomerjati tako kot praviš da delaš ti...user posted image user posted image

(odgovor članu Mesečnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?