|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   boleči jajčniki
30.10.2008 20:45:59   
žakoberin
Noseča sem 7 tednov in imam zelo močne bolečine v predelu jajčnikov, še posebno v desnem. Zanima me, če je imela katera podobne težave. Na pregled sem naročena šele v ponedeljek, ki pa se zdi takoo daleč. lep pozdrav
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: boleči jajčniki
30.10.2008 20:47:50   
Anja24
Mene je tudi špikalo tam do 15. tedna...pa je rekla G, da če ni krvavitve, ni nič hudega...

(odgovor članu žakoberin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: boleči jajčniki
30.10.2008 20:52:16   
žakoberin
Sicer je to že moja četrta nosečnost (prva-spontani splav, druga izvenmaternična, tretja- hči bo dec imela 3 leta). Se pa ne morem spomnit, da so me  pri kateri tako boleli jajčniki. Bolečine v spodnjem delu trebuha ja, ampak ti jajčniki mi res ne dajo miru, ker me res močno boli. Anja 24, kaj tebe so tudi močno boleli, al te je samo malček špikako.

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: boleči jajčniki
30.10.2008 20:56:51   
Anja24
Skos me je po malem špikalo, včasih me je pa tako zelo špiknilo, da sem se potem komaj poravnala...po nekje 15.tednih je pa vse skup izginilo.

Kako pa je pri teb? Te ves čas boli ali te tudi špika?

(odgovor članu žakoberin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: boleči jajčniki
30.10.2008 21:02:08   
žakoberin
Ma en čas imam mir, pol pa me začne špikat in ne neha, tako, da nakoncu se to vse skupaj prelije v eno tako topo, močno, konstantno bolečino, ki seva skozi celo ritnico.

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: boleči jajčniki
30.10.2008 21:02:41   
Lorencia
Jaz mislim, da špikanje v spodnjem delu trebuha je normalno in da te morda zaseka trenutna ostra bolečina ( če kihneš ali kaj podobnega )....če pa bolečina traja in je tako močna kot govoriš ti, pa bi se jaz vsekakor javila ali poklicala G.
Kakšne znake pa si imela pri izvenmaternični nosečnosti ?

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: boleči jajčniki
30.10.2008 21:04:40   
Lorencia
IZVIRNO SPOROČILO: žakoberin

Ma en čas imam mir, pol pa me začne špikat in ne neha, tako, da nakoncu se to vse skupaj prelije v eno tako topo, močno, konstantno bolečino, ki seva skozi celo ritnico.


Kako dolgo pa traja ta bolečina?
Sicer je okoli 15.tedna tudi mene znalo boleti...vendar največ kakšnih 15 min naenkrat...in je bila bolečina neprijetna, bolelo pa je hmmm....kot da bi me v nožnici, težko opisat občutek.

(odgovor članu žakoberin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: boleči jajčniki
30.10.2008 21:06:37   
žakoberin
Glede izvenmaternične nosečnost je bilo tako, da sem začela krvavet tako kot  pri prvi nosečnosti, ko sem imela spontani splav, tako, da sem sprva mislila, da bom spet splavila. Pa sem težila, da hočem na pregled in so me sprva nadrli, da delam paniko, potem pa so le ugotovili, da je izvenmaternična. Drugih znakov pri izvenmaternični nisem imela, ker so jo odkrili dovolj zgodaj- 6 teden.

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: boleči jajčniki
30.10.2008 21:07:40   
Anja24
Po moje to ni nič hudega, če bi bilo kaj resnega, bi verjetno imela še krvavitve. Se boš pa v ponedeljek prepričala...verjetno te pa še bolj skrbi zaradi prvih dveh nosečnosti...sej bo, samo ne tuhtat o najslabšem...

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: boleči jajčniki
30.10.2008 21:11:29   
žakoberin
MA mene boli to skoraj cel dan.  Boli pa me že tretji dan. Vmes imam kratke presledke. Imam pa občutek, da me vse skupaj še bolj boli po naporu- v službi delam v jaslicah in cel dan dvigam te otročke. Bom prav poskusila koga jutri poklicat, ja če bom koga dobila, ker so praznili, najbrž bom mogla klicat kar v porodnišnico.

(odgovor članu žakoberin)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: boleči jajčniki
30.10.2008 21:19:47   
Anja24
Ob naporu je pa še huje, ja, te pa še bolj boli in špika, sploh ob dvigovanju.

Čeprav je jutri praznik, nekoga boš že dobila...nekdo te bo mogel vzet in pregledat...če ne drugje pa v porodnišnici...veliko sreče pa sporoči kaj je...

(odgovor članu žakoberin)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: boleči jajčniki
31.10.2008 12:48:18   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: žakoberin

Noseča sem 7 tednov in imam zelo močne bolečine v predelu jajčnikov, še posebno v desnem. Zanima me, če je imela katera podobne težave. Na pregled sem naročena šele v ponedeljek, ki pa se zdi takoo daleč. lep pozdrav


Ta bolečina desno spodaj je značilna na začetku, pa lahko traja kar nekaj časa. Jaz sem v 19t, pa me še kdaj boli. Sem pa enkrat prišla h zdravniku zarad podobne bolečine in me je prvo vprašala, če sem noseča. Pa nisem bila, je bilo nekaj druga.
Jajčnik ni, ker jajčniki v nos. mirujejo. Mogoče je del črevesja, ki se poleni. Pojma nimam.

(odgovor članu žakoberin)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?