|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bolečina
14.4.2014 8:29:52   
Anonimen
Zdravo.

Z mojim partnerjem si že nekaj časa poskušava ustvariti družino, pa žal ne uspe. Zanima pa me sledeče in sicer, kakšen teden imam rahlo povečane prsi, malo me ščemijo in občutim nenehno pikanje, zbadanje po desni strani. Ne znam opredeliti ali je to desni jajčnik ali ne, je pa v tistem predelu. To špikanje je skoraj preko celega dneva, pa mine, pa spet...

Prejšnji mesec sem bila ravno pri ginekologinji, pa ni bilo nič "narobe", še pohvalila je moje stanje.
Menstruacijo NEpričakujem 16.04.2014, sem pa danes naredila baby check test, ker sem mislila, da bi mogoče bilo to špikanje kaj povezano z zanisitvijouser posted image no pa je bil negativen.

Sicer hodim na telovadbo, nevem ali je možno da imam kakšno kito ravno tam "nategnjeno" ali kaj?

Hvala za kakršnokoli informacijo. Hvala.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bolečina
14.4.2014 8:34:08   
josephine27
ovulacija? Mene je v mladih letih vedno špikalo v jajčnikih med ovulacijo,

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bolečina
14.4.2014 9:19:11   
Anonimen
sem 2 dni pred M... misliš, da mi me tako bolelo vse od ovulacije pa do M?

(odgovor članu josephine27)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bolečina
14.4.2014 9:40:07   
SU
Mene prav tako špika med O ali pa nekje, ravno 2 dni pred M... Počakaj, če bo prišla M... sicer pa malce kasneje še enkrat test.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bolečina
14.4.2014 10:41:36   
josephine27
Mene je vedno kak teden špikalo. Če si 2 dni pred mestruacijo je pa tudi čisto normalno, da so prsi bolj občutljive. Poskusi s testom še čez par dni.

_____________________________



(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bolečina
14.4.2014 10:51:40   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

sem 2 dni pred M... misliš, da mi me tako bolelo vse od ovulacije pa do M?


ne, to te pač boli pred menstro....si se kaj prehladila, karkoli.....saj si ja 2 dni pred user posted image

ko sem jaz zanosila, nisem čutila nobenega špikanja, še cic nisem imela kaj povečanih, nobene vgnezditven krvavitve nič, kar berem tukaj gori.....

in koliko je meni znano, se testi delajo PO izostanku mentruacije...

ne vem, kaj ste tak nestrpneuser posted image in se pshihirate od ene menstre do druge

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vzrok za ponavljajoče splave?
Raven naravnih celic ubijalk, ki krožijo po krvnem sistemu in lahko povzročijo splav, se poveča ob stresu, kakršnemukoli...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?