|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bolečine v križu
2.8.2008 21:19:11   
*lena*
Sem v petem tednu nosečnosti pa me že močno boli križ, drugače pa nimam nobenih drugih težav. ali ima katera mogoče podobno izkušnjo? kaj naj naredim, da bi omelila bolečino? hvala!!!

_____________________________

Lena
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bolečine v križu
2.8.2008 21:58:04   
Ploha
joj, mene tud skoraj od začetka že boli križ, pa me tud zanima kaj bi to blo, sicer grem pa v torek na pregled, pa bom še to prašala, je pa zoprno, sm pa v 15 tednu

(odgovor članu *lena*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bolečine v križu
2.8.2008 22:22:54   
_Beky_
Zivjo lena ali mislis s tem povedat da te boli kriz al da te spika mislim zvija kokr ce bi mogla dobtuser posted image ,ker mene je tako bolelo me pa zdej ko sem v 34t tako zelo boli kriy pa v spodnjem delu trebuha tut pa kadar koli sem vprasala gin.mi je rekel da to yato ker imam posteljico zadaj pa je bl obremenitev nazaj,to je moje mnenje pa od mojga gin ce te pa spika kokr ce bi mogla dobit je pa to raztezanje maternice.Upam da sem ti kaj pomagala.papauser posted image

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bolečine v križu
2.8.2008 23:49:59   
*lena*
ne to niso bolečine kot pri user posted image . a potem bolecine izginejo?
'

_____________________________

Lena

(odgovor članu _Beky_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bolečine v križu
3.8.2008 11:04:02   
ema111
jaz sem tudi imela v začetku nosečnosti podobne bolečine, v križu, spodnjem delu trebuha in mi je gin. rekel, da je to zato, ker se mi maternica dviguje in razteza. Pa je potem v 20.t.nehalo.

vse dobro naprej user posted image

(odgovor članu *lena*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bolečine v križu
3.8.2008 14:14:09   
Pingvinčica*
Tudi mene je bolel križ tam v 3-5 mesec, potem pa 2 x na masažo in do konca nič. Je pa odvisno od posameznika, boš videla kako bo. Želim ti, da mine kot je meni. Poiskusi tudi ponoči spati z blazino za dejenje. Jo stegneš in objameš z nogami in rokami in spiš lepo na boku. Super je.

(odgovor članu ema111)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bolečine v križu
3.8.2008 14:57:56   
Anonimen
Lena, tvoje vprašanje je kot nalašč zame. Že od začetka (od dneva ko naj bi dobila M) me boli križ za znoret. V prvi user posted image se takšnih bolečin ne spomnim. Včasih me tako boli, da ne morem v redu stopiti na desno nogo.

(odgovor članu Pingvinčica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?