|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bolniška-odgovor komisije
22.2.2007 19:48:44   
žarnica
Ker bom kmalu že en mesec na bolniški, G mi jo je podaljšal še za 3 tedne, me zanima kako poteka to s komisijo. Je rekel,da bo poslal izvide komisiji in oni potem odločijo, če bom še doma ali ne? kako hitro lahko pričakujem odločitev? Na podlagi česa se odločijo?

Imate kakšne izkušnje?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bolniška-odgovor komisije
22.2.2007 19:52:00   
Anonimen
Nič posebnega ni, pač dobiš odločbo domov. Potem pa pri zdravniku urediš še papirje, da imaš potrdilo o opravičeni odsotnosti do datuma, ki ga je določila komisija.

(odgovor članu žarnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bolniška-odgovor komisije
22.2.2007 19:55:30   
žarnica
hvala za hiter odgovor

no,meni se sicer steče 1 mesec 1.3. A bom odločbo dobila domov prej ali po tem datumu?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bolniška-odgovor komisije
22.2.2007 20:26:47   
lelaval
Odločbo pričakuj že 1. ali max. 3.3. Jaz sem jo vedno dobila že drug dan po izteku.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bolniška-odgovor komisije
22.2.2007 20:52:11   
Liona
Ja, odločba pride res dan ali dva po izteku bolniške. Vsaj pri meni je bilo že 2x tako.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bolniška-odgovor komisije
22.2.2007 20:54:35   
NRMM
Jaz dobim odločbe od 1.2.07 dalje tudi z 7 dnevnim zamikom,prej je bila točna na dan. Pač počakaš ali pa pokličeš svojega zdravnika,če so jo oni slučajno že dobili.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Liona)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bolniška-odgovor komisije
23.2.2007 10:12:45   
smotka lonib
Jaz sem vse odločbe dobila z zamikom nekaj dni. Če mi je bila bolniška odobrena do sobote, sem naslednjo odločbo dobila šele čez 8 ali 9 dni.

Lep pozdrav!

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?