|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bolniška
28.11.2008 23:49:56   
ANEJ01
Ali ve katera,če te  lahko delodajalec odpusti,ker se ti konec meseca izteče pogodba in si takrat na bolniški(že 5.mesecev-zaradi nosečnosti)?Ali me lahko odpusti ali me po zakonu ne bi smel?Hvala

_____________________________

20.01.2009 se nam je pridružil Gal
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bolniška
29.11.2008 7:49:06   
FORZA
Ja te lahko. Ko ti poteče pogodba ti jo lahko prekine, vendar da si ne boš prekinila bolniške. Ko se boš prijavila na Zavodu za zaposlovanje, boš v nadalje bolniški list tja nosila.

(odgovor članu ANEJ01)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bolniška
29.11.2008 8:55:00   
2 Sraki
Lahko ti ne podaljša pogodbe. Je pa res, da dobiš na ZZZS še za en mesec bolniške, ker si bila v času preteka pogodbe na bolniški. Nato pa na zavod za zaposlovanje, kjer ti pripada nekaj nadomestil plače, glede na tvojo delovno dobo.

(odgovor članu FORZA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bolniška
29.11.2008 14:25:11   
janca
Lepo pojdi k delodajalcu in se z njim pomeni, da ti podaljša DR do zaključka porodniške. Vse se da zmeniti, sa njega itak nič ne staneš. Če ti ne bo hotel mu še omeni, da se odpoveš regresu in dopustu, pol pa mislim, da bosta že nekaj uredila. Je pa tko, če imaš dobre odnose se vse da. V kolikor sta pa  na bojni nogi, ti pa pod nobenim pogojem ne bo podaljšal.

(odgovor članu ANEJ01)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?