|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bolniška - rizična nosečnost
10.2.2005 21:15:30   
mirka
:rozica:Zanima me, ali ste ve, ki ste že rodile in tiste, ki ste trenutno noseče in nosite dvojčke bile od začetka na bolniški in ali se vam je vodila nosečnost kot rizična?:rozica:

M:rozica::rozica:

Neposredna povezava do sporočila: 1
   bolniška - rizična nosečnost
10.2.2005 21:25:38   
NinaŠ
Mirka, a bo Ana dobila družbo? :bravo:

(odgovor članu mirka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   bolniška - rizična nosečnost
10.2.2005 21:30:29   
mirka
:rozica:ja- ja bo že držalo! Bilo je in še vedno je to zame veliko presenečenje in se še ne zavedam te situacije.:rozica:

M:rozica::rozica:

(odgovor članu mirka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   bolniška - rizična nosečnost
10.2.2005 21:32:28   
NinaŠ
:bravo::bravo::duda::duda::bravo::bravo:

Ena :rozica: zate, sem zelo vesela!

(odgovor članu mirka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   bolniška - rizična nosečnost
10.2.2005 21:44:44   
tina.nika
:bravo::bravo::bravo: Mirka, iskrene čestitke

(odgovor članu mirka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   bolniška - rizična nosečnost
10.2.2005 22:34:28   
andrejaz
Čestitke:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu mirka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   bolniška - rizična nosečnost
10.2.2005 22:59:59   
petraCBU
Sem noseča 18 tednov, pričakujemo dvojajčne dvojčke. Na bolniški sem bila že od 7, tedna, ker sem malo krvavela in smo se bali splava. Po treh mesecih bi šla lahko delat, pa so mi ugotovili predležečo posteljico, tako da ostajam doma. Verjetno do konca, ker tudi če se posteljica dvigne, je splošno mnenje, da naj bi bile nosečnice z dvojčki bolj rizične in rajši več počivale.
A pri vas boste imeli tudi dvojčke? :) Se mi zdi, da nas je nekam malo na tem forumu...
P.

(odgovor članu mirka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   bolniška - rizična nosečnost
10.2.2005 23:10:50   
mami3x
ojla!
Meni je bilo receno, da je vsaka vec plodna nosecnost rizicna, kar pa se ne pomeni da moras obvezno na bolnisko. Ce se dobro pocutis in ce ti G nic ne rece, potem lahko normalno nadaljujes delo oz. ce ti delo to dopusca.
Cestitke!!!!!!!!!!:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu mirka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   bolniška - rizična nosečnost
10.2.2005 23:56:39   
nejcko


Čestitkam se pridružujem še jaz!!!

(odgovor članu mirka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   bolniška - rizična nosečnost
11.2.2005 7:14:00   
dory
o mirka cestitke :bravo:...ehm al bo Ana dobila kar dvojno druzbo?

(odgovor članu mirka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   bolniška - rizična nosečnost
11.2.2005 8:14:22   
lutka
Tudi jaz sem bila že od samega začetka v bolniški,to je od 10t naprej,ko mi je G ugotovila da nosim dvojčke.
Me pa sploh ni vprašala če bi šla v bolniško,ampak mi je kar sama napisala list,ki ga potem neseš svoji zdravnici,ta ti pa potem vodi bolniško.Mi je govorila o nekem aneksu:zmeden:,v katerem je zapisano,da mamice ki imajo dva ali več ploda grejo avtomatsko v bolniški stalež.
Čestitke,k dvojni sreči:angel::angel:
lp

(odgovor članu mirka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   bolniška - rizična nosečnost
11.2.2005 9:00:04   
tinadvojčica
pozdravljena!
Najprej iskrene čestitke in lepo da imamo še eno dvojno mami!Želim ti lepo nosečnost in vse naj naj!Glede porodniške oz bolniške je pa tako;jaz sem šla v bolniško v tretjem mesecu pa ni bilo nič narobe ampak ker sem imela dvojčici sem lahko šla in sem šla ker bi zanju naredila vse.No pa smo zdaj čist cool in se že cartamo!
Lp

(odgovor članu mirka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   bolniška - rizična nosečnost
11.2.2005 9:15:35   
mirka
Jaz sem pa zdaj v 10. tednu nosečnosti in še vedno na porodniški zaradi Ane. Amapk mi je dr. tudi takoj brez vprašanja rekla da bom šla pol na bolniško, ker je baje vsaka večplodna nosečnost rizična.
Imam malo treme kako vse to povedat v službi.
Da ne govorim da me je strah kako bom pol vse to zmogla ko pa imam še Ano dosti majhno.
Sem se kar nekaj časa odločala, kaj narediti in sem bila skoraj bolj nagnjena k splavu, ker me je tako strah vsega - trije majhni,.... Čeprav je pa to nekaj najtežjega -ko si tako postavljen pred taka dejstva, kaj narediti. To je fuuuulll težko in po parih dneh jokanja in tehtanja kaj narediti smo se skupaj s starši in sestro odločili da jih bomo že nekako gor spravli - da lahko računam na njihovo pomoč.

Samo še tole bi povedala, z možem sva se trudila skoraj tri leta in nisem mogla nikakor zanositi in pol lapari in po HSG -ju sem le zanosila z Ano. Tako da zdaj res nisem pričakovala da se bo tako hitro "prijelo". Priznam pa da je bilo to dokaj neodgovorno z moje strani. No zdaj je kar je. Zanimivo je tudi to da ima tudi moja sestra eno starejšo punčko in pol še dvojčici. Tako da imamo to v familiji:)

Hvala za čestitke in vse napisane besede, ker mi v tem obdobju veliko pomenijo.:rozica:

(odgovor članu mirka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   bolniška - rizična nosečnost
11.2.2005 9:35:12   
petraCBU
Mirka, jaz (prvič noseča) sem skoraj dol padla, ko mi je G na prvem pregledu rekel "jej, moja druga pacientka, ki bo imela dvojčke"...
Naj povem, da sem se več let trudila zanositi, že obupala,imela osebne kalvarije, potem pa nenadoma dve modri črtici, pa še "jej, moja druga pacientka, ki bo imela dvojčke" :)
Malo me je strah vsega kar me čaka, sploh ker ne bom več najmlajša mami (32), pa ker imam že zdaj v nosečnosti probleme, ki jih nisem pričakovala, ampak sem prepričana, de se bo vse dobro izšlo! Drugače bom pa tudi na teh forumih še večkrat pojamrala :)

Hvala vsem, ki s toplimi besedami dajete pogum in veselje za naprej!
P.

(odgovor članu mirka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   bolniška - rizična nosečnost
11.2.2005 11:12:31   
Anonimen
Čestitke!! :bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu mirka)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   bolniška - rizična nosečnost
11.2.2005 11:23:32   
SISI25
Meni ni gin. nič rekla. Niti omenila ni da naj bi šla. Sem pa sama potem rekla v 5 mesecu.

(odgovor članu mirka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   bolniška - rizična nosečnost
11.2.2005 14:10:31   
Pikabu
Mirka, čestitke za dvojno veselje. Boš videla, da bo vse še dobro. :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu mirka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   bolniška - rizična nosečnost
12.2.2005 2:06:36   
miši
mirja, ne skrbi, glavno,da si želiš, potem bo gotovo vse v redu, sicer pa za tabo stoji čudovit team, tega marsikdo nima. Kaj bodo pa rekli v službi pa je povsem nepomembno,ko pomislis na svoja dva popka. Drzim pesti!

(odgovor članu mirka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   bolniška - rizična nosečnost
12.2.2005 11:18:46   
marta2
Čestitam.

Glede bolniške je tako, da imajo ginekologi o tem zelo različna mnenja. Moja je proti bolniški :zmeden:, v kolikor vse poteka normalno, ne glede na večplodno nosečnost, leta in način zanositve. Dvojčici sem rodila pri mojih 36-ih letih, po umetni oploditvi, pa sem bila vsega skupaj 6 tednov na bolniški: 2 tedna po postopku umetne oploditve, 1 teden po amniocentezi in 3 tedne pred nastopom porodniške, ko res nisem več mogla delati. Nosečnost se mi je vodila kot rizična in sem imela preglede na 14 dni.

LP Marta :sloncek::sloncek:

(odgovor članu mirka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   bolniška - rizična nosečnost
12.2.2005 12:40:32   
Annny
Mirka, iskrene čestitke:rozica::rozica::rozica:
Saj bo šlo!:):):)

(odgovor članu mirka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   bolniška - rizična nosečnost
12.2.2005 12:47:33   
Anonimen
Lepo Mirka, da imaš družino, na katero s lahko zaneseš, da ti bodo pomagali. Skupaj boste že zmogli tele male kratkohlačnike "opedenati". Sicer pa jaz neizmerno spoštujem vsako mamico, ki ima dvojčke. Še enkrat čestitke!

(odgovor članu mirka)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   bolniška - rizična nosečnost
20.2.2005 10:56:44   
carol
Pozdravljene mamice. Tudi jaz sem bila celih devet mesecev na bolniški, ker sem imela rizično. Vam povem, res se vleče in naenkrat mine. Bolje je doma kot pa v bolnici. zadnji mesec sem bila v bolnici, pa se mi je zdelo da sem že celo večnost noseča. V glavnem vse ki ste noseče uživajte, ker po porodi ne bo več zlatega časa, pri dveh mi je prvo leto minilo kot bi mignil. Sedaj je že skoraj pet let. Sedaj pa sta super vam povem. Čestitam!:duda::duda:

(odgovor članu mirka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?