|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bolniška med nosečnostjo
12.12.2004 19:50:11   
monik
Pozdravljene.
V 18.tednu nosečnosti sem morala odditi na bolniško.Ker pa sem slišala, da zelo velikokrat pridejo iz komisije zzzs preverjat, če si doma,me zanima ali to naroči firma pri kateri si zaposlen ali pa to naredijo sami od sebe. Med štirimi stenami tudi nemorem biti skozi zaprta. Prosim,če ima katera podobne izkušnje.
lp :zmeden2::zmeden2::zmeden2:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   bolniška med nosečnostjo
12.12.2004 20:39:50   
Anonimen
Oboje je možno, čeprav so ponavadi kar s komisije.
Na komisiji imajo zaposlenega enega ali več inšpektorjev, ki iz množice papirjev na slepo izbere nekatere in jih obišče na domu. To je lahko tudi popoldan ali za vikend.
Lahko te pa tudi kdo prijavi in te potem obišče na prijavo.


(odgovor članu monik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   bolniška med nosečnostjo
12.12.2004 20:59:55   
sa
Jaz sem bila celo nosecnost na bolniski,pa komisije ni bilo niti enkrat,sej mene pa tudi ne-sem se potepala:zmeden2:lp:rozica:

(odgovor članu monik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   bolniška med nosečnostjo
12.12.2004 21:00:10   
ZARA
...odvisno zakaj si odsla na bolnisko,jst vem da sem imela izhode (sprehode) prov kot terapijo-predpisane zaradi GD!!
in nikol me nihce ni preverjal...Ampak baje je tega kr dosti...:rozica:

(odgovor članu monik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   bolniška med nosečnostjo
12.12.2004 21:47:29   
Anonimen
Ja, sem tudi že slišala, da ti ginekolog lahko brez problema (verjetno kakor kateri!!!) na bolniški list ali karkoli že dobiš napiše, da so priporočljivi sprehodi, prav zaradi teh kontrol.Vprašaj ga.

(odgovor članu monik)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   bolniška med nosečnostjo
13.12.2004 14:21:25   
hruškica
Zanima me, kako izgleda ta kontrola. Pri nas namreč ne dela zvonec (ker je na baterije in pri nizkih temparaturah malce odpove) in kako bi me ta kontrolor poiskal v tem primeru. A imajo mogoče naše domače telefone??
In še kaj narediti, če te ravno v času njihove kontrole slučajno ni doma? Ali zadostuje potrdilo, da si na primer šla k svojemu ginekologu, ker si imela kakšne težave, bolečine? Ali da si bila pri zobozdravniku?
In ali moraš v primeru, da si doma na bolnški potem za vsak slučaj vsakič, ob vsakem pregledu in ultrazvoku zahtevati od zdravnika potrdilo, da si bila danes tam???:(
Ima katera že kakšne izkušnje s tem?

(odgovor članu monik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   bolniška med nosečnostjo
13.12.2004 14:23:35   
Anonimen
Ginekolog ali splošni zdravnik lahko napišeta, vprašanje pa je, če komisija odobri.
Na odločbi piše, če je nosečnica omejena na dom ali se lahko giba v kraju bivališča oz. dlje, ali pa je napisan člen, po katerem je izdana bolniška, ki si ga mora sama prebrati.
Tudi jaz nisem imela kontrol, poznam pa ljudi, ki so jih imeli.

(odgovor članu monik)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   bolniška med nosečnostjo
13.12.2004 22:11:27   
pravljica
tudi mene je strah glede teh preverjanj...dopoldan sem večinoma v pižami in dostikrat spim, tako da niti ne odpiram vrat če kdo trka, kaj pa če bodo s komisije???

(odgovor članu monik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?