|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bolniški list
28.2.2008 23:40:00   
mimoza
Kdaj moram delodajalcu poslati ali prinesti bolniški list. Če se mi bolniška zaključi 29.2., se pravi zadnji dan v mesecu, v kolikih dneh moram po zakonu priskrbeti bolniški list?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bolniški list
29.2.2008 7:40:02   
Anonimen
Bolniški list lahko dobiš že 1 teden prej,dostaviti ga moraš delodajalcu do 1 v naslednjem mesecu.

(odgovor članu mimoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bolniški list
29.2.2008 7:44:22   
sazi
Pri nas bolniških vnaprej ne zaključujejo.
Kdaj list potrebuje delodajalec, je pa odvisno, kdaj računajo plače. V moji prejšnji in zdajšnji službi je bilo v redu, če sem list prinesla do 3. ali 4. v mesecu

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bolniški list
29.2.2008 8:01:44   
aluš
Naj bi bilo tako, da prvi dan ko prideš na delo po končani bolniški.

Če pa imaš bolniško "čez" mesec, je teba pa, ko se mesec zaključi prinesti bolniško za tisti mesec (čimprej, saj to ni problem dobit pri zdravniku, če ve, da boš še naslednji teden na bolniški, ti jo izpiše že par dni pred koncem meseca).

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bolniški list
29.2.2008 8:22:48   
Natyy
IZVIRNO SPOROČILO: mimoza

Kdaj moram delodajalcu poslati ali prinesti bolniški list. Če se mi bolniška zaključi 29.2., se pravi zadnji dan v mesecu, v kolikih dneh moram po zakonu priskrbeti bolniški list?


Pri nas velja pravilo, da mora biti bolniški list v firmi dostavljen do 5 v mesecu za prejšnji mesec. V kolikor pride pri kakšnem posamezniku do odstopanj, se da vse urediti do 14, nato se naredi končni obračun, kasnejših popravkov ni mogoče in vsi zamudniki imajo bolniško obračunano naslednji mesec (se pa to zelo zelo redko dogaja). Naj za informacijo povem, da izplačujemo OD 18 v mesecu.

(odgovor članu mimoza)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bolniški list
29.2.2008 8:46:27   
mojsoncek
Razlicno od firme do firme. Vprasaja v racunovodstvo ali kadrovsko sluzbo. Mi moramo bolniski list oz. ostale odsotnosti urediti najkasneje do tretjega delovnega dne v mesecu za pretekli mesec.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bolniški list
29.2.2008 22:37:22   
Majuska
Odvisno tudi, kdaj imate izplačane plače. Pri nas je seveda najboljše prinesti takoj po prvem, drugače se dela popravke.

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bolniški list
1.3.2008 17:15:33   
cukr07
Mislim, da je res odvisno od firme do kdaj ga moraš dostavit. Pri nas ga moramo prinest do 5-ega v mesecu.

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?