|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   boste cepili svoje otroke
15.11.2009 0:46:36   
* Mateja *
nedonošenčke mislim proti novi gripi?? al proti stari?? al kar proti oboji?? mal me zanima, ker mi se odločamo kaj je bolj pametno, pa smo bolj za ne!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: boste cepili svoje otroke
15.11.2009 7:17:30   
**Tinkara78**
Ne bomo se cepili. V bistvu ne poznam nikogar ki bi se cepil.

Ne upam tvegati, ker se mi zdi da ni zadosti raziskano. Sedaj se pojavlja v naši okolici in hčerka bo normalno obiskovala vrtec.

Upamo na najboljše.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: boste cepili svoje otroke
15.11.2009 9:07:10   
anajmad
Ne,sem vprašala Dr. Cerarjevo(njej najbolj zaupam). Proti sezonski pa itak. Jo že cepim tretjo leto zapored.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: boste cepili svoje otroke
15.11.2009 9:19:19   
**Tinkara78**
Ula in Nejc obiskujeta normalno vrtec ali sta doma?

Pri nas v vrtcu so ukinili pranje zob, otroci se ne smejo poljubljati, bolj pogosto si perejo roke,... Pa tudi ko pridemo domov najprej slečemo, sledi umivanje. Zadnje leto nismo bili skoraj nič bolani in do sedaj ni imela še nobene gripe, angine,...

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: boste cepili svoje otroke
15.11.2009 11:29:23   
Najaa
Ne, ne bomo. Proti nobeni.

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: boste cepili svoje otroke
15.11.2009 11:37:08   
zmajaz
Jaz ne bi nikoli tvegala in otroka dala cepit s tem cepivom, sploh pa ne dojenčka, ker obstaja precejšnja verjetnost, da je cepivo bolj nevarno od gripe. Pri nas ne bomo cepili otrok proti nobeni gripi (no pa tudi sami se ne bomo).

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: boste cepili svoje otroke
15.11.2009 12:13:21   
Netopirčy81
Ne.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: boste cepili svoje otroke
15.11.2009 13:51:22   
miapia

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Jaz ne bi nikoli tvegala in otroka dala cepit s tem cepivom, sploh pa ne dojenčka, ker obstaja precejšnja verjetnost, da je cepivo bolj nevarno od gripe. Pri nas ne bomo cepili otrok proti nobeni gripi (no pa tudi sami se ne bomo).

Se strinjam.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: boste cepili svoje otroke
15.11.2009 15:07:34   
Katy78
Tudi mi se ne bomo cepili.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: boste cepili svoje otroke
15.11.2009 17:53:05   
anajmad
Ula obiskuje vrtec že drugo leto. Prve dve leti je bila cepljena tudi proti RSV-ju in proti pnevmokokom. No,v glavnem ima 26x potrjeno v cepilno knjižici,da je bila ceplena. In rezultat: Bolna,toda ne tako hudo,kot v prvem letu,ko smo skoraj za vsak prehlad laufali vbolnišnico in na kisik.
Mi trije ostali se bomo cepili proti pandemski gripi,ker smo preveč na udaru z drugimi ljudmi in bacili.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: boste cepili svoje otroke
15.11.2009 23:54:30   
* Mateja *
Nejc je hodil lani ene 3 mesece pol smo ga izpisali, letos je hodil vsega skupaj en mesec in pol nam je P. svetovala naj bo doma. Spet mi je začel ful kašljat, enako kot lani, in je zdej ko je prišel k sebi kar doma in bo doma kar ostal do spomladi! P. forcira naj ga cepimo za pnevmokom in navadno gripo, do sedaj ga v 5 letih še nikoli nismo in se mi zdi zdej brez veze neki ga cepit, ker je že tok velik. Za novo gripo pa ni varjante da bi se cepili, še nejmajn pa >Nejca. Za staro gripo se še odločamo in ne vem kej nardit!! Lani smo itak meli neki podobnega gripi in smo preživeli, kej bo pa letos za ena reč ... Najbolj sem na udaru jaz, ker delam v vrtcu. Ampak če tam vprašam starše o cepljenju, še niti pomislili niso, da bi kdaj otroke cepili, kaj šele sebe ...

Ne vem , kaj je bolj pametno. Cerarjeva torej odsvetuje cepljenje za novo gripo; pol je že neki na tem, če ona tako reče, a?

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: boste cepili svoje otroke
16.11.2009 13:04:36   
anajmad
Čeprav, ona se je cepila. Sam za tele naše tamale pa pravi,da še ni toliko raziskano(iz njihove strani),toda škodit ne more.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: boste cepili svoje otroke
16.11.2009 13:14:34   
orka
mi smo imeli prejšnji teden kont. pri kor.12m pri dr.Cerar in sem jo tudi vprašala...nam je odsvetovala je pa priporočila cepljenje staršev in izogibanje trg.centrov pa kakih obiskov Dedka mraza itd.Mi pa žal moramo v trg. in da nebi sami kaj otroku prinesli je dobro da se cepimo.Sama sicer še razmišljam otrok pa definitivno ne bomo cepili.

_____________________________

Radi se imejte in se veliko smejte

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: boste cepili svoje otroke
20.11.2009 21:34:16   
tintara
Evo, tudi sama sem mama nedonošenčka (33 tednov, je pa še v P). Doma imamo dva (ena vrtec, drugi šola) in sva se z možem po posvetu odločila, da se midva cepiva, otrok pa ne bova dala. Vsaj zaenkrat ne. Mali je itak še premajhen, ampak tudi ta velikih ne bova dala.
Pa samo malo za pogum: mož se je cepil pred 1 tednom in ga je dva dni bolela roka, pa en dan je imel rahlo boleče mišice in sklepe (baje kot utrujenost). Jaz sem se cepila včeraj, samo sem si potem eno uro masirala z ledom mesto cepljenja. Roka me skoraj ne boli (razen če močno pritisnem), ostalo pa zaenkrat tudi v redu. Edino koleno me je bolelo (sklep) par ur, če sem se prepogibala.
Imam pa dober občutek, da sem kot starš naredila vse, da zaščitim vsaj ta malega (ta večja sta na udaru v vrtcu in šoli).


(odgovor članu orka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: boste cepili svoje otroke
25.11.2009 17:11:25   
* Mateja *

tintara za kaj sta se cepila, za novo al staro gripo. Sej mi smo se tudi,ko je bil nejc majhen. Prvi dve leti smo se, pol pa ne več!!

(odgovor članu tintara)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: boste cepili svoje otroke
25.11.2009 20:43:47   
anajmad
Jst sem se cepila pred 10 dnevi in glej ga zlomka še migam. Sem se cepila proti tanovi,pred mesecem in pol pa proti sezonski. Reakcije,mal boleče na mestu vboda,drgač pa nič. Pa mi ni žal,ker pri nas okoli vsi šmrkajo in kihajo(jst dnevno srečam najmanj 40 ljudi),ker delam na zavarovalnici in to v pošti sredi legla najhujših bakterij. Moram trkat(tok,tok,tok....) in upam,da bo zdržalo vsaj nekaj časa.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: boste cepili svoje otroke
29.11.2009 12:00:06   
tintara
Mateja, proti ta novi. pa oprosti, ker nisem takoj odg, sem bila v P, sem ga šla končno iskat in zdaj sva oba doma oz smo končno vsi skupajuser posted image . so me mame iz laktarija opozorile na odgovoruser posted image

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: boste cepili svoje otroke
1.12.2009 23:33:37   
* Mateja *
anjamad kaj ulo ste cepili za tanovo al ne?? Predvsem me zanima kako otročki sprejemajo cepivo?? jaz poznam samo enega, ki so ga cepili, zatos prašujem ...

Tintara hvala za odgovor

(odgovor članu tintara)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: boste cepili svoje otroke
2.12.2009 12:15:23   
anajmad
Ne, samo za sezonsko.Itak je cepljena proti pnevmokokom,tudi če dobi tanovo(ki se ponavadi nrazvije v pljučnico)ne bo hudo.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?