|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   botra ni cerkveno poročena
3.3.2007 15:33:14   
majda12
LP!Kot sem že napisala v naslovu,a mislite,da duhovniki zaradi tega kaj komplicirajo.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: botra ni cerkveno poročena
3.3.2007 15:36:36   
bskrle
Seveda, saj cerkvena zakonodaja  tega ne omogoča.
Preberi si v Katekizmu katoliške cerkve ali v Kompendiju. Vprašanej lahko postaviš tudi duhovniku na iskreni.net

(odgovor članu majda12)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: botra ni cerkveno poročena
3.3.2007 15:40:21   
čaki
jaz grem zdaj tud za botro, pa nisem poročena. in moj je šel tud brez velike panike...fajmošter mu je mal flancal ampak mu je dal potrdilo-in tu 2x.
najbrž je odvisno od fajmoštra

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: botra ni cerkveno poročena
3.3.2007 15:40:55   
lelaval
Meni je lani kompliciral - je hotel, da najdeva dugo -primerno botro. Če je botra samska, potem ni problema, če pa ima družino, pa znajo komplicirat. Midva sva mu potem rekla, da se bosta poročila (sicer je negodoval, ker celo midva nisva poročena user posted image ), a sva mu rekla, da se še to leto (lani) poročiva (kar pa se ni zgodilo).
Lahko pa, da župnik sploh ne komplicira.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu majda12)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: botra ni cerkveno poročena
3.3.2007 15:57:23   
kepica
Pri nas ni nič kompliciral. Verjetno je odvisno od župnika.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: botra ni cerkveno poročena
3.3.2007 17:44:21   
SašaR
Pri nas kakor kateri župnik!

_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: botra ni cerkveno poročena
3.3.2007 22:51:30   
Bonnie_RR
Pri nas je šlo skoz brez kompliciranja.user posted image

Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu SašaR)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: botra ni cerkveno poročena
5.3.2007 8:38:54   
_andreja_
Odvisno, kakše vrste župnika imaste....user posted image

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: botra ni cerkveno poročena
5.3.2007 11:10:38   
malanja
naš župnik sploh ni nič kompliciral in imamo krst v soboto 10 marca.
bomo imeli malo nevestouser posted image

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: botra ni cerkveno poročena
5.3.2007 14:03:07   
romy
IZVIRNO SPOROČILO: bskrle

Seveda, saj cerkvena zakonodaja  tega ne omogoča.
Preberi si v Katekizmu katoliške cerkve ali v Kompendiju. Vprašanej lahko postaviš tudi duhovniku na iskreni.net


Tole je pa tudi kar nekaj.
Midva nisva poročena pa sva lahko dala otroka krstiti. Otrokova botra pa tudi nista poročena in ni bilo nobenega problema. Edino midva nisva smela it po hostijo pri maši ko je bil krst. Tako nama je rekel župnik, da pač ni priporočljivo.  Ampak meni to nič ne pomeni in pač nisem šla.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: botra ni cerkveno poročena
5.3.2007 22:35:18   
bobek
Tudi jaz nisem cerkveno poročena in mi župnik ni dal potrdila za botro, ker sem taka grešnicauser posted image . Ker pa je prijateljica na vsak način želela, da sem jaz botra njeni hčerki, smo zadevo rešili tako, da smo jo krstili v drugi župniji.Zdi se mi prav grdo, da je lahko boter vsak "luzer iz ceste",ki je crkveno poročen.user posted image Neporočeni pa smo očitno zelo slabi ljudje.

(odgovor članu malanja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: botra ni cerkveno poročena
21.3.2007 8:39:30   
majda12
LP!Kot kaže bo pustil.da sta botra.toda imata na vesti,da enkrat opravita cerkveno poroko,ful hecno on je pravi nevernik.user posted image

(odgovor članu bobek)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: botra ni cerkveno poročena
24.3.2007 13:59:09   
TONČI.
tega kaj komplicirajo.


Kakor kakšen. Drugače pa naj bi imel samo zakramente. pri Sv. Krstu lahko težijo, pri poroki pa naj nebi.  No super da ti je uspelo

(odgovor članu majda12)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: botra ni cerkveno poročena
1.4.2007 23:15:41   
Anonimen
Moja mami je sla za botro sestricni v Grosuplju, pa je rabila potrdilo. Zupnik v ''domaci vasi'' v Smarjeti ji ga ni hotel dati, zupnik tukaj v Lj v Kosezah pa brez problema.

LP, Ribica

(odgovor članu majda12)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?