|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bradavice
1.3.2008 10:14:44   
lewinsky
Hoj!
Zanima me, če katera ve kako naj odpravim bradavico pod pazduho?Pri vsakem britju mi uspe da jo odrežem z britvico,nakar pa seveda teče kri in peče.Ampak je fora v tem da mi do naslednjič ko se brijem zopet zraste  na istem mestu. Saj ne, da me ovira,ampak mi gre na živce. Ali  pa je tudi to povezano z nosečnostjo?user posted image user posted image

Hvala za odgovor!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bradavice
1.3.2008 13:43:34   
Naja30
Ko boš rodila, pojdi h dermatologu, da ti jo zažge z vodikom. Dokler si noseča, pa nič ne delajo na user posted image

(odgovor članu lewinsky)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bradavice
1.3.2008 14:05:11   
eya
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

Ko boš rodila, pojdi h dermatologu, da ti jo zažge z vodikom. Dokler si noseča, pa nič ne delajo na user posted image


Z dušikomuser posted image

< Sporočilo je popravil eya -- 1.3.2008 14:16:05 >

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bradavice
1.3.2008 15:50:40   
helloKitty
V lekarnah prodajajo tud en sprej z dušikom in si jo zamrzneš, pol čez 2 tedna pa še enkrat mensezdi. Moji sestri je čist zginla.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bradavice
1.3.2008 16:06:12   
Anonimen
Galenski laboratorij proizvaja tako mazilo, v obliki laka za nohte. s tistim mažeš kak mesec in se ti po slojih lušči.
V tistem sta mlečna kislina in acetilsalicilna k. (aspirin).
Dobiš pa v lekarni.

Pa nikar ne nasedaj kakšnim mažam, ki so mastne, pri tej se na mestu, kjer namažeš naredi tanek sloj, ki izgleda kot posušeno lepilo. Se nič ne razmaže.

Za vsak slučaj pa vprašaj G, kaj meni o odstranjevanju.

(odgovor članu helloKitty)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bradavice
1.3.2008 21:36:47   
sončika84
Če pa s ibolj za anravne reči pa ti priporčam neko rožo. Sicer ne vem kako se imenuje,je pa oranžna in ko jo odtrgaš iz stebelca priteče tak oranžen mleček. ko sem jaz imela bradavice,sem se s tem mlečkom mazala in so kar hitro izginile. za vedno. tega je res že dolgo,tko da se res niti dobr ne spomnim kake cvetke ima točno. Mogoče bo pa kašna druga vedla. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bradavice
1.3.2008 22:18:29   
eya
IZVIRNO SPOROČILO: sončika84

Če pa s ibolj za anravne reči pa ti priporčam neko rožo. Sicer ne vem kako se imenuje,je pa oranžna in ko jo odtrgaš iz stebelca priteče tak oranžen mleček. ko sem jaz imela bradavice,sem se s tem mlečkom mazala in so kar hitro izginile. za vedno. tega je res že dolgo,tko da se res niti dobr ne spomnim kake cvetke ima točno. Mogoče bo pa kašna druga vedla. user posted image


Itak, da vem, katero misliš, ziher gre za krvavi mlečnik...raste pa itak povsod, ob hišah, cestah, samo ne še zdaj, čez par mesecev...

user posted image  

user posted image

< Sporočilo je popravil eya -- 1.3.2008 22:20:21 >

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bradavice
2.3.2008 10:39:14   
sončika84
evo,sej sem vedla,da bo kšna vedla. user posted image user posted image hvala! Uf,spomini,spomini. dolgo že nisem vidla te rožce. sam pomagala je pa res. pr vseh bradavicah. se spomnim d sm eno imela na hrbtni strani dlani, je bla kr velika. pa pol okol prstov en kup enih mičknih. in sem mazala in mazala in mazala in je zginla. kr naenkrat jih ni blo več. pa sem mislila,da se bojo ponovile pa se niso. tko da,hvala rožci!user posted image

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bradavice
2.3.2008 13:15:58   
lewinsky
Punce hvala vam za odgovore in nasvete!Nekaj od tega bo sigurn pomagal!V vsakem primeru se bom pa posvetovala z ginekologom!

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bradavice
13.3.2008 9:00:35   
mala zirafa
Kaj pa figin mleček?

(odgovor članu lewinsky)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bradavice
13.3.2008 13:57:18   
Balonchy
Sama sem si bradavico odpravila s propolisom. Vsak dan eno kapljico - mislim, da je v dobrem mesecu ni bilo več! user posted image user posted image user posted image

Za figov mleček pa ne vem!? Vem le to, da če imaš ježeve bodice (če ježka na morju nabašeš) si s figovim mlečkom mažeš ta mesta kjer imaš bodice in ti jih "stegne" ven.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: bradavice
13.3.2008 14:21:35   
jakaracman
A to maš prav bradavico ali imaš tak mali rjavi izrastek.Če je mali izrastek ti ga odpilijo z laserjem pri dermatologu.

(odgovor članu lewinsky)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: bradavice
13.3.2008 14:42:10   
mojsoncek
Jaz sem jo spravila stran s staro dobro belo kredo, ki smo jih vcasih uporabljali v soli. In to zelo hitro... v bistvu je kar naenkrat, brez sledi, ni bilo vec. Kot da je nikoli nisem imela.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?