|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   brez mleka, mlečnih izdelkov in jajc
20.5.2008 13:03:28   
inesc
Zdravo!

A ima katera od vas tudi takšno dieto, da ne sme jest mleka, mlečnih izdelkov in jajc? Zanima me, kaj sploh lahko jem. Sedaj kupujem tiste posebne drage jedi, vendar mi sploh ni ukusno. Kuk se je sploh treba tega držat. Kaj pa kakšni recepti?

user posted image  je imel alergijo samo po obrazku, vendar smo dobili kremo in je 100% boljše. Jaz sumim, da je alergičen na med ali banane, ker sem že pred pojavom alergije prenehala z mlekom.

LP in hvala

_____________________________

02.04.2008 smo dobili našega sončka Marka.

Jih je že 5, dva sta na poti. Kaj je že to spanje???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: brez mleka, mlečnih izdelkov in jajc
20.5.2008 14:07:31   
izabella1
Welcome to the club, al kako bi se izrazila user posted image

Tukaj je polno mamic, ki dojijo, nekatere še s strožjo dieto. Pa papcajo prave specialitete. Malo pobrskaj pa se ti bo kmalu "hujšanje" ustavilo user posted image


_____________________________

http://bialovesstrawberries.blogspot.com/

(odgovor članu inesc)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: brez mleka, mlečnih izdelkov in jajc
20.5.2008 15:54:39   
mamica 1
Jaz bi dodala še to da pojdi na temo jedilniki in dieta pa boš našla marsikaj. Ja tudi jaz sem med tistimi brez mleka mlečnih izdelkov in jajc. 

(odgovor članu izabella1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: brez mleka, mlečnih izdelkov in jajc
21.5.2008 9:41:22   
rose
jaz sem bila tudi na taki dieti in sem se je držala. je bilo hudo od začetka, potem se pa navadiš. jo je pa hčerka prerasla user posted image  tako, da zdej spet jem vse, njej pa tudi počasi uvajam.

(odgovor članu mamica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: brez mleka, mlečnih izdelkov in jajc
21.5.2008 9:50:12   
mamica 1
Jaz sem se tolk navadla da sploh ne pomislim da bi kaj drugega.

(odgovor članu rose)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: brez mleka, mlečnih izdelkov in jajc
21.5.2008 9:52:25   
racman2
Tudi jaz sem na dieti in mi je hrana že zalaufala, tko da še čokolado najdem potem smo pa na konju.user posted image user posted image
Je kar nekaj izbire, sam mal je treba pobrskat.
Pa veliko srečeuser posted image user posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: brez mleka, mlečnih izdelkov in jajc
22.5.2008 6:59:38   
nian
tudi jaz sem na dieti in sploh ni tako hudo. edino 'cuker, cuker cuker' pogrešam. in kava z riževim mleko je zanič. drugače se mi pa to zdi noro dober način za hujšanje. user posted image  pa ne namerno ampak le z zdravo prehrano. če bi tako jedla celo življenje bi živela 100 let. s tem se tolaži user posted image

_____________________________

7. 12. 07 smo dobili Aljo
4.8. 10 smo dobili Meto

(odgovor članu racman2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: brez mleka, mlečnih izdelkov in jajc
22.5.2008 15:52:46   
aleži
tudi jaz se vam pridružujem.
kaj jem, je pa res odvisno. NI TAKO HUDO KOT SE SLIŠI.,..... jaz sem se kar že navadla, ker sem pri prvemu isto imela.

(odgovor članu nian)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: brez mleka, mlečnih izdelkov in jajc
23.5.2008 8:08:50   
inesc
Hvala vsem! Sem vedela, da nas je veliko, samo mi vseeno ni ravno prijetno. Zdaj smo obrazek pozdravili, se je pa pojavila alergija po telesku. Greva v ponedeljek nazaj v pediatricno. Bomo verjetno testirali.

Ej punce, kaj od sadja pa lahko? Pa od sokov?

_____________________________

02.04.2008 smo dobili našega sončka Marka.

Jih je že 5, dva sta na poti. Kaj je že to spanje???

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: brez mleka, mlečnih izdelkov in jajc
23.5.2008 8:16:27   
inesc
Pa še nekaj. Imam občutek, da imam manj mleka. Sedaj se dojiva 30 min (prej 10-15), pa to na obeh dojkah (prej na eni), pa se mi zdi, da ni niti malo zadovoljen in sit. Je morda kriva ta dieta???

_____________________________

02.04.2008 smo dobili našega sončka Marka.

Jih je že 5, dva sta na poti. Kaj je že to spanje???

(odgovor članu inesc)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: brez mleka, mlečnih izdelkov in jajc
23.5.2008 9:42:51   
mamica 1
Pri nas je bilo tudi v začetku tako potem se je pa zgleda mali navadil na drugačen okus oz. sestavo mleka.

(odgovor članu inesc)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: brez mleka, mlečnih izdelkov in jajc
23.5.2008 9:44:08   
mamica 1
Pri nas je tudi tako bilo, potem se je pa mali navadil na drug okus oz. sestavo mleka.

(odgovor članu inesc)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: brez mleka, mlečnih izdelkov in jajc
23.5.2008 13:22:56   
racman2
Naša se doji na 1 uro ali še manj odkar sem na dieti, noče pa nobene flaške allernove.user posted image
Ravno danes sem šla si ful dobrot kupit v vegansko trgovino oz. prek prijateljice, pa se zdej s čokoladnimi napolitankami bašemuser posted image sicer ni tak fajn okus kot navadne, ampak zame božanske, da mal cukra dobim.
Je ravno patronažna prišla user posted image tehtat, ima 6860g, se je zredila v 14 dneh ravno pod spodnjo mejo, tko da upam da se bova še potrudle ta mesec na 1 uro dojit, pol bom pa ji že kaj dodala. Aja hotla sem povedat, da je rekla, da sem zlo shujšala v 14 dneh, pa že prej nisem bila preveč, tko da se men tud pozna dieta, pogosto dojenje, sem čist brez energijeuser posted image user posted image
Pa enkrat bo boljš, pa še skrbi me ker vrtca verjetno ne bomo dobil, pa ne vem kam jo dat.user posted image user posted image

(odgovor članu mamica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: brez mleka, mlečnih izdelkov in jajc
23.5.2008 14:02:34   
rose
moja se je tud začela dojjit skoraj na 1 uro, ko sem sama začela z dieto. sem tud mislila, da mi mleka zmanjkuje. sam se je pa ta mala nenormalno (ok, še v mejah normale) zredila!!!!! Sem šla prav pogledat user posted image  V 14 dneh je šla za celo kilo gor, pol pa v neslednjem mescu spet za dobro kilo!!!

racman2 jaz sem jedla šparovo jedilno čokolado in je bilo vse ok.

(odgovor članu racman2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: brez mleka, mlečnih izdelkov in jajc
23.5.2008 14:36:01   
racman2
Rose koliko je pa mala bila stara, ko je šla za kilo gor?
Meni se je do 3 mes. čist v redu redila, zdej je stara 4 mesece in se je v 1 mes pol kile

(odgovor članu rose)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: brez mleka, mlečnih izdelkov in jajc
23.5.2008 15:01:33   
racman2
A katera ve, če si na dieti brez mleka in jajc lahko jem palmovo olje ali mast, ki je v koruznem čipsu od Alnature

(odgovor članu racman2)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: brez mleka, mlečnih izdelkov in jajc
23.5.2008 18:59:01   
rose
IZVIRNO SPOROČILO: racman2

Rose koliko je pa mala bila stara, ko je šla za kilo gor?
Meni se je do 3 mes. čist v redu redila, zdej je stara 4 mesece in se je v 1 mes pol kile

stara je bila 3 tedne in v 14 dneh je šla za 1 kg gor. potem v naslednjem mescu pa še za dobro kilo. mislim, da je spodnja meja tko 600g/mesec in je za 4. mesec po moje to čist ok. naša je tko en tak buhtelček user posted image

(odgovor članu racman2)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: brez mleka, mlečnih izdelkov in jajc
23.5.2008 18:59:57   
rose
IZVIRNO SPOROČILO: racman2

A katera ve, če si na dieti brez mleka in jajc lahko jem palmovo olje ali mast, ki je v koruznem čipsu od Alnature


ja, to je ok.

(odgovor članu racman2)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: brez mleka, mlečnih izdelkov in jajc
23.5.2008 20:14:57   
racman2
ja sej naša je šla v prvem mesecu za 1200g gor, pol pa malo bolj počasi.

(odgovor članu rose)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: brez mleka, mlečnih izdelkov in jajc
29.5.2008 8:56:41   
inesc
Še nekaj.

KAko je pa z uživanjem sadja? S tem mislim češenj, melone, grozdja, lubenice, borovnic. Vem da jagod, citrusov in breskev ni dobro.

Jaz se še vedno nisem navadila. Sem non stop lačna. Motivirana sem samo zato, ker vem, da pomagam Marku, da ne bo imel problemov!!

Kaj pa čaj? Mi je kolegica rekla, da lahko pijem samo šipkovega. Kave pa itak ne smem!

LP

_____________________________

02.04.2008 smo dobili našega sončka Marka.

Jih je že 5, dva sta na poti. Kaj je že to spanje???

(odgovor članu racman2)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: brez mleka, mlečnih izdelkov in jajc
29.5.2008 14:19:47   
racman2
Grozdje bi znalo napenjati malega, drugo pa ni alergeno. Čaje jaz pijem janež, bebi čaje, komarčke, hip.
Kavo pa brezkofeinsko ali pa žitno.

(odgovor članu inesc)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: brez mleka, mlečnih izdelkov in jajc
2.6.2008 21:21:29   
mala_pikica
Punce jaz sem tudi na dieti brez KM, jajc in pšenice. Sem pa se na dieto super navadila, tako, da kar gre. Je pa tudi moj user posted image  postal prav lep, brez izpuščajev. Se pa mu je koža popravila, po dobrem mesecu dni moje diete. Je pa naš tudi star 4m in tehta dobrih 6000g, tako, da je v 2m pridobil slab 1kg. Imam pa jutri OP, pa bomo videli kaj bodo rekli. Ampak jaz nimam občutka, da bi imela manj mleka, pa dojke so še zmeraj napete in v časih prav boleče. Drugače pa je živahen in lepo motorično napreduje, se pa je prva dva meseca tudi redil po 1400g in 1100g, po 3m pa je normalno, da teža počasneje narašča. lp

(odgovor članu racman2)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: brez mleka, mlečnih izdelkov in jajc
5.6.2008 4:08:23   
gaja07
Jaz in moja princeska Gaja tudi ne smeve mlečnih izdelkov, ker dojim. Zanima me kaj vse lahko ješ v tem primeru. Brez mleka morava biti eno leto pravi zdravnik. lp vsem in lepo se crkljajte 

(odgovor članu inesc)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: brez mleka, mlečnih izdelkov in jajc
5.6.2008 7:20:39   
Lunc_a
vse kar ne vsebuje mleka lahko ješ

(odgovor članu gaja07)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: brez mleka, mlečnih izdelkov in jajc
5.6.2008 13:45:10   
mamica 1
Gaja 07 v temi Alergija na km? sem napisala dovoljena živila pri tej dieti je pa bila tema aktivna februarja tak da malo pobrskaj.


(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?