|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   brezposelne mamice
20.9.2011 10:15:14   
lenčy
evo odpiram temo, da bi si nekako pomagale med seboj oz. spodbujale... trenutno sem sama doma, imam leto in pol starega sina, ki smo ga dali v vrtec. upam, da me ne bo katera obsojala, da mi tega ravno ne bi bilo treba, ker sem doma tko da hočem prej povedat, da sva ga dala v vrtec zaradi otrok in družbe. sicer pa prej bo šel, bolš bo, saj mi že zdj zjutraj joka, kaj bi šele bilo, ko bi bil starejši... službo pa enkrat moram dobit a ne?user posted image

vglavnem potrebujem še kakšen nasvet, kako do službe. sem računovodkinja brez izkušenj, zato me niti na razgovore ne vabijo. ponudbe sem razposlala že povsod, na zavodu pa tudi spremljam razpisana dela, pa še vedno nič. hudo mi je, ker sem sama doma, sinu bi rada kupila ne vem kaj vse, pa si to ravno ne morm privoščit, zelo ga pogrešam in komaj čakam, da ga grem iskat.

no a se mi še katera pridružuje pri iskanju službe?

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: brezposelne mamice
20.9.2011 11:19:07   
dayya
evo mene sva že dve
Jaz imam dobre 4 leta starega sina, v vrtcu že dve leti, sem ekonomistka brez izkušenj itd tako kot pri tebi.

Ravnokar iz zavoda, včeraj se je odprlo zaposli me, kjer delodajalec dobi 4.000 € če te zaposli za leto dni ..............

Hotela sem že odpreti s.p. pa si ne upam reskirat, ker potrebujem prostor in inventar kar bi mi pobralo še tisto s katerim se sedaj štukamo  .........

Sedaj bom pa pregledala kako je z dopolnilno dejavnostjo, sam vrag ko pri vsem rabiš prostor mi pa na 39kvadratih še za nas je malouser posted image ...........

Moja idealna rešitev bi bila da bi se nekje zaposlila pa če tudi za 20 ur tedensko in si pridobila izkušnje in se vsaj nekomu dokazala .......

Pride dan ko sem čisto na tleh in mi vse pade dol saj iz nobene strani ni kakega žarka ali vsaj namiga da bo bolje, ne iščem službe z ne vem kako bajno plačo, samo službo z plačo!!!

Pride pa dan ko sem polna idej in bi naredila vseživo ko pa hočem izvest se pa v steno zaletim pa nimam kam dat .... grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: brezposelne mamice
20.9.2011 11:43:41   
Drejcica
se pridružujem k vama mamici...tudi jaz sem doma,imam punčko ki je stara dve leti in je tudi v vrtcu..pa še nosečka sem sedaj...tak da ni šans za zaposlitev..jaz sem naredila dve šoli,tekstilno...ni dela v tej stroki..pa cvetličarsko tu pa nimam izkušenj in me nihče ne vzame..tak da ne vem kak bom po porodu ko bo drug/druga šel v vrteca...težko je..sem delala sicer priložnostna dela,gostinstvo....a v tej stroki jaz sebe ne vidim...s.p.ja pa tudi ne želim odpreti..

(odgovor članu dayya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: brezposelne mamice
20.9.2011 11:55:36   
lenčy
uf js sploh ne razmišlam o sp, kako naj pa delam, s ˝prazno glavo˝ tako rekoč, ker sem brez izkušenj? javljam se na razna razpisana mesta za adminitratorje, pa imam očitno že previsoko izobrazbo (višja). a bi mogla višjo brisat iz življenjepisa in pustit samo gimnazijo?? zdele čakam, da mi poteče status pol pa na zavod in naj mi že poiščejo kaj, ker mene noben tud povoha ne, kaj šele da bi mi odpisali. mah čez nekaj mesecev se pri nas hofer odpre, za prodajalko mi ni panike. ampak v gostinstvu se pa tud js ne vidim...

evo zdele skuhala, prej pospravlala, da se zamotim, čez par minut letim po sinka v vrtec... že slišim kako joka... včeraj je prvič jedel kosilo tam-končno. nekako mu ure ne štimajo, ampak bo žeuser posted image

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu Drejcica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: brezposelne mamice
20.9.2011 12:06:31   
Anonimen
Uf, punce, niste v zavidljivem položaju, ampak držim pesti, da se vam bo odprlo.

drejcica, imam idejo, ne vem, mogoče že imaš tako narejeno: lahko recimo narediš na FB stran, kjer promoviraš svoje izdelke, okrasitev za mizo, avto, stole, nevestin šopek, za poroke, krste, obletnice, materinski dan, valentinovo,.... in si tako pridobiš nekaj strank. Poleg tega lahko narediš tudi portfolio, mapo s slikami svojih izdelkov kot neko prezentacijo, da se s tem predstaviš morebitnim potencialnim delodajalcem.

Lenčy in dayya, bom potuhtala še za vaju, kaj bi lahko sami naredili user posted image

(odgovor članu Drejcica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: brezposelne mamice
21.9.2011 9:11:34   
mini86
evo se še jaz pridružujem..mam končano srednjo ekonomsko in še en izpit do diplome na organizaciji dela in mamagementu..
mali je star 2 leti in seveda v vrtcuuser posted image
poslala že več kot 100 prošenj pa nič od nič..
tudi preko šs ne najdem..


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: brezposelne mamice
21.9.2011 9:18:07   
Kerensa*
Prostovoljno brezposelna mama dveh otrok, Pubertetnika (14 let) in Mladiča (6 let), z OŠ izobrazbo, trenutno zakopana v učenje za maturo, naslednje leto najverjetneje izredno (po kakšnem čudežu pa redno) na Pravno fakulteto. Službe ne iščem (izobraževanje mi je trenutno prioriteta), čez mesec nekako pridemo, ker ima moj g. Mož dobro plačo (jaz pa tudi še nekaj sto € mesečno prinesem k hiši), delovnih izkušenj pa imam 15 let (na različnih področjih).


(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: brezposelne mamice
21.9.2011 9:22:21   
mini86
kerensa..če ni skrivnost..a kej delaš da prineseš še nekaj 100€ vsak mesec..
js bi bla zadovoljna že s polovičnim delovnim časom..

pa sj..mi tud priemo nekak čez mesec-mene rešuje preživnina od mojga fotra..ampak met dejansko denar..uf to pa že dolgo ne..
da bi lahko kupla zdele rožice za zimo brez skrbi..kšno majčko..ah ja..


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: brezposelne mamice
21.9.2011 9:32:35   
Kerensa*
He, he... ne.
Mišljena sta bila dva otroška dodatka in dokaj visoka preživnina za Pubertetnika.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: brezposelne mamice
21.9.2011 9:40:39   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

He, he... ne.
Mišljena sta bila dva otroška dodatka in dokaj visoka preživnina za Pubertetnika.


aaaa.....
se mi je zdelo sam sem rajš za vsak slučaj vprašalauser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: brezposelne mamice
21.9.2011 9:44:46   
Kerensa*
Glede na to, da pri maturi zagotovo ne bom med posebej uspešnimi, me torej posledično skoraj zagotovo čaka izredni študij, ki pa stane slabih 2.000€ letnik (to je samo šolnina, brez vseh ostalih stroškov), zato se mi zdi, da nekaj bom enostavno morala delati, saj si stroška nekaj sto € mesečno pri sedajšnjih dohodkih ne moremo privoščiti, ne da bi se nečemu drugemu odrekli (česar pa ne želimo). Po maturi, ko bom tudi dejansko začela iskati kaj zanimivega, mi bo služba za polovični delovni čas na prvem mestu (pri dveh otrocih in faksu dvomim, da bi imela čas in energijo, da še po 8 ali več ur dnevno visim v neki službi).

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: brezposelne mamice
21.9.2011 10:12:02   
lenčy
kerensa k lhk vprašam, kaj delaš cele dneve, ko otrok ni doma? ker men je groza, ko sm sama. če ne druzga, rabim družbo, torej službo, kjer bom spoznala različne ljudi in zraven še služilauser posted image sicer pa si ne predstavlam, kako bi eni gledali name, ker sem doma, namesto, da bi delala. že tko sm ta vikend od nekoga slišala, da sem gnila, ker ne delam...

moj ima tudi dobro plačo in pridemo skoz mesec, kljub kreditu za stanovanje. malo me skrbi, kako bo z zavarovanjem na začetku leta, pa moje zavarovanje, zdj ko bom brez statusa. grozno mi je, da samo naš oči vzdržuje tričlansko družino... tud še nega otroka si ne upam imet, čeprav sva imela v kartkem že v planu... sicer pa, če ne bo službe do pomladi, milsim, da se bo želja uresničila. saj nekaj bom dobivala mesečno...

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: brezposelne mamice
21.9.2011 10:13:29   
Nika v službi
No, če bi bila v takem težkem položaju, bi jaz verjetno poskušala naslovit prošnjo, v kateri bi izpostavila, da sem pripravljena delati za minimalni dohodek ali celo zgolj samo za povračilo stroškov transporta, samo da bi pridobila izkušnje. Te so namreč dandanes precej ključne.

Če namreč sedim doma, izkušenj ne pridobim. Torej s tem, če grem v službo brezplačno (oz. da si pokrijem stroške prevoza), lahko samo pridobim. Če je pravi delodajalec, bo tvojo pripravljenost znal ceniti in mogoče je lahko to v nadaljevanju tudi ključen moment za nadaljnje zaposlovanje.

Srečno!


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: brezposelne mamice
21.9.2011 10:36:05   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: lenčy
kerensa k lhk vprašam, kaj delaš cele dneve, ko otrok ni doma?

Trenutno je takole nekako...
Vstajam okrog 5-ih in grem na mini-jogging do stojala z Žurnalom user posted image . Če g. Mož dela dopoldansko izmeno (6-14), potem skupaj spijeva kavo. On okrog 5:45 gre, jaz se pa potem nekje do 7-ih ukvarjam s svojimi e-maili, dnevnim plannerjem in klikanjem Smrkcev na FB user posted image .
Potem zbudim potomstvo, ju za silo sestavim skupaj (da sta primerna za izhod iz stanovanja) in ju pospravim vsakega v svojo šolo. Do 8-ih sem v vsakem primeru fertik, spotoma pa še čike kupim v trafiki. user posted image
Dopoldan sem imela sedaj 2x tedensko (po 3 ure vsakič) tečaj angleščine, sedaj bom imela pa približno enak tempo najprej matematike, potem slovenščine. Vedno je tudi en kup družinsko/birokratskih opravkov, ki mi mimogrede vzamejo uro na dan (opravljanje in organizacija).
Vsaj eno jutro v mesecu imam sestanek v eni od OŠ, vsak teden 1x dopoldan imam neko obveznost (ki mi vzame cca. eno uro) v Centru LJ, vsake toliko je treba it tudi k dohtarju, na UE, na DURS,... pač nekam.
Preostale proste ure dopoldneva sedaj izkoriščam za učenje za maturo in za priprave na 3 seminarske naloge. Ob 13-ih vse skupaj zabrišem iz rok, vklopim "24ur ob enih" na POP-u in vmes opravim osnove gospodinjstva (da ne pocrkamo). Malo po 14. uri se priklatita domov Pubertetnik in g. Mož in jaz si takrat privoščim obvezni popoldanski lepotni spanec.
Ki traja cca. do 16-ih, ko se g. Mož in Mladič priklatita iz šole in ker so takrat doma vsi trije moji moški, se pač začne vpitje in ne morem več spat user posted image . 2x mesečno imam popoldan sestanke v OŠ (pa še enega 1x na 2 meseca - Svet staršev), 1x tedensko Mladiča na karate in 1x tedensko na tabornike, Pubertetnik bo zdaj, z oktobrom, kasneje prihajal iz šole zaradi interesnih dejsvnosti, ki se bodo začele...
Popoldan je tudi čas za trgovine (obvezni shopping, da ne umrem od lakote in pomanjkanja čevljev in torbic user posted image ), vsak teden je najmanj 1 prireditev v LJ, ki jo obiščemo, pa vsaj 1 kava tedensko "pade" nekje vmes tekom dneva s kakšno kolegico ali kolegom.
V času "Svet-a" na kanalu A maltretiram potomstvo z domačimi nalogami in pripravljanjem torbe za naslednji dan, v času "24ur" eden pripravi večerjo (jaz ali g. Mož), drugi pa vpije na potomstvo, naj pospravita za sabo in se spakirata pod tuš. Nekje do konca "24ur" pojemo večerjo, Pubertetnik odpelje ven go. Pes, mi2 z g. Možem pa potem načeloma oba spravljava spat potomstvo, ker sta totalno hiperaktivna in nikakor ne spita.
Okrog 21-ih se potem stanje v stanovanju umiri. Jaz se spravim pred FB in/ali RR, poklikam Smrkce user posted image , preletim kakšno učno snov, g. Mož pa tačas uživa v zasluženem Radlerju in svoji računalniški igrici. Ponavadi se uleževa približno takrat enkrat, ko je "24ur zvečer" in nato med kakšno nadaljevanko ali smešnico zaspiva.
Ob sobotah dopoldan smo večinoma v Centru, na glavni tržnici ali na umetniški tržnici, pa non-stop so kakšne prireditve, popoldan pa skoraj obvezno v shopping-centru. Ob vikendih sta potomstvu dovoljena TV in računalnik, zato okupirata to dvoje, ko se vrnemo iz BTC-ja, jaz pa lahko oddremam svojo "kitico". Pred "24ur" mi ostaneta še cca. 2 uri časa za učenje, po "24ur" in večerji steram potomstvo v posteljo (pred TV, dokler ne zaspita), jaz pa malo pred računalnik in zvezke, zvečer pa v diskoteko. Mladič gre občasno tudi prespat k babici in dedku.
Ob nedeljah spim, dokler spim. Nato kofetkam, dokler kofetkam. Pred FB. Pravzaprav kofetkam tako dolgo, da je skoraj že čas za popoldanski spanecuser posted image . Po Mladiča gre g. Mož, popoldan je potomstvo še malo pred računalnikom in TV-jem (Pubertetnik gre, če se mu da, celo kdaj ven, na igrišče), jaz pa pred zvezki, zvečer pa klasična večerja in kopalnica in mižule okrog 20-ih za potomstvo (za naju pa cca. 2 uri kasneje).

Kaj pa vem... ne more mi biti dolgčas. V bistvu bi bilo bolje, če bi imel dan še kakšno uro več. Pa še bi mi ostalo en kup opravkov, I guess.

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: brezposelne mamice
21.9.2011 10:58:32   
mini86
kerensa..svaka ti častuser posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: brezposelne mamice
21.9.2011 11:25:15   
lenčy
ja res si pridnauser posted image js ne grem več v šolo, še to mam prevečuser posted image

a je katera prijavljena na moje delo.com? vidim dva objavljena razpisa za prodajalca, pa nimam pojma kaj bi od mene radi za elektronsko prijavo?? oz. ne znam izpolnit, vse je čudno...pomoč pliiiissssss!

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: brezposelne mamice
21.9.2011 11:30:37   
mini86
prlep link pa ti mogoče lahko pomagam..

a to misliš prijava preko maila..
js pošlem prijavo na delo in pa cv..priporočil žal nimam v el.obliki in to tudi povem


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: brezposelne mamice
21.9.2011 11:35:02   
lenčy
a mi lahko poveš postopek? mah men se zašteka že pri življenjepisu, ki ga moraš vstavt, pa ga ne znam oz. ne vem kako. pa pošlješ preko elektronske objave ali preko elektronske pošte?

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: brezposelne mamice
21.9.2011 11:37:41   
mini86
a maš obrazec za izpolnit al kako..js to če se le da pošljem po mailu..
ne vem če sem glih točno 1x mogla prilepit na obrazec življenjepis pa prijavo..


drgač pa še zdj ne vem kaj čist točno mislišuser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: brezposelne mamice
21.9.2011 11:54:49   
lenčy
aja ti to po mailuuser posted image pa to s svojega maila na njihovega ali preko mojedelo.com? ja js sm kliknla pod ponujenim delovnim mestom na prijavo, tam pa mi je ponudilo ali elektronsko ali z elektronsko obliko, pri obeh pa je potrebno vstavit v eno prazno mesto svoj življenjepis ali pa ga narediš na novo. ker js ne vidim nobenega naslova maila, da bi direktno ke poslala... kje ga pa ti vidiš?

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: brezposelne mamice
21.9.2011 11:59:24   
mini86
js večinoma gledam zavod za zaposlovanje tm maš pa možnost al mail al pošto..

pa js nič ne vidim k ne vem kje ti gledaš..user posted image

drgač pa vrjetno je nekje neki za kliknt da prlepiš svoj cv, tm k so pa opombe ali pa sporočilo delodajalcu pa prilepiš oz skopiraš prijavo na delovno mesto


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: brezposelne mamice
21.9.2011 12:03:59   
lenčy
na zavodu je vse ok, na mojedelo.com mi ne štima, tam lahko pošlješ očitno samo preko njihove spletne strani. sm ko prilepim svoj življenjepis, mi ga čudno prlep, js ne vem, če se bodo kej znašl z njegauser posted image

grem po sina v vrtec, ko bo možnost, pridem nazaj, da že končno uštimam pa pošljem prijavouser posted image

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: brezposelne mamice
21.9.2011 12:04:25   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: lenčy

aja ti to po mailuuser posted image pa to s svojega maila na njihovega ali preko mojedelo.com? ja js sm kliknla pod ponujenim delovnim mestom na prijavo, tam pa mi je ponudilo ali elektronsko ali z elektronsko obliko, pri obeh pa je potrebno vstavit v eno prazno mesto svoj življenjepis ali pa ga narediš na novo. ker js ne vidim nobenega naslova maila, da bi direktno ke poslala... kje ga pa ti vidiš?


Pa saj ti piše, da prekopiraj svoj življenjepis, torej copy-paste.user posted image

Potem na koncu pa imaš še rubriko, kamor pripneš priloge. Res simpl. Pa še to: nekdo je omenil, da priporočil nima v elektronski obliki. Danes imaš lahko vse v elektronski obliki - skeniraš, vržeš v pdf in potem takole pripneš pri prošnji.


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: brezposelne mamice
21.9.2011 12:05:37   
dayya
¸lenčy

- jaz imam v wordu spisan ževljenjepis in spremno pismo
- ko se želim preko mojedelo.com kam prijavit na tem mojem življenjepisu spremenim pač željeno podjetju , datum, naslovim na njih, potem pa samo kopiram iz worda na to prijavo in pošljem
- na svoji strani mojedelo.com si ustvariš lahko svoj življenjepis in imajo tako delodajalci vpogled, mene so enkrat že klical, vendar me zavarovalništvo od vrat do vrat ni zanimalo
- tam tudi slediš kdaj poteče oglas na katerega si se preko te strani prijavila
- in vidiš koliko se jih je ogledalo tvoj življenjepis, nisem pa še ugotovila ali lahko vidim kdo se ga je

upam da sem ti kaj pomagala

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: brezposelne mamice
21.9.2011 12:50:48   
ronja
.pa cvetličarsko tu pa nimam izkušenj in me nihče ne vzame..

Kako to? Mene so vzeli prek študenta - pa sploh nimam nobene izobrazbe v tej smeri? Mela sem najprej neke vrste avdicijo (sem morala naredit en šopek in en aranžma in zavit eno darilo) in potem poizkusno preverjanje par dni - ampak so me potem vzeli.

lenči, kaj pa če daš oglas, da bi urejala računovodstvo kakim manjšim podjetjem, spjem... Kdo, ki si prav servisa ne more privoščit, ker ima to bolj za popoldnasko obrt, bi mogoče bil vesel, da najde nekoga, ki bi mu to delal...


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Drejcica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?