|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   brisanje ritke
25.8.2010 12:43:54   
biga
Moj triletnik je od avgusta v drugem vrtcu, kot je bil prej. Prej je bil v skupini 6. otrok, kjer se jim je vzgojiteljica 100% posvetila, v bistvu jim je bila kot druga mama. Zdaj pa se vzgojiteljice menjajo zaradi dopustov, v skupini pa so združeni otroci iz več skupin. In seveda morajo biti bolj samostojni. Hodijo sami na WC, sami se oblačijo (vidim, ko pride domov, kako ima oblečene hlačke in trenerko), kar je dobro. Me je pa zmotilo včeraj, ko je sin rekel, da je šel kakat (v vrtcu gre zelo redko), pa da je sam obrisal ritko. Doma sem videla, da so hlačke od blata, seveda ker ni znal dobro obrisati. Ali vzgojiteljice tudi tole prepustijo malčkom, ki tega še ne znajo? Tudi doma mu jaz brišem ritko, čeprav sem mu že pokazala, kako se to dela. Torej, bi morala vzgojiteljico vprašat, če mu lahko pomaga, kadar gre kakat?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: brisanje ritke
25.8.2010 12:51:06   
nosek5
Pozdravljena Biga!

Absolutno jim pri tovrstnem opravilu morajo pomagati vzojiteljice. Zato se pogovori o tem z njimi. Zato so med drugim tudi tam. Še noben triletnik se ne zna dobro obrisati po opravljeni potrebi. Da pa bi ga po nepotrebnem zato peklo pa ni potrebe.

Lep pozdrav.

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: brisanje ritke
25.8.2010 15:25:57   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: biga

Moj triletnik je od avgusta v drugem vrtcu, kot je bil prej. Prej je bil v skupini 6. otrok, kjer se jim je vzgojiteljica 100% posvetila, v bistvu jim je bila kot druga mama. Zdaj pa se vzgojiteljice menjajo zaradi dopustov, v skupini pa so združeni otroci iz več skupin. In seveda morajo biti bolj samostojni. Hodijo sami na WC, sami se oblačijo (vidim, ko pride domov, kako ima oblečene hlačke in trenerko), kar je dobro. Me je pa zmotilo včeraj, ko je sin rekel, da je šel kakat (v vrtcu gre zelo redko), pa da je sam obrisal ritko. Doma sem videla, da so hlačke od blata, seveda ker ni znal dobro obrisati. Ali vzgojiteljice tudi tole prepustijo malčkom, ki tega še ne znajo? Tudi doma mu jaz brišem ritko, čeprav sem mu že pokazala, kako se to dela. Torej, bi morala vzgojiteljico vprašat, če mu lahko pomaga, kadar gre kakat?


pa je vzgojiteljica vedla, da gre kakat?

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: brisanje ritke
25.8.2010 15:40:34   
biga
Takole je bilo: je šel na stranišče in po besedah vzgojiteljice ni povedal, da gre kakat, niti potem ko se je vrnil v igralnico, ji ni rekel. Torej bo moral kar otrok povedat, če ne bo umazan. Sva se doma pogovorila, sem pa vesela, da vzgojiteljici nista malomarni.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: brisanje ritke
25.8.2010 15:42:55   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: biga

Takole je bilo: je šel na stranišče in po besedah vzgojiteljice ni povedal, da gre kakat, niti potem ko se je vrnil v igralnico, ji ni rekel. Torej bo moral kar otrok povedat, če ne bo umazan. Sva se doma pogovorila, sem pa vesela, da vzgojiteljici nista malomarni.


no, evo, rešeno.

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: brisanje ritke
25.8.2010 17:21:49   
Najaa
Naša tavečja je stara malo čez 3,5 let in v vrtcu jim pustijo, da si sami obrišejo ritko, ampak je ena zraven, da preveri.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?