|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   brskanje po nosu
19.3.2008 23:14:46   
žetev
naša3,5-letnica je začela že prav pretiravati...prste ima več v nosku, kot zunaj...nosek rdeč...razdražen in ne da si dopovedati...da ne sme toliko vrtati in vrtati....bi morala mog. poiskati zdravniško pomoč....user posted image

_____________________________

kar seješ to žanješ
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: brskanje po nosu
20.3.2008 7:24:14   
srki
Naš si tudi rad brba po njem, sploh, ko risanko gleda, tako da ga non-stop opozarjam na to. Mi je šlo blazno na živce, sem že rekla, da mu bom prste s čim namazala...A tvoja si ga tako, da ima že čisto spraskanega v notranjosti? Joj, to pa ni glih fajn, saj se ji pol lahko hraste v nosu pojavijo, to zna bolet.

(odgovor članu žetev)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: brskanje po nosu
20.3.2008 8:10:22   
kristinaj
namaži jih s česnom....

(odgovor članu žetev)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: brskanje po nosu
20.3.2008 8:16:58   
MAŠKA
Morda se smešno sliši - vzrok za vrtanje po nosu so lahko tudi gliste.

(odgovor članu žetev)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: brskanje po nosu
20.3.2008 9:49:27   
smigli
Ohjo tudi moj si je rad brskal po nosku, med gledanjem risank je imel prst karnaprej noter. Pa sem imela glih angal sprej pri roki in mu pošpricala prstek, pa je kar nehal, vsaj zaenkrat.user posted image

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pomlad je prebudila tudi klope
S pričetkom pomladi se prebujajo tudi na prvi pogled nedolžni klopi, ki prenašajo vse prej kot nedolžen virus klopnega m...
Še zadnjič: besede, ki jih mora prebrati v...
Ko ženska postane mama, se življenje obrne na glavo. Nič ni več tako kot prej. Vsaki mamici se kdaj zgodi, da hrepeni po...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?