|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bruhanje v 9 mesecu
10.12.2008 10:07:59   
lenček
Pozdravljene,
sem sredi 37 tedna, do konca 3 meseca mi je bilo skozi slabo, potem se je pa nehalo, sem pa zaradi zgage doslej dobila le slabih 6 kilc. Ker imam sicer nekaj zalog, to sploh ni problem, mi je pa zadnje 3 dni ponovno slabo na polno in mi ob večerih rata tudi bruhat. Res sicer ni fino, se pa lažje spi. Zanima me, če ima katera podobne izkušnje. A bi znalo to nakazovat tudi bližino poroda? Zjutraj sem na školjki opazila tudi rdečkast madež, sumim, da bi znalo bit del čepa. A moram zagnati paniko, al bo dovolj da počivam, preberem kako knjigo in počakam na kake resnejše znake.

Najlepša hvala za odgovor.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bruhanje v 9 mesecu
10.12.2008 10:12:44   
Mišni
Jaz bi poklicala v porodnišnico in G povedala, kaj se dogaja. Pa naj potem on pove, kako in kaj.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu lenček)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bruhanje v 9 mesecu
10.12.2008 12:40:37   
dana
Najbolje da pokličeš ginekologa ali pa kar v porodnišnico.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bruhanje v 9 mesecu
11.12.2008 8:06:55   
masna
Pokliči G ali pejdi se pokazat v porodnišnico. Jaz sem v 1. nosečnosti po taki slabosti v parih dneh rodila.... 

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bruhanje v 9 mesecu
11.12.2008 8:13:36   
Marogica
Pojdi se čimprej pokazat ginekologu, ali pa vsaj pokliči....lahko, da je kaj povezano, lahko pa da tudi ne...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bruhanje v 9 mesecu
11.12.2008 13:09:14   
lenček
Hvala punce za nasvete.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bruhanje v 9 mesecu
12.12.2008 8:58:49   
Nea
Tudi sama sem malo pred prvim in drugim porodom bruhala.
Jaz bi se na tvojem mestu šla pokazat ginekoloku, ker se lahko zgodi da boš kmalu rodila.

Tri tedne pred rokom... ni nič nenavadnega.
Pa srečno!

_____________________________

Moji sončki
24.1.2004 Ema
06.8.2006 Lara
31.1.2009 Erik

(odgovor članu lenček)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bruhanje v 9 mesecu
13.12.2008 18:29:52   
poli*
Lahko ti bodo rekli, da je to zato, ker je otrok že tako visoko gor pod želodcem in pritiska nanj.
Jaz sem v porodnišnici med popadki bruhala, ker je med dihanjem prišlo preveč zraka v želodec.

(odgovor članu Nea)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?