|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   buške
19.1.2006 22:13:35   
* Mateja *
Pozdravljene!!
Zdi se mi, da nikol nobena ne potarna, da ji je otrok padu in da ima buško....
Mi smo pravkar shodili in smo že eneparkrat padli in obvezno na glavo, al nazaj al pa naprej. In cel čas sem zraven njega, pa veeno pade. Se počutim že prav slabo... Pa me zanima kako je to kaj pri vas!! Al zganjate paniko, ko otrok pade, al hitro hladite z ledom, al je morda že kakšen imel pretres možganov, al sploh ne reagirate na te zadeve...
Izkušnje, mamice in očki!!

Hvala in lep spanec!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: buške
19.1.2006 22:18:53   
ana b
Naš Nejc sicer ni veliko padal, če pa se je zgodilo, smo hitro rekli, a že spet ti je zajček pobegnil, ga postavili na noge in že je letel naprej. Nič joka, nič obkladkov, ker sem ugotovila, da joka, če mu damo obkladke.
Kakšnih hujših bušk pa še ni bilo?
Korakanje s čimmanj buškami in brez joka vam želim

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: buške
19.1.2006 22:23:04   
Anonimen
ponavad sploh nismo reagiral razn če je blo res hudo..pol smo hotl kej mrzlga npr mokro cuno gor dat pa itak ni pustila. tko da nobene panike. da bo pa dobl pretres če pade iz hoje se mi zdi pa pretirano!

(odgovor članu * Mateja *)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: buške
19.1.2006 22:27:57   
ZARA




Mateja, jst ti samo svetujem margarino...je res zakon! Če se udari, jo samo vmasiraj lepo in kmalu je bolje...buška izgine...resno!

Ja seveda mal paničarim, kaj pa...en mesec nazaj mi je zvečer, ko sem jo dala spat, padla preko ograje, pa imamo namontirano najnižjo varianto...ne me spraševat kako ji je to ratal...buška ji je na čelu vidno rasla, obe sva jokali... zdej sem ji vzela jogi ven in naštimala uno podlogo od prenosne postelje + debel volnen koc + ovčja koža...




_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: buške
19.1.2006 22:31:26   
morskadeklica
Moja skoraj vsak dan stakne kakšno buško, manjšo ali večjo. Največjo je dobila pa takrat, ko sem jo jaz pod stolom lovila, da se ne bi udarila in je bilo še huje, kot če bi sama padlauser posted image .  Zaenkrat kakšnega pretresa ni bilo (upam, da ga tudi ne bo), pa tudi buška največkrat hitro izgine.  Panike nisem zagnala še nikoli, ker niti ni bilo potrebe. Če pade, najprej počakam, kakšna bo reakcija (ne skočim takoj k njej). Včasih fino zaropota, pa niti pisne ne, ampak se pobere in šiba dalje. Včasih pa plane v jok in takrat jo grem potolažit, najprej probam z besedami, potem pa jo vzamem v naročje in jo pocrkljam. Pa kmalu pozabi. 

_____________________________

Človek mora najprej imeti rad samega sebe, da bi lahko imel rad druge

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: buške
19.1.2006 23:40:52   
lelaval
Še zdaj se spomnim prvih korakov starejše hčere - buška na buški na čelu - na obeh straneh.
Sin ni bil tak akrtobat.
Ta tretjo pa bomo videli poleti.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: buške
20.1.2006 10:21:02   
A-N-J-A
Naša sicer še ne hodi,se pa dviguje na nogice kjer ima možnostuser posted image ,pa smo se tud že ene parkrat udarl v bučo.Me je kar groza kaj še bo ko bo shodila,se mi zdi da je preveč korajžna,se kar spušča in misli da bo kar brez opore stalauser posted image .

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: buške
20.1.2006 10:35:09   
Anonimen
O ja jih ni za preštet pri treh otrocih.To so del odraščanja.
Tudi sedaj pri vnuku so in bodo prisotne,ker ne gleda kod hodi.
Vihravost, nepazljivost,pa je buška tu.
Nič jaz sem oziroma imam v zamrzovalniku,ledeno blazinico vedno pripravljeno.
In Kamagel gel.

(odgovor članu A-N-J-A)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?