|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bugaboo vozički
11.7.2006 10:37:02   
afna
A jih poznate? Jaz si zelo želim ta voziček, pa bi rada slišala vaše izkušnje! vem, da je treba ponj v avstrijo ali italijo ali da se ga da naročiti po netu- me pa zanima, kako so uporabni za bolj grobe terene (pesek, kamni ipd.). pa še to: moj fant je ugotovil, da nimajo "ročne" bremze- tiste na ročaju od vozička. a je to problem? hvala za vse informacije!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bugaboo vozički
11.7.2006 10:39:47   
Seven*
Zelo dragi, a zelo kvalitetni vozicki. Zelo lahki. Za nek grob teren ni, je bolj za po asfaltu, lepo se zlozi, bremze pa itak ne rabis, razen ce bos v fuuuul klanec furala vozicek. Ce imas tolko denarja si ga nabavi..

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu afna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bugaboo vozički
11.7.2006 13:09:14   
BLAŽIKA
Sem jih vidla na internetu in so zanimivi. Koliko pa je kaj cena?

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bugaboo vozički
11.7.2006 13:36:34   
Seven*
Cena je v avstriji nekje okrog 170 tisoc.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bugaboo vozički
11.7.2006 13:54:06   
Dadi
ma kera kakšen link?


_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bugaboo vozički
11.7.2006 14:15:39   
bibi
http://www.bugaboo.com/at/de

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bugaboo vozički
18.7.2006 15:18:00   
Jacqueline
Velika večina slavnih mamic ima te vozičke (Gwyneth Paltrow, Denise Richards, Matt Damon & Luciana,...). Ni mi čist jasno zakajuser posted image

Gwen Stefani pa si je omislila podoben voziček, ki se imenuje Orbit Baby System:
http://www.letsgostrolling.com/catalog.php?item=182&catid=15&ret=catalog.php%3Fcategory%3D15

(odgovor članu bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bugaboo vozički
18.7.2006 15:27:41   
Seven*
No jaz poznam vecino vozickov in se mi zdi Bugaboo res dober. Slavni gor ali dol. Glede na uporabnost in ostale zadeve je vreden svojega denarja. Kolegica ga je ravnokar kupila.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Jacqueline)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bugaboo vozički
18.7.2006 21:17:05   
Jacqueline
Ta Orbit Baby zadeva je fulllll praktična. Zloži se ful na malo!!!

http://www.orbitbaby.com/

Kaj pravite na tega? Cena pa je $900!!!

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bugaboo vozički
18.7.2006 21:54:58   
Lianna
 
Ima ga prijateljica in je zelo zadovoljna. Glih danes sem jo vprašala kako se obnese na makedamu in je rekla da zelo dobro.

(odgovor članu Jacqueline)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bugaboo vozički
18.7.2006 22:25:23   
rija
Tudi moja znanka ga ima, pa za nek makadam glih ni....je rekla. Stane pa kar čez 200 tisočakov, pa na vse je treba kar dolgo čakati, če glih tiste barve ni na zalogi.....drugače pa je ta orbit tudi krasen, samo ni mi jasno, a je samo za novorojenčke, ker nisem zasledila sedalnega delauser posted image
Imajo pa tudi zelo nenavadne barvne kombinacije.....ena v našem mestu ima zdaj črnega in živo rdečega in moram priznati, da pa mi je ta kombinacija totalno mimo....preveč agresivna in težka za tako nežno bitjece, kot je novorojenček....user posted image

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: bugaboo vozički
18.7.2006 22:33:39   
Jacqueline
Rija pri orbitu za sedalni del piše: coming soon!!!!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: bugaboo vozički
18.7.2006 23:05:19   
Anonimen
Men pa ni in mi najbrz nikoli ne bo kako s tem vozickom lahko vozis po gozdnih poteh (like Mostec, Roznik), po kamnih (npr. ob Bohinjskem jezeru ob obali) itd.user posted image  Men pa mala kolesa nazalost ne grejo v glavo in mi voz deluje kot invalidski ali pa nakupovalni vozicek. Pa Gwyneth Palthrow in podobni gor ali dol ... user posted image  

LP, Ribica

(odgovor članu Jacqueline)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: bugaboo vozički
19.7.2006 0:12:13   
frutka_
Za visoke ženske je to absolutno prenizek voziček. po mojem mnenju.

(odgovor članu afna)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: bugaboo vozički
19.7.2006 10:30:23   
afna
hvala punce! frutka- glede višine- ravno za visoke mamice je zelo praktičen, ker se da ročaj nastaviti na ustrezno višino. poznam eno res visoko punco, ki ga ima, pa je ful zadovoljna. liana, a ta tvoj odgovor, da je voziček praktičen za po makadamu, se nanaša na bugaboo-je? ker meni je res važno, da gremo lahko tudi po makadamu in bolj gozdnih poteh. na njihovem websajtu je sicer zelo lepo prikazano, kako se da z njim celo po gozdu, samo izkušnje iz prakse so malo bolj zanesljive. če ima še kdo kakšne informacije, se torej res priporočam. hvala!!

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: bugaboo vozički
19.7.2006 10:42:48   
Anonimen
Obupen voziček, ne ga srat no. Pas še grd je.

(odgovor članu afna)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: bugaboo vozički
19.7.2006 10:49:00   
Seven*
Grd gor ali dol.. Ima pa 9 kil! Nima konkurence po kvaliteti. Pa sem vidla ze ohoho vozickov. Za nek makedam hud pa res ni.. Potem je boljse imeti vecjega in tezjega. Stvar prioritet in navad.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: bugaboo vozički
14.10.2006 17:28:13   
tinaaja
Ojla,
a se je se kaksna odlocila za nakup in kaksne so izkusnje? Moj se je cist zapalil za ta vozicek.. user posted image  Prebrala pa sem kritike na makedamske terene in probleme s "hribi" (da so tezko vodljivi, da ne gredo naravnost user posted image ). Ker bi jaz sibala na grad al pa roznik, mi je to vseeno pomembno, kako se odzivajo na utrjenih makedamskih poteh - ne mislim na kaksne korenine in to...
Zdaj se jih bo dalo videt tud v Busiju, dobijo enkrat naslednji teden. Bom sla pogledat to cudo v zivo.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: bugaboo vozički
16.10.2006 11:58:31   
Anonimen
Jaz sem ga *vozila* kot varuška na NL. Meni se ni zdel nič posebnega & imela sem kar nekaj težav z njim, pa tudi user posted image  mamica ni bila prav zadovoljna z njim. Meni se je zdel precej težko vodljiv, pa sva z malim večinoma pohajkovala le po asfaltu.


(odgovor članu tinaaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: bugaboo vozički
18.10.2006 17:44:50   
Tinka_s
Midva sva se zanimala za te vozičke v Kiki v Celovcu, nama je prodajalka vse lepo razložila. Pride pa vse skupaj tam okrog 1000E, skupaj z nekaterimi dodatki. Sem ga poskusila peljati in je res neverjetno vodljiv, obrne se ga z mezinčkom, tudi zame je primeren, ker sem precej visoka. Pa baje gre tudi po terenu kot so Mostec in ostali prav v redu. Sem pa gledala model Cameleon, ne Gecko. Naroči se ga v želeni barvi in se ga dobi v roku 6-7 tednov. Zraven nama je pa dala še vzorčke blaga in katalog. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: bugaboo vozički
19.10.2006 10:46:46   
Grascakinja
ORBIT.zgleda totalno neverjetno Super stvar. O nečem takem sem sanjala. Sicer sem že našla eno pomanjkljivost - da se sedalni del ne da poležat, vsaj ni videt, da bi se dal. Me prav zanima, kaka bo košara. .. če zadanem na lotu in zanosim, bi pa o tem razmišljala. Grd je, ampak zgleda pa totalno praktičen!

(odgovor članu Tinka_s)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: bugaboo vozički
19.10.2006 11:09:10   
tinaaja
Bugaboo sem sla vcer gledat v Busija, ma men je zaenkrat zelo zanimiv.. imajo pa prodajalke sele danes izobrazevanje tko da je par vprasanje ostalo odprtih.. barve so pa nore :) manevriranje tud, kosarica se mi je zdela malo nizka.. ne vem tudi, kako je s sportnim delom, ki naj bi bil uporaben sele po 6 mesecu (enako kot Buzz) - a vmes mal lupinico uporabljas al samo kosaro. Prodajalka je rekla, da da folk bebice ze prej not kot pri 6 mesecih.

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: bugaboo vozički
19.10.2006 21:29:35   
Lianna
Ojla. Jst ga kar dobro poznam, ker ga večkrat vozim. Je zelo fajn, je lahek in ni težav s prenašanjem po stopnicah. Košara je kar velika (6m star otroček ima še veliko prostora). Lahko spreminjaš naklon košare, če otrok poliva. Voziček je dobro vodljiv, po makedamu nisem imela nobenih težav. Kolikor vem, se da nanj lupinico Maxi Cosi. Uglavnem meni je voziček zelo fajn in ga priporočam. Aja pa košara se z lahkoto odstrani z vozička.

< Sporočilo je popravil Lianna -- 19.10.2006 21:30:31 >

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: bugaboo vozički
21.10.2006 16:43:35   
hebeba
Bugaboo je fantastičen! Jaz ga imam, čeprav še ni v uporabi - bo šele januarja, ko pride naša mala user posted image . Pred nakupom sem pogledala še druge vozičke in res se mi zdi bugagoo najboljši! zelo enostavno je sestavljanje, košara za malega dojenčka je dovolj velika in kasneje sedež tudi. Najbolj so mi všeč njihovi materiali, ki so tako fino mehki (medtem, ko so pri drugih trdi in preveč plastični), lahko se perejo, pa še kombinacije barv so zelo dobre. Jaz imam model kameleon. Kupila sva ga na Dunaju, res da je malo dražji,  a za bebiko vse najboljše.. Sama sem visoka in mi super paše - pa glede bremz - jo ima! Je zelo vodljiv in lahek!
Res pa je, da nanj paše samo maxi cossi lupinica (dobiš posebne nastavke).
E toliko..jaz sem zelo zadovoljna, da sva ga vzela!

lp

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: bugaboo vozički
23.10.2006 23:03:27   
kamy
Meni bugaboo ni prav nič lep voziček! Nasprotno, je zelo estetsko zgrešen, čeprav ne dvomim v njegovo praktičnost.

(odgovor članu hebeba)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?