|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   buggy board
7.1.2008 10:20:49   
*sweety*
pozdravljene
razmišljam o nakupi buggy board-a, da bi se lahko moja 2 letnica, ko ne bi želela več hodit, stopila gor in se peljala. Dala bi ga pa na voziček speedy-sx, ampak ga nisem še pri nobeni videla in me zanima kako se obnese, ali se otroci radi vozijo na njemu. ta teden rodim in sem malo razmišljala o skupnih sprehodih in se tavečji že zdej ne da veliko hodit bi se kar v vozičku še vozila ali pa nosila. Prosim za kakšen nasvet.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: buggy board
7.1.2008 10:46:49   
žarnica
mi imamo speedy-ja in naša starejša punca se ne more "normalno" vozit na buggy-ju. KO imamo gor košaro,podaljšamo ročaj na maksimum,ona ima glavico med košaro in ročajem,pa jo full bremza moti.user posted image Če pa ročaj ni podaljšan,se pa tudi full čudno drži.

Fajn gre edino,če imamo na vozičku jajčko,pol je pa dovolj prostora.

sem že razmišljala,če bi kupili te podaljške: http://www.mami.si/si/oprema-lascal/dodatki-g1515.shtml,pa se mi zdi brezveze dajat še 19 eur za to.

sicer pa starejša hčerkica veliko hodi zdaj in se niti noče več voziti.



(odgovor članu *sweety*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: buggy board
7.1.2008 14:45:48   
anckabancka
Jaz ga imam na speedy-ju in mi je fajn. Na začetku, ko je bil fantek še manjši, ga je res precej motila bremza, samo sem večinoma imela gor lupinico, ko sem vozila oba. Sedaj pa je že večji in ga bremza ne moti več, pa še zelo malo se še vozi gor.

En kolega pa je celo bremzo dol "odšravfal", da tamale na moti.

Je pa tudi zelo rad sedel na bugiju. Prijel se je spredaj za tisto kovinsko prečko od košarice za kramo, nogice pa je dal na prečko z bremzo. Vsekakor se je nakup splačal!user posted image





_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: buggy board
8.1.2008 8:18:40   
Suzy.
Jaz ga sicer nimam na speediju ampak na 4 kolesnem quinnyju. Je pa tak, da lahko gor sedi ali stoji in je zelo pripraven, ko začne sitnarit, da je utrujena, če jo bo kdo nosil. Je pa tudi fajn zato, ker lahko na delu, ki je narejen za sedet tudi stoji. Tako je ne moti ročaj od vozička.
Da ne bom preveč komplicirala. Zadeva izgleda takole:

http://www.litaf.com/web/inner.asp?cat=gallery&catId=3&info=11 

(odgovor članu *sweety*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: buggy board
9.1.2008 20:43:39   
saline
suzy, to mi zgleda super. a se ga da namontirati na vse vozičke, al so kake omejitve?
Kje si ga pa kupila in kolikšna je cena?

hvala za odgovore.

(odgovor članu Suzy.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: buggy board
10.1.2008 11:40:09   
Suzy.
Mislim, da se ga da namontirat na vse vozičke.
Sem ga pa naročila na eBayu.

http://search.ebay.de/search/search.dll?from=R40&_trksid=m37&satitle=seat+2+go+safari&category0=

Se mi zdi, da sem takrat sicer plačala okrog 70 eur.

Mi je pa uspelo potem zadnjič enkrat eno kovinsko palčko polomit in nisem vedla, kje naj si novo zrihtam. Pa sem napisala mail direktno proizvajalcu (Litaf v Izraelu), če mi lahko povejo, kje se da zadevo dobit. Pa so mi v enem tednu oni poslali kar 2 brezplačno na dom.

Ok, zdaj že nekaj dolgovezim. Skratka, jaz sem s tem sedežem ZELO zadovoljna.

(odgovor članu saline)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: buggy board
14.1.2008 20:17:39   
saline
hvala za informacije. Bomo verjetno nabavili, ko bo čas za to.

(odgovor članu Suzy.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?