|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   celulit
19.2.2008 21:49:41   
YULIAH
Saj ne vem če sem na pravi strani zastavila vprašanje, ampak vseeno. Mi lahko katera pove, če ima kakšne izkušnje z afrodita hlačami za celulit, zraven pa priporočajo gel, da se namažeš...ali pa kakšen še bolj učinkovit pripomoček. Telovadim pazim na prehrano, pa vseeno ničuser posted image ...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: celulit
19.2.2008 21:51:04   
Strawberrie Cherrie
Ne vem, nimam celulita, ker je grd.

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: celulit
19.2.2008 22:00:41   
deja27
ne vem,če bi blo to res,nebi nobena več vedla kaj je celolit.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: celulit
19.2.2008 22:25:45   
sandra85
js sem odpravila celulit z masažo stegn...sam kaj user posted image če pa je prišel nazajuser posted image

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: celulit
19.2.2008 22:27:03   
Anonimen
V denarnici se ti sigurno pozna....user posted image .

...na nogah pa kakor kdaj.

(odgovor članu YULIAH)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: celulit
19.2.2008 22:28:34   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

Ne vem, nimam celulita, ker je grd.


user posted image

ja...treba se je odločit, da ga ni a ne?

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: celulit
19.2.2008 22:29:00   
rija
mam srečo in ko shujšam, se poslovi tudi celulit....user posted image  sicer pa ne verjamem kaj dosti v te hlačke...kreme pa delujejo kvečjemu zato, ker se redno masiraš z njimi in bolje prekrvaviš celo zadevo....

sem se enrat pogovarjala z eno zdravnico o eni vichyevi kremi, pa je rekla, da je kao cela fora v nekem krčenju ali raztezanju user posted image  žili, pa da zgleda koža potem bolj gladka. ampak samo zgleda,celulit je pa še vedno tam....



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: celulit
19.2.2008 22:30:10   
mami_miki
po moje so ključ do uspeha: uravnotežena zdrava prehrana, veliko gibanja, in velikoooooooooooooooo vode...pa seveda pozitivno mišljenje-to je prvo...
da se stres ne kopiči....


(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: celulit
19.2.2008 22:30:33   
mami_miki
aja,..pa ne kadit, pa alkohola pit...

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: celulit
19.2.2008 22:31:33   
Anonimen
pa kaj se....user posted image ?

in RR... je dovoljen user posted image ?

(odgovor članu mami_miki)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: celulit
19.2.2008 22:31:52   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

po moje so ključ do uspeha: uravnotežena zdrava prehrana, veliko gibanja, in velikoooooooooooooooo vode...pa seveda pozitivno mišljenje-to je prvo...
da se stres ne kopiči....




pozabila si najvažnejše: dobre gene user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: celulit
19.2.2008 22:33:03   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

pa kaj se....user posted image ?

in RR... je dovoljen user posted image ?

nič gazirane pijače, sladkarij, ne posedat pred računalnikom na RR, dosti sexat,.........user posted image



_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: celulit
19.2.2008 22:36:36   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: YULIAH

Saj ne vem če sem na pravi strani zastavila vprašanje, ampak vseeno. Mi lahko katera pove, če ima kakšne izkušnje z afrodita hlačami za celulit, zraven pa priporočajo gel, da se namažeš...ali pa kakšen še bolj učinkovit pripomoček. Telovadim pazim na prehrano, pa vseeno ničuser posted image ...



Ja pa svizec zavije čokolado. user posted image

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
19.2.2008 23:18:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: celulit
20.2.2008 7:42:12   
m76
Pri meni pa ni problem celulitis, ampak CELURITIS user posted image

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: celulit
20.2.2008 8:16:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: m76

Pri meni pa ni problem celulitis, ampak CELURITIS user posted image


jz imam enak "problem" user posted image

(odgovor članu m76)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: celulit
20.2.2008 9:01:45   
lelaval
sicer pa ne verjamem kaj dosti v te hlačke...kreme pa delujejo kvečjemu zato, ker se redno masiraš z njimi in bolje prekrvaviš celo zadevo....

sem se enrat pogovarjala z eno zdravnico o eni vichyevi kremi, pa je rekla, da je kao cela fora v nekem krčenju ali raztezanju žili, pa da zgleda koža potem bolj gladka. ampak samo zgleda,celulit je pa še vedno tam....


Jaz imam isto mišljenje o teh zadevah. Sem samo 1x kupila kremo proti celulitu - jo drago plačala, celulit pa je ostal user posted image . Tako, da ti lahko zagotovim, da ti izgine le denar, celulit pa je še vedno tvoj spremljevalec. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: celulit
20.2.2008 17:17:54   
YULIAH
Bad,,,,user posted image ...ta user posted image  celulit....pa strije...jih imam toliko, kot da bi s igličnim tiskalnikom risal črte....groza. Moram vam zaupat, da je moja koža zelo neelastična, da sem strije dobila že kot najstnica...na prsih jih imam kot da bi že rodila user posted image ..

Ja kaj hočeš, tako pač je....

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: celulit
20.2.2008 17:44:48   
* Mateja *
Imam jaz tudi enake težave s strijami, amšak te na soncu mal zbledijo in niso tok opazne.

Glede celulita, a mam samo jaz dobre izkušnje s kremami!!! nebi rada delala reklame, ker me bojo itak takoj brisali,ampak jaz se skor čez celo leto mažem s kremami, pa na hrani nič ne pazim ,ker sem že tako suha. Trenutno sem si kupila Neovido  gel od Justa in je super!!!!! Mi je v 14 dneh ful pomagal, tako da ga priporočam.  Se je pa treba redno mazat, jaz se samo namažem, se ne masiram, dejte sve nejevernice re se mazat vsak dan po enkrat in boste vidle da bo nek napredek.

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: celulit
20.2.2008 21:31:23   
YULIAH
Ja super user posted image , kje pa kupiš to čudežno kremo. A je fejst draga?

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: celulit
21.2.2008 23:53:14   
* Mateja *
Od Justa je!!!! pa se mi  ni zdela draga, 27 evrov. Sicer ne vem kok so od npr. Višija. meni je nucala, lahko da bo še kateri!!

(odgovor članu YULIAH)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: celulit
22.2.2008 14:37:40   
LoCa
js sm mela enkrat te gačice, ja. sm pa
se namazala in jih dala gor, pol sm šla pa laufat....če se ti da trpet vročino. mogoče je blo videt malo lepšo kožo, ampak ne bistveno. je pa tudi res, da nisem dosti furala tega. ugotovila sem, da je škoda dnara. prej al slej ga bom spet dobila. vodo cukaj. pa oh (vsaj belih) se izogibaj user posted image

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: celulit
22.2.2008 15:22:36   
natasarobi
O teh afrodita je bilo tu že nekaj govora. Ene so se pritoževale, da črne (mislim da) barvo spušajo.

Jaz sem naročila ene iz Topshopa. Me prav zanima, če bo kaj učinka oz. ali jih bom sploh dobila (enkrat sem naročala pa ni bilo nič).

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?