|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   cene oblačil, za vas sprejemljive
31.1.2008 8:24:17   
Anonimen
no tistale sosedna tema, katera oblačila kupujete mi je dala mislit..ne vem a sem vohrna a mi cunje res ne pomenijo nič? 60 € za kavbojke? haloooo! zanima me koliko je recimo vaš limit za nakup določenih kosov oblačil..recimo zame:
- kavbojke - do 20€
- majčke al dolgi al kratki rokav - 10€
- pulover - matr ne vem kdaj sem ga nazadnje kupila, ker se mi zdi vse drago - recimo dala bi zanj tudi recimo tja do 20€
- plašč, ta kratek - 100€
- žabe z vzorcem - 5€,
- moderc - no tu edino dam malo več, ker imam veliko cifro tako da kupujem triunf, se prav ne vem kok so modrci cca 35€, samo si temu primerno kupim ene 3 na leto, če si jih
- gate - v zadnjo sem kupila merkator gate, ne vem a so ble 2 al 3 € komad??!!
- srajca - 15€

za tamali pa...čimmanj tembolj..recimo komplet trenirkica 9€ v hoferju, majčke max 4€,...
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: cene oblačil, za vas sprejemljive
31.1.2008 8:40:47   
Anonimen
pri oblačilih nimam nekega limita, pač kupim kar mi je všeč, res je pa da nimam full velik, tko kt nekatere punce, k odprejo omarjo, pa se kr usuje vn. res je pa, da nikoli ne kupm nč kar ne bi nosila.
dam pa prbližn: 40e za kavbojke
20 za majčke,
30 za pulovrje, jopce...
največ, dam še za čevelje, superge, tam do 100 e.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: cene oblačil, za vas sprejemljive
31.1.2008 8:45:10   
cmokec
Moje zapravljanje je v tvojem okviru cen. Je pa res, da si 3 leta nisem nič kupila, letos sem pa kar zapravljiva, pa zato gledam bolj na ceno.

Kavbojke sem kupila 3 kose po ceni do 40€, pa nobenih ne nosim, ker mi ne sedejo. Pa sem četrte kupila v Timpro za 20€, pa so superca.

Tko, da cena ni vse. Če je dober kroj, pa dobre barve in material, pa če si tisti kos oblačila res želim, ga bom kupila. Prav dragega kosa pa v omari (beri spešl znamke) nimam.


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: cene oblačil, za vas sprejemljive
31.1.2008 8:53:19   
nuala
Nisem nora na cunje, ne maram nakupovanja, zato dam včasih tudi malo več za kakšno stvar, samo da ne tekam naga okoli in da je nakup opravljen.
Drugače pa, tule so približne cene:
- kavbojke, bermude cca 40 EUR
- majice dolgi / kratki rokavi cca 20 EUR
- puloverčki cca 30 do 40 EUR
- bluz in srajčk ne nosim
- kostim / boljša obleka kolikor pač stane, samo da mi dobro stoji
- plašček ( krajši, dolgih ne nosim ) kolikor pač stane
- spodnje perilo; tu ne gledam na ceno
- športna obutev za vsak dan cca 40 do 50 EUR
- superge za tek in nobel čevlji do 80 EUR
- pižama do 20 EUR

Otrokoma pač kupim kar potrebujeta v H&M-ju po njihovih cenah, ki so večinoma čisto OK. Čevlje jima pa navadno kupim Cicibanove, ki pa so relativno dragi.

Moram pa povedat, da pri nas od cca 1. aprila do 1. novembra ne rabiš drugega, kot kratke hlače / bermude / kiklco, majčko s kratkimi rokavi in sandale...

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: cene oblačil, za vas sprejemljive
31.1.2008 9:02:21   
Magi*
mam rada cunje. nimam v glavi začrtanega limita za določene kose. se odločim sproti. to pomeni, da včasih predolgo tuhtam ali bi dala nek znesek za neko obleko, pa ko se odločim, te obleke v trgovini ni več.user posted image  tudi to je en način šparanja. seveda ne dam za cunje več, kot imam, vedno upoštevam svoje zmožnosti.user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
31.1.2008 9:06:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: cene oblačil, za vas sprejemljive
31.1.2008 9:20:13   
Olivija
Imam kar velik razpon:
- kavbojke od 15-80 EUR € (sem si enkrat dolgo nazaj privoščila Miss Sixty, tiste za 15 € so pa še vedno zakon)
- plašč do 200€
- puloverji in podobne zadeve, ponavadi okoli 20-30 €, če je pa ljubezen na prvi pogled pa tudi 60 €
- kostim, ravno tako tja do 200 €


... in moj se potem čudi, kam gre moja plača, še dobro, da nima mojega gesla. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: cene oblačil, za vas sprejemljive
31.1.2008 9:29:17   
Anonimen
majčke al dolgi al kratki rokav - 10€
- pulover - matr ne vem kdaj sem ga nazadnje kupila, ker se mi zdi vse drago - recimo dala bi zanj tudi recimo tja do 20€
- plašč, ta kratek - 100€
- žabe z vzorcem - 5€,
- moderc - no tu edino dam malo več, ker imam veliko cifro tako da kupujem triunf, se prav ne vem kok so modrci cca 35€, samo si temu primerno kupim ene


Ja zame je sprejemljiva marsikatera cena oblačil, o kateri raje ne razglabljam, predvsem glede na to, kako sem zadnjič "pametovala" glede našega nakupovanja hrane. Rada imam lepo, da se v njem dobro počutim, kakor imam tudi rada dobro hrano. Razlika med hrano in oblekami je samo v tem, da dobro hrano lahko skuhaš sam in je lahko (pri nas zaenkrat) še  tudi poceni, pri oblekah pa temu ni tako (običajno). Drugače pa so stroški za  obleke pri nas nekak vsaj 3x višji od tvojih postavk.  Se na koncu vse poravna s tem, da si velikokrat tudi sama kaj zašijem.

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: cene oblačil, za vas sprejemljive
31.1.2008 10:22:21   
Pauline
no tistale sosedna tema, katera oblačila kupujete mi je dala mislit..ne vem a sem vohrna a mi cunje res ne pomenijo nič? 60 € za kavbojke? haloooo! zanima me koliko je recimo vaš limit za nakup določenih kosov oblačil..recimo zame:
- kavbojke - do 20€ vsaj 40, ker si jih kupim mogoče 1 na leto
- majčke al dolgi al kratki rokav - 10€ enako
- pulover - matr ne vem kdaj sem ga nazadnje kupila, ker se mi zdi vse drago - recimo dala bi zanj tudi recimo tja do 20€ realna cena je malo višja - zato jih imam zelo malo - kupim pa mogoče 1 ali 2 na začetku sezone
- plašč, ta kratek - 100€ čakam na razprodaje, da je še cenejši....do takrat pa nosim lanskoletnega
- žabe z vzorcem - 5€, jih ne nosim
- moderc - no tu edino dam malo več, ker imam veliko cifro tako da kupujem triunf, se prav ne vem kok so modrci cca 35€, samo si temu primerno kupim ene 3 na leto, če si jih enako - tri ali štiri na leto....
- gate - v zadnjo sem kupila merkator gate, ne vem a so ble 2 al 3 € komad??!! kupujem v h&m....niso drage, cene se pa ne spomnim...skoraj vedno so na znižanju
- srajca - 15€ jih imam bolj malo, cena je pa mogoče malo višja.

za tamali pa...čimmanj tembolj..recimo komplet trenirkica 9€ v hoferju, majčke max 4€,...
za ta malega kupujem vse v h&m. Za fante nimajo kaj dosti izbire, tisto kar imajo kupim, pa čeprav je všasih dražje kot za mene.

_____________________________

Jeziti se, pomeni kaznovati sebe za neumnosti drugih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: cene oblačil, za vas sprejemljive
31.1.2008 11:01:52   
helloKitty
Uh ne vem težko določim ceno. Ker če mi je nekaj res ušeč, ponavad kar kupim. Če sem v dvomih, pa prespim in se potem odločim. Samo to se bolj redko dogaja. user posted image

(odgovor članu Pauline)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: cene oblačil, za vas sprejemljive
31.1.2008 11:06:23   
Anonimen
Jaz pa dam:
- za kavbojke...tam do 100E (zato, ker mi pašejo na mojo rit samo Espritove)
-za pulover...do 50E
-za majčke z dolgimi rokavi..od 20-30E
-za zimsko jakno....do 150E
-za torbico...max. 50 E
-za moderc pa dam...max.30E (najraje jih mam iz h&m)
-plašč si zelo redko kupim (pa ne vem zakaj)....dala pa bi max. 150E

Kupim pa to kar mi je všeč, pa če tudi je neke žnj firme. Je pa res, da dam raje malo več denarja pa je (ponavadi) bolj kvalitetno. Veliko krat mam srečo in dobim kakšne stvari zelo znižane.

(odgovor članu Pauline)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: cene oblačil, za vas sprejemljive
31.1.2008 11:20:33   
ona
Ponavadi kupim,ko kaj rabim in takrat ne gledam na ceno,glavno da mi lepo stoji in mi je všeč!
Se pa hitro naveličam oblačil in redko jih nosim npr. majčke dve sezoni!
Je pa res,da za kavbojke ne bi dala npr.200€,ker za tako ceno sem enkrat provala Oliverjeve,stale so mi fenomenalno,ampak taka cena je pa že pretiravanje in jih seveda nisem vzela!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: cene oblačil, za vas sprejemljive
31.1.2008 11:23:03   
ElaM
Odvisno, če mi je nekaj res všeč, potem ne gledam na ceno, no toliko že, da je v okviru mojih zmožnosti.
Ti napišem koliko sem zapravila v zadnjem mesecu, ko sem malo obnovila garderobo. Še dobro, da so bile razprodaje in sem prišla  dobro skozi.user posted image  
2 majčki Orsay-8 e/kos,
dolga pletena jopa, orsay, 15 e, pa je res fajna
elegantne hlače, mania, 20E
srajčna bluza, mania, 25 E
kavbojke, 45 E, niso bile znižane
ovita jopica, mania, 7 E
telirana jakna, T. wailly, 35 E

Zdaj pa imam do poletja vsega dovolj.

_____________________________

:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: cene oblačil, za vas sprejemljive
31.1.2008 11:30:15   
Anonimen
Kavbojke, hlače....do 80€
majice......do 30€
srajce.......do 50€
puloverji, jopice......do 50€
plašč.....do 200€
kostim......odvisno, če se da ga kupim pocen, k res ga ne nosim doskrat, zadnji je bil 120€
čevlji.....do 120€(tle pa res ne šparam)
trenerke......okol 70€
modrci.....do 40€
gate.......običajno so tam od 5€-10€

Sem pa izvenserijska, tko da ne morem glih v pocen trgovinah kupvat. Večinoma kupujem Evans, H&M in zadnje čase po netu in katalogi.

Če dobim kje kaj poceni k mi je všeč kupim, je pa to res redko, ker res poceni firme ne delajo glih cunj v mojih številkahuser posted image .

(odgovor članu ona)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: cene oblačil, za vas sprejemljive
31.1.2008 12:01:03   
frutka_
Lara, jaz kupim kar mi je prav. Sploh pri hlačah ne šparam. Sem visoka, imam dolge noge in ozek pas pa mi je večina stvari 38prekratkih po dolžini in 40 prevelikih v pasuuser posted image . In potem zgledam kot en revček.
Nazadnje sem si kupila v S. Oliveru kavbojke na znižanju za 60eur. Ni malo ampak ko prehodiš vse štacune in ti ene hlače niso prav pač kupiš tisto kar je v redu. Tudi v Mangu rada kupujem za sebe. Kupila sem si ene lepe črne hlače pa so bile tudi 50eur. Ampak so mi pasale, lep model je, ne mučkajo se. V glavnem črna klasika.
V glavnem najprej iščem kar mi je prav potem pa gledam na ceno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: cene oblačil, za vas sprejemljive
31.1.2008 13:10:56   
Strawberrie Cherrie
Različno.
Če mi je kakšen kos oblačila res lep in oh in sploh, dam zanj kakšen € več kot ponavadi. Pa pri športni obutvi nikakor ne šparam, ker pri 'lauf copatih' prej trpi moja noga kot pa moja denarnica. Tudi trenirkice pa te zadeve, ponavadi kupujem na dolgi rok. Raje kakšen mesec počakam, kupčkam denaruser posted image user posted image in si kupim naslednji mesec, pa potem kvalitetno. Enako pa zimske bunde, kombinezone, te zadeve - mi ne potegnejo cheap verzije, da me zebe, ali pa da se potim not kot pujsek, ker materiali ne dihajo. Tako da tu je no limit. Sploh pa če končno črto potegnem, kako dolgo nosim jaz eno bundo za 500€ in koliko bund si drugi medtem kupijo za 150€user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: cene oblačil, za vas sprejemljive
31.1.2008 13:20:37   
Raho
Ne šparam samo pri čevljih in pri kavbojkah (mi morajo res dobro stati, da jih kupim, take pa najdem 1x na 3 letauser posted image ), pa seveda pri otroških oblekah.

Vasih si kaj privoščim, velikokrat pa grem sebi nekaj kupit pa pridem ven s stvarmi za moje palčke.

Je pa tako, da strogo ločim stvari, ki ji nosim v službo in stvari za doma - doma sem najraje v starih razvlečenih trenirkah, ven pa imam eno Nikovo, ki sem jo kupila na razprodaji (ko so še bili tolarji) za 8000 SIT in jo bom najverjetneje nosila še 10 letuser posted image

Pa pri smučarski opremi ne šparam. Pa mi je sedaj malo žal, ker imam doma popolnoma nov Colmarjev kombinezon, ki ga lahko kvečjemu samo gledam (št. 38)user posted image




(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: cene oblačil, za vas sprejemljive
31.1.2008 13:25:53   
Maxica
Jaz vedno tako gledam, da si rajši manjkrat kupim, pa takrat orng, malo boljše in malo dražje. Rajši, kot da nabavim tri puloverje v npr. Mani (to sem zdaj kr tako dala za primer, da me ne bo kdo lovil, morda imajo čist ok cunje, nisem še bila) za 10€, si rajši kupim enega bolj kvalitetnega za ne vem, 40€.
Tako gledam pri vseh oblačilih, tudi za otroke. Ok, imamo tudi mejo, vendar tudi spodnjo, ne samo zgornjo.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: cene oblačil, za vas sprejemljive
31.1.2008 13:31:16   
jakaracman
Nimam limita.Če mi je všeč kupim ampak res všeč.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: cene oblačil, za vas sprejemljive
31.1.2008 14:09:25   
rija
kavbojke do 200 eur, ker mam rada res dobre, pa vsakih 5 let ene, ki potem razpadejo na moji riti
čevlji do 100 eur....teh pač kupim več

pri tem res ne šparam....

vse ostalo pa čim ceneje.....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: cene oblačil, za vas sprejemljive
31.1.2008 14:17:11   
kofetek2010
Sem tu nekje kot Magi* in Miša99.
user posted image

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: cene oblačil, za vas sprejemljive
31.1.2008 17:47:32   
Anonimen
 žabe z vzorcem - 5€,


Tukaj nimam limita....user posted image .

Drugace pa vecinoma srednji cenovni razred, Benetton, Sisley, Esprit,....za cevlje pa lahko tudi vec.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: cene oblačil, za vas sprejemljive
31.1.2008 18:50:19   
Anonimen
Freak na oblačila sicer nisem, ampak priznam pa, da jih imam rada. Žal je ponavadi tako, da si tistih, ki so mi najbolj všeč, ne morem privoščiti oz. si jih lahko zelo redko. Tako, da lahko rečem, da je moja cenovna praksa takole nekako:
- kavbojke = do 20€ (na razprodaji je Kamikaza dobil Hugo Boss za 14€ user posted image )
- majice s kratkimi rokavi = do 10€
- majice z dolgimi rokavi in tanki puliji = do 15€
- pulover = do 20€
- plašč, bunda ali jakna = do 50€ (kupim tako redko, da sploh nimam pojma o cenah)
- najlonke = do 5€
- spodnje perilo = komplet do 25€ (ker kupujem izključno komplete v New Yorkerju, ki mi najbolj ustreza tako cenovno, kakor po modelih in vzrocih)
- srajca = jih ne kupujem, ampak ne bi dala čez 15€, bi rekla
- navadne hlače = ne kupujem, ker jih ne nosim
- čevlji = do 50€ (nora sem edino na špičaste škornje, ampak se trudim, da ujamem razprodaje)
- supergi = kupim najcenejše v Sparu, za 10€
- jope = ne kupujem (če pa štejem sem še tiste takorekoč zgornje dele trenirk s kapuco, potem pa do 15€)
- kratke hlače = do 15€ (odvisno od modela in materiala)
- kostimi = jih ne nosim, torej jih ne kupujem
- dodatki (šali, kape, rokavice, pasovi...) = do 10€ kos

Na firme ne gledam pretirano, je pa res, da si 1x na 100 let kupim kaj extra dragega. Vsaj to srečo imam, da so mi drage stvari večinoma darilo, kakor npr. majica od Escade in krzneni plašč iz polarne lisice (najbrž vreden ene par mojih najemnin). Ampak na same firme pa ne dam veliko, čeprav mi kavbojke od Levi'sa najbolj pašejo na rit. Za otroke pa firm skoraj ne kupujem. Imam dva sinova, stara 2 leti in 10 let - če ne prerasteta, pa uničita. Tako, da prakticiram bolj poceni variante, ki ravno tako izgledajo sprejemljivo. Edino za njune čevlje dam raje kakšen € več kakor manj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: cene oblačil, za vas sprejemljive
31.1.2008 19:47:37   
LoCa
jao, js vedno na ceno gledam (navada pač). večinoma si zdej kupujem itak bolj zgornje dele, tm ene 15 za bluzo, za kavbojke max 40, gat imam že tko preveč, modrc okoli 14, kratki rokavi, dolgi rokavi bombažni 10-15-20. plašč sm dala 30 na razprodaji, čene ne bi kupla, predrago. kake jope ca. 30, kar mi je sicer žal, ampak za volno nimam denarja (vsaj nisem imela do zdej). čeprav ne glede na vse imam težave s fi-om, zgornji deli so mi preširoki v pasu, hlače pa tudi v pasu. za šuhe pa...imam martinse, torej bli so ca.120 evrov leta nazaj, so še vedno skoraj kot novi. ugg-i so bli tut vredni dnarja. ostalo je pa bolj nizki razred 20-40 evrov, razen če me kaj piči. v bistvu tolk časa nisem nč kupla ker nisem mela dohodkov, tako da prihajam pa počasi v formo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: cene oblačil, za vas sprejemljive
31.1.2008 20:22:15   
petja
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

Sem tu nekje kot Magi* in Miša99.
user posted image


A to pomeni, da si kdaj sama kaj zašiješ? user posted image user posted image

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?