|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   cene plenic
22.10.2010 16:55:58   
Anonimen
Pozdravljeni

Ker opravljam anketo me zanimajo vaša mnenja o cenah pleničk, z katerimi ste najbolj zadovoljne, katere odsvetujete kakšne se vam zdijo cene glede na količino plenic v paketu v glavnem slabe in dobre strani plenic raznih dobaviteljev (pampers, hoferjeve, lidlove, sparove, dm, mercatorejve plenice...)
hvalauser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: cene plenic
22.10.2010 17:54:40   
juniorka
V slo so full predrage ( Pampers). Jaz jih za 15 eurov v VB dobim 120, v slo pa ne vem, okoli 40 pomoje. St. 5! Od vseh ostalih sprobanih pa nam nobene druge niso odgovarjale- udobnost, kvaliteta!

_____________________________

11.11.09 ob 9.09 Leila 4065g in 58cm
1m: 5110g 60cm
2m: 6035g 62cm
3m: 6560g 65cm
4m: 7150g 70cm
6m: 8000g 74 cm
8m: 9000g 77 cm
11m: 10kg 80cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: cene plenic
22.10.2010 19:09:26   
m_o_i
od pampersk je samo se ime ostalo : iz plenicke uhajajo kuglice tistega gelauser posted image , mulca voham cez plenico in cotke, ko se polula-za kakec ne recem, ampak lulanje?! ne, hvala

DMove babylove : z-a-k-o-n user posted image user posted image

muellerjeve : postale so nekam trse, ampak nic katastrofalnega. ce nam zmanjka DMovih, so te opcija.

ostalih niti testirala, niti kupovala

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: cene plenic
22.10.2010 19:37:05   
PC Baby
Treba je pogledat kje so bile izdelane Pamperske. V Sloveniji prodajajo nemške in poljske. Poljske so zanič, uhajajo kroglice, premočijo, niso tako mehketa nemške so pa OK.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: cene plenic
22.10.2010 19:39:04   
divans1
Jst skoz kupujem Pamperske in sem zelo zadovoljna. Trenutno mamo št. 4! user posted image

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: cene plenic
22.10.2010 19:44:19   
tassika
Jaz s pamperskami, tudi s tistimi izdelanimi v nemčiji, nisem bila zadovoljna. Dm-ove so mi bile pretrde, sploh alana. Potem sem šla na hoferjeve, ful dobre, samo malo debele, zato sem poleti prešaltla na mercatorjeve in jim imam še sedaj. JE pa res, da sem z mercatorjevimi šele s št.4 zadovoljna, prejšnje mi niso všeč. Sprobali tudi mullerjeve, pa so spuščale. Lidlove pa mi nikakor niso potegnile.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: cene plenic
22.10.2010 20:11:37   
vesna_b
probali smo pampers, tudi tiste, delane v Nemčiji, pa smo bili razočarani.

sedaj imamo največkrat Hoferjeve, ki glede na ceno in kvaliteto ponujajo več od pampersk.

probala sem mercatorjeve, vendar samo 2, probali smo muellerjeve - 3 - trde in naša je imela vijolično rito, ne rdečo
probali smo dm - solidno

< Sporočilo je popravil vesna_b -- 22.10.2010 20:12:01 >

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: cene plenic
22.10.2010 20:17:37   
Anonimen
Pamperske - grozne, samo 1x smo jih imeli. Ko se je samo 1x polulal so že smrdele ko kugauser posted image Kakanje je šlo vedno mimo... Za tako ceno taka kvaliteta: ne hvala!

Imeli Lumpijeve, ene parkrat. Kar v redu, nič smrdele, cena sicer tudi dokaj zasoljena, so mi pa predebele.

Zdaj smo na dm-ovih Babylove. Nimam pripomb. Cena solidna, kvaliteta super. Je pa res, da sem pred časom naletela na eno serijo, ko so pleničke (tako kot Pamperske) že ob prvem lulanjiu smrdele.

Lp



(odgovor članu vesna_b)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: cene plenic
22.10.2010 20:19:00   
_sanja_*
Jaz kupujem Pamperske v Leclercu, ker so cenejše kot drugje. Če so nemške, ne vemuser posted image  Sem pa zadovoljna z Baby Fit, Active Baby in Active Fit. Sleep&Play mi niso všeč, ker nimajo elastičnih trakov. Tudi hlačne (Active Boy) nas niso razočarale. Drugje kot v Leclercu so mi pa predrage, absolutno.

Zelo dobre so še DMove Babylove, čez njih pa res nimam pripomb. Kvalitetne in poceni.

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: cene plenic
22.10.2010 21:13:52   
m_o_i
Treba je pogledat kje so bile izdelane Pamperske. V Sloveniji prodajajo nemške in poljske. Poljske so zanič, uhajajo kroglice, premočijo, niso tako mehketa nemške so pa OK.


obakrat (newborn in zdaj 4-9 kg) so bile nemske-kupljene v muellerju user posted image  premocene niso bile nikoli, ampak tisti smrad po lulanju!!!! ne vem, mene je to GROZNO motlo...

aja, DMove uporabljam "navadne" tj. babylove in ne alane.

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: cene plenic
22.10.2010 21:21:21   
Eva19
babylove-dm user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: cene plenic
22.10.2010 21:30:43   
kajajaka
Kupujemo pampers v leclercu (120 plenic (velikost+4) za okoli 17€ - no plačaš 22€, ampak dobiš 5 takoj nazaj na kartico). Ko to ceno na 1 kos primerjaš z ostalimi (muller, hofer,DM,...) niso nič dražje.
Tudi problemov z uhanjanjem gel kroglic nimamo - je treba pač redno previjat!

(odgovor članu Eva19)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: cene plenic
22.10.2010 21:34:39   
m_o_i
ja no, fajn....zdej pa postav nove "zahteve" o previjanjuuser posted image

ce plenica ne zadrzi 2,3 ure tistih polulanih zelejastih kuglic v seb, ga ne bom previjala na eno uro (in posledicno kupovala se vec teh plenic), ampak bom se prej sla na drugo blagovno znamko  user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: cene plenic
22.10.2010 21:39:26   
čili
glede na vse sprobano smo na koncu pristali in ostali na Hoferjevih,ki so edine ,ki držijo vso noč. Tudi Milerjeve uporabljamo ampak bol za čez dan.Sem že dolgo nazaj ( 1,5 leta-in ne vnem če še drži )brala,da so najbolj otroku prijazne glede raznih dodatkov...


(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: cene plenic
22.10.2010 21:41:01   
čili
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

ja no, fajn....zdej pa postav nove "zahteve" o previjanjuuser posted image

ce plenica ne zadrzi 2,3 ure tistih polulanih zelejastih kuglic v seb, ga ne bom previjala na eno uro (in posledicno kupovala se vec teh plenic), ampak bom se prej sla na drugo blagovno znamko  user posted image


Sem ravno hotela vprašat na koliko časa je redno previjanje...

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: cene plenic
22.10.2010 21:45:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: čili

IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

ja no, fajn....zdej pa postav nove "zahteve" o previjanjuuser posted image

ce plenica ne zadrzi 2,3 ure tistih polulanih zelejastih kuglic v seb, ga ne bom previjala na eno uro (in posledicno kupovala se vec teh plenic), ampak bom se prej sla na drugo blagovno znamko  user posted image


Sem ravno hotela vprašat na koliko časa je redno previjanje...



user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu čili)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: cene plenic
22.10.2010 21:50:08   
m_o_i
evo, ko sem ga mogla striktno futrat na tri ure, je dobil svezo plenico pred hranjenjem-pa ni zdrzalo. zdej, priznam, da jo ima kdaj na riti tudi 4 ure (a naj si upam povedat, da ponoci pa tudi 10, 12 ur user posted image )

skratka - ce je nova definicija rednega previjanja na eno uro, si jo naj za klobuk zataknejo user posted image


_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: cene plenic
22.10.2010 21:51:47   
Biba Buba
Ja, res je, da Pampers plenice grozno smrdijo... Sicer kupujem samo te, ker so edine tako tanke in mehke. Dokler ni prerasel prenic Fixies Comfort(do st 3 ali 4, sem pozabila. Ta modre so bile prevec robustne) smo imeli le te. Bi pa Pampers z veseljem zamenjala s drugimi, ampak ne najdem podobnih. Kroglic pa nisem opazila, razen pri Active Fit.
Kupujem jih v Intersparu in Baby Centru.


(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: cene plenic
22.10.2010 21:56:53   
m_o_i
no, to je "posten" odgovor user posted image  ce smrdijo in ima druge pluse-zakaj ne.

biba...ziher ga/je ne previjas redno, da smrdiuser posted image  (na, zdej sm pa ze zleht)

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Biba Buba)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: cene plenic
22.10.2010 21:59:56   
čili
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

evo, ko sem ga mogla striktno futrat na tri ure, je dobil svezo plenico pred hranjenjem-pa ni zdrzalo. zdej, priznam, da jo ima kdaj na riti tudi 4 ure (a naj si upam povedat, da ponoci pa tudi 10, 12 ur user posted image )

skratka - ce je nova definicija rednega previjanja na eno uro, si jo naj za klobuk zataknejo user posted image



V bistvu je veliko odvisno tudi od količine,ki jo otrok poje in popije...tako je pri nekom po 4-ih urah plenica skoraj prazna,nekomu pa že z ritke leze....In še bi lahko filozofirali user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: cene plenic
22.10.2010 22:05:52   
karmen83
Od pampersk so mi ok samo active fit oz. premium care (active baby so mi šit od šita, ampak res - grozno smrdele, zelo slabo vpijale, pa še tisti gel se je non stop pacal, pa bog ne daj, da se bi v njih pokakala, je bila do podpazduh vsa v kakcu), ampak predrage, tako da smo že od začetka uporabljali DM-ove babylove, pamperske pa samo občasno. Mullerjeve ji niso pasale, je bila takoj vsa mokra. Pri št. 3 smo čez dan začeli uporabljati Hoferjeve (ponoči premočile), za ponoči pa ostali na DM-ovih in sicer kar do 5+ (dm-ove so mi super zaradi dvojnih trakcev pri nogicah). Preizkusili smo še lionstar (enkrat in nikoli več - cela je bila od gela in slabo so vpijale), fixies (ok kvaliteta, ampak predrage), huggies (tudi te se niso obnesle, vedno premočile + spet gel uhajal). Vmes smo občasno preizkusili še Mullerjeve, ki ji enostavno niso pasale na rit, pri velikosti 5 pa so postale ok:) Vmes smo preizkusili še libero (solidna kvaliteta, čeprav sem enkrat naletela na serijo, ko se je vsak drugi trakec strgal), sparky (ok), Leclercove (trde in premalo vpojne). Po lidlovih je takoj dobila rdečo rit (pa še trde se mi zdijo). Zdaj smo že kar nekaj časa na lumpi plenicah (so mi boljše od hoferjevih, predvsem se mi zdijo bolj vpojne, ker je hčerkica vedno veliko pila in posledično tudi veliko lulala - ni plenice, ki ne bi nikoli premočila, še najbolje pa se je za ponoči obnesel DM (pa ni bilo krivo to, da plenice ne bi prav zapela, ampak je bila cela napita in enostavno ni več mogla vpijati), super so mi tudi Lumpijeve, drugače sem bila zadovoljna še s Hoferjevimi, sparky, mullerjevimi (solidna kakovost za tako ceno), sparky, pampers active fit (čeprav se mi zdijo precenjene - pampers je ponoči prepustil še prej kot DM), fixies (razen cene).
Trenutno porabimo samo še 2 plenici na dan (med spanjem), ker se hčerkica kar uspešno navaja na kahlico, se pa od začetka uvajanja na kahlico super obnesejo Lumpijeve pleničke tudi za ponoči.
Upam, da sem kaj pomagala - od plenic smo res preizkusili skoraj vse možno in kar srečna sem, ker se bomo od njih kmalu čisto poslovili:)
Pa lahko noč vsem user posted image


_____________________________

6.8.2008 nama je v življenje posijal najin sonček - najlepša dojenčica na svetu. Sabina, rada te imava!

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: cene plenic
22.10.2010 22:09:25   
Biba Buba
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

no, to je "posten" odgovor user posted image  ce smrdijo in ima druge pluse-zakaj ne.

biba...ziher ga/je ne previjas redno, da smrdiuser posted image  (na, zdej sm pa ze zleht)
Redno, vsak dan ga previjem user posted image
Ampak res, veckrat se je ze zgodilo, da je tako smrdelo, ko se je polulal, da sem mislila da se je pokakal, in sem ga sla takoj previt. No, plenicka skoraj suha... Drugace ga ne previjam po urah(to se mi zdi brezveze), apmak po potrebi. Cisto odvisno koliko spije tekocine. Zgodi se, da je vcasih v isti po 4 ure, vcasih je plenicka polna ze po 2 urah ali manj...

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: cene plenic
22.10.2010 22:10:57   
Biba Buba
IZVIRNO SPOROČILO: čili

IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

evo, ko sem ga mogla striktno futrat na tri ure, je dobil svezo plenico pred hranjenjem-pa ni zdrzalo. zdej, priznam, da jo ima kdaj na riti tudi 4 ure (a naj si upam povedat, da ponoci pa tudi 10, 12 ur user posted image )

skratka - ce je nova definicija rednega previjanja na eno uro, si jo naj za klobuk zataknejo user posted image



V bistvu je veliko odvisno tudi od količine,ki jo otrok poje in popije...tako je pri nekom po 4-ih urah plenica skoraj prazna,nekomu pa že z ritke leze....In še bi lahko filozofirali user posted image

Si me prehitela user posted image

(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: cene plenic
22.10.2010 22:22:11   
enea
A jaz lahko odgovarjam, imam 2, ki so že od plenic, no ena pred parimi meseci.user posted image user posted image Pri obeh sem začela s pamperskami, niti niso bile takrat tako slabe, razen cene, lumpiji pri prvi solidni,smo jih skoz kupovali, pri drugi jih nisem niti kupila, hoferjeve en paket kupila totalno razočarana, prav vsaka ji je spuščala, ponoči. Pa smo potem uvedli mullerjeve in smo jih imeli skoraj do konca. Prav na koncu, za spanje sem kupovala DM-ove, super so, cena, kvaliteta, in seveda sračkanje v njih.user posted image user posted image

(odgovor članu Biba Buba)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: cene plenic
22.10.2010 22:39:38   
m_o_i
Ampak res, veckrat se je ze zgodilo, da je tako smrdelo, ko se je polulal, da sem mislila da se je pokakal, in sem ga sla takoj previt


mulc je imel kmalu po rojstvu uroinfekt in neko moznost ponavljanja, ker ima nek vod na levi ledvicki razsirjen (zato tudi ze 5 mesecev dobiva antibiotikuser posted image  ampak ok, to je ze za drugo temo). No, in sem dobila navodila, da moram bit pozorna na kolicino(itak), barvo in vonj urina. Ce zacne urin smrdet-ALARM in takoj k zdravniku...

in potem men otrok smrdi po urinu, ko ga odkrijem!! polulan je bil normalno...adijo pamet, sem se ze vidla spet zaprto v bolnici za 10 dni user posted image  user posted image  
se sreca, da mi je ravno takrat zmanjkalo (podarjenih) pampersk in sem se isti dan odprla nov paket-babylove. ni smrdelo user posted image

glede kolicine lulanja je pa tako: na oko ocenjujem, da se v treh urah polula enkrat, mogoce dvakrat-sklepam po tezi plenicke. mokra je vsaka. tista nocna je pa dosti tezja, ooo ja user posted image
premocla ni nobena; priznam, da tudi pamperska ne. kakec je tudi vedno ostal v vsaki plenicki...

verjetno je vsaka ze bla kdaj polulana od svojega malega zakladka user posted image  mene je ze nekajkrat zalil s previjalne in urin nima mocnega vonja; pravzaprav se mi zdi cisto voden in brez vonja-izdaja ga samo barva.
torej vonj nastane v plenici. in ce gremo po kemijsko: tisti geli v plenicah kemijsko reagirajo s tekocino in se spremenijo v trdno snov.
ne recem, da babylove plenicka disi po vijolicahuser posted image  ko je polulana, ampak (vsaj jaz osebno) jo zavoham sele, ko jo odprem; niti priblizno pa ne vonjam cez zaprto plenicko in obleceno rito!

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?