|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   cepljenje
7.7.2007 10:38:03   
Anonimen
Kako vaši kužki reagirajo na cepiva?

Mi smo našega ravno danes peljali cepit proti steklini in še kombinirano in je zdaj čist poklapan. Nič ne je, samo sedi, niti vleže se neuser posted image , da ne govorim kake žalostne učke imeuser posted image . Me kar srce boli. Vsako leto je isto, smo že bili tudi na opazovanju, pa so smao rekli, pač tako mora bituser posted image . Zdaj si moramo vzet prav fraj dan, da smo z našim kužkom doma, ker ga enostavno ne morem pustit takega. Me skrbi in me je strah, da se ne bi kaj zgodilouser posted image .

A je še kak kuža tak, ali so čist normalni, ali pa enostavno ne pogruntate, ker so psi zunaj?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: cepljenje
7.7.2007 10:42:33   
CUKRČEK
Mi imamo bernskega planšarja in tudi približno ne čuti vboda injekcije...vsaj pokaže ne. Prav tako nima nobene reakcije.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: cepljenje
7.7.2007 15:25:46   
nuala
Moja Luna vboda tud čuti ne, ampak že samo dejstvo, da je bila pri veterinarju in da sem jo dvignila na grozno, kovinsko mizo jo tako sesuje, da se še cel dan smili sama sebi. Grozen simulant.
Ampak nisem nikoli opazila, da je to kakšna reakcija na cepivo, niti pri drugih psih ne, tudi slišala še nisem za to.
Na tvojem mestu bi vprašala veterinarja.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: cepljenje
7.7.2007 16:51:13   
Anonimen
Cisto normalno se obnasa (vsaj do zdaj se je), edino ne smes je prijemat tam, kjer je bila ''spikana'', pa je. Itak je ze tako navajena vetov, da je prav zalostno .. user posted image

(odgovor članu nuala)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: cepljenje
7.7.2007 18:02:23   
Anonimen
Po 4 urah sedenja, se je končno odločil, da bo mal zaspal in zdaj celo malo spil vodeuser posted image .

Pred 3 meseci je bil špikan, pa ni bilo nič, taka reakcija je samo, ko mu dajo špiko proti steklini in še kombinirano (proti 3 boleznim), vse ostalo prenaša brez problema.
Ko je bil star 1 leto je bilo najhuje, takrat je celo ostal na kliniki, ker so sumili alergijo na to cepivouser posted image .

Saj bomo preživeli ta dan, jutri bo pa že bolje.

Me pa vseeno zanima ali je še kak kuža s tako reakcijo?

ribica, kaj pa je s tvojo luno, da je tolk pri vet.? je prav luštkan kužekuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: cepljenje
8.7.2007 23:03:17   
Anonimen
Mišek, v 2 letih, kar je na svetu: vnetje mehurja, gastritis, porezana tacka, sterilizacija, angina, vnet mehur, vneta usesa (ne vem kolikokrat), odstranjevanje bradavice v gobcku, angina, kuzni kaselj, zastupitev pri kateri ni dosti manjkalo, da bi poginila ... user posted image  

Pa se vet. nam kremplje strize (joj, spet smo pozabili Luni danes kremplje postrizt na sprehodu .. je imela prijateljica s sabo skarje za kremplje postrizt) user posted image  Zdaj se mu ze 'pod noge vrze' in jo mora cohat pa celo ordinacijo mora prevohat ..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?