|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   cepljenje
9.1.2008 18:37:10   
ina79
naš fantek je star 4m in ima serboroični oz atopični dermatitis.-eni zdravniki pravijo da je AD drugi pa SD. Bil je tudi testiran na kravje mleko in jajca vendar se je pokazalo da ni na nič alergičen-sem pa slišala pravit da pri tako majhnih dojenčkih testiranje ni 100%. Spuščaje ima samo po obrazu in takrat ko je najhuje ima tuudi malo vročine. Zanima me kako ste ceple otroke z AD oz če mogoče veste če cepljene otoku z AD lahko škodi
najlepša haval za pomoč
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: cepljenje
9.1.2008 19:48:21   
*Uršula*
naša user posted image  ima atopični dermatitis in alergijo na jajca in arašide in je bila cepljena normalno, razen cepljenje pri 1 .letu smo opravili na alergološkem oddelku pa še to zaradi alergije na jajca. Testirana pa je bila prvič pri 4. mesecu in ni pokazačo nič. kasneje pri 11. mesecu pa že omenjene alergije.

lp

(odgovor članu ina79)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: cepljenje
10.1.2008 9:36:49   
*ANA*
Naša punčka(2 leti) ima tudi AD in je bila cepljena normalno kot vsi ostali otroci.
Na testiranje smo šli pri 4 mesecih in je pokazalo alergijo na KML in jajčni beljak.
Tako da je bila pri enem letu cepljena na pediatriji user posted image , pa ni blo nobenih rekcij

(odgovor članu *Uršula*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: cepljenje
10.1.2008 17:20:29   
ina79
sem pozabla napisat da naš fantek ima zaradi alergije malo povišano vročino.37,2..-ko smo ga hoteli prvič cepit sem mu bol za šalo zmerla vročino pri zdravnici in nato se je izkazalo da je imel vročinio 37,4 tako da s cepljenjem ni bilo nič.

(odgovor članu ina79)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Katero ime vam je bolj všeč?
tiamia



Aljaž (49%)

Anej (34%)

Tjan (16%)


Število vseh glasov: 310

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!