|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   cerkvena poroka - glasba
11.6.2010 20:12:51   
Udb
Živjo.

Zanima me, če je katera pripravljena z mano deliti, kakšno glasbo ste imele na cerkveni poroki - zasedba in koliko € ste za to odštele. Bi se rada malo seznanila s konkurenco. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: cerkvena poroka - glasba
12.6.2010 0:45:20   
carbene
Nama je pel zbor, katerega člana sva oz. sva bila, plus organist. Tako da sva jih "poplačala" z nekaj malega pogostitve po poroki, organist je bil pa "darilo" svakinje. user posted image Je bilo pa fajn, ker sva kot pevca v zboru lahko v celoti načrtovala, katere pesmi bodo na sporedu. user posted image user posted image

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: cerkvena poroka - glasba
28.6.2010 11:04:57   
počelo
živjo!

Če želiš, mi pošlji svoj mail, imam en fajn kontakt.

LP, p

(odgovor članu carbene)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: cerkvena poroka - glasba
4.7.2010 20:59:02   
momo1
user posted image Midva bova imela zbor skavtov. Cene nimajo, so rekli, naj dam za kako pijačo. V mislih sem imela 100 eur. 

(odgovor članu počelo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: cerkvena poroka - glasba
25.8.2010 16:51:12   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Udb
... glasbo ste imele na cerkveni poroki - zasedba in koliko €

Nečakinja je zapela Ave Marija in to je bilo najlepše darilo. Torej 0 €.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: cerkvena poroka - glasba
4.10.2013 14:02:43   
potrpežljiva
Pozdravljeni,

zanima me, če ima kdo kaj izkušenj oz. info o glasbeni skupini M.J.A.V. , oz. z njihovim igranjem na civilni ali cerkveni poroki.

Vse informacije dobrodošle.

Hvala

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: cerkvena poroka - glasba
5.10.2013 15:29:14   
urshak
Če ima cerkev, v kateri bo obred pevski zbor, se dogovori z njimi.

(odgovor članu potrpežljiva)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: cerkvena poroka - glasba
7.10.2013 22:39:02   
Bralec
Nama so zapeli in igrali prijatlelji. Nekaj jih je imelo celo glasbeno izobrazbo, vsi pa veliko tovrstne kilometrine. Bilo je lepo in zelo doživeto.

(odgovor članu urshak)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: cerkvena poroka - glasba
18.2.2016 5:54:24   
Štefka Senica
Kvartet Ansambel Bitenci, priporočam. Poglejte si kakšne njihove posnetke na you tubi, imajo tudi orgljista.

(odgovor članu Bralec)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?