|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   civilna poroka v celju
25.5.2011 17:17:30   
valerija77
pozdravljene

zanima me ob katerih dnevih so lahko poroke na pročnem uradu? koliko časa prej je treba sporočiti termin in kakšen je postopek prijave.
če pa ima katera kakšen kuponček za popust za nakup prstanov, se priporočamuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: civilna poroka v celju
25.5.2011 19:38:11   
niwaj
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: civilna poroka v celju
26.5.2011 7:10:25   
TDTP
Najprej user posted image ! Za to kako je z poroko na matičnem uradu v celju (uradne ure itd.) ti ne znam povedati, mislim, pa da se lahko poročaš vsako sredo in soboto! Hotela sem ti še reči, da če želiš, lahko stvari stečejo zelo hitro! pa da ti povem moj primer: v nedeljo sva se na izletu odločila, da bi se  poročila - tako na hitro ( v ožjem krogu), v ponedeljek sem klicala na matični urad, dobila datum sicer v četrtek (ne v sredo - zaradi odsotnosti župana v sredo), v pon šla dogovorit za prstane (pri Zlatarstvu Gajšek Šentjur - full zadovoljna, zelo lepi in cenovno najbolj ugodni), dogovorila sva se za fotografa, za šopek v cvetličarno naročit šopek iz treh vrtnic in zelenja, po bele uhane v kik, ker ni bilo nobenega belega krila več v trgovinah (saj je bilo konec poletja), sem oblekla 10 let staro belo krilo in srajčko, moj dragi pa srajčko, kravatico, črne hlače itd. Petnajst minut preden sva morala biti na matičnem uradu sem si še limala umetne nohte, čez slabo urico pa sva bila že gospod in gospa! torej midva sva rabila manj kod en teden in rezultat, tako zadovoljiv, da če bi se še enkrat odločala nebi naredila čisto nič drugače! Še zdaj prekipevam od veselja, pa je že par let od tega!!! V glavnem vso srečo in ne glej na okolico, kako bi moralo biti, kako bi se spodoblo, glavno je da sta vidva zadovoljna in srečna! Pa veliko sreče v zakonu!

(odgovor članu niwaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: civilna poroka v celju
26.5.2011 7:46:50   
valerija77
živjo
hvala za odgovor. mi lahko zaupaš še nekaj stvari? katerega fotografa si najela in kakšna je bila cena? No,torej četrtek verjetno odpade user posted image greva pa danes ali jutri naročiti prstane.hvala user posted image

(odgovor članu TDTP)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: civilna poroka v celju
26.5.2011 8:14:26   
TDTP
poslala sem ti na zs, da ne bom preveč reklame delala, da ne bo kaj narobe!

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: civilna poroka v celju
26.5.2011 16:45:14   
valerija77
TDTP hvala ti za namig zlatarne user posted image user posted image sva našla zelo lepega in ga greva jutri naročituser posted image pa še zelooo ugodne cene imajo user posted image

(odgovor članu TDTP)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: civilna poroka v celju
26.5.2011 20:28:59   
TDTP
Me veseli! lp

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: civilna poroka v celju
27.5.2011 13:14:43   
valerija77
mogoče ve katera ob katerih urah so poroke na matičnem uradu?

(odgovor članu TDTP)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?