|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   danes pa res ni srečen dan
22.3.2008 20:06:37   
vesna_14
Moram se mal izkašljat...
zjutraj se mi je pri hranjenju začel dušiti moj 10muser posted image na srečo se je končalo vse vredi.Bila sem čist panična ne znam povedat tega ... ful grozn občutek, ko mu pomagaš v bistvu mu pa ne  pomagaš. -upam da razumete kaj hočem povedat , še dobro da je potem sam zadihaluser posted image grozno sem se potem ful jokala.
Kot drugo pa so mi danes v bolnico odpeljali atija in ugotovili da ima pljučno trombozo(strdek v pljučih) in je sedaj na intenzivni negiuser posted image user posted image pa že itak je invalid zdej ga more pa še to doletet kot da v življenju ne trpi dovolj!!!!!!!!!!!
Jočem jočem ful mi je hudo upam da bo vse ok in komi čakam da ga grem jutri pogledat.

Letošnji prazniki so grozni...

Brez zamere ampak mogla sem mal dat ven mogoče mi bo zdaj boljše.

Lp Vesna


_____________________________

Dneve mi lepšajo moji trije mali sončki in možek....januarja 2010 pa dobomi še enega razgrajača...in tako nas bo veliko.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: danes pa res ni srečen dan
22.3.2008 20:09:13   
TIA22
potolaži se...saj bo ....user posted image zate

(odgovor članu vesna_14)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: danes pa res ni srečen dan
22.3.2008 20:09:56   
Shorty_
Kar se sinčka tiče se zgodi tudi meni se je pa ne aradi hranjena vendar moja hči je izsiljevala (občasno še) s tem da je nehala dihat med jokom in občutek je grozen.

drugače ti pa namenim velik objem in naj ti noč hitro mine da čimprej vidiš svojega atijauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa da hitro pride domv iz bolniceuser posted image

(odgovor članu vesna_14)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: danes pa res ni srečen dan
22.3.2008 20:59:09   
Dejča
O, Vesna, to je pa res grozno slišati user posted image . Če boš potrebovala karkoli, pokliči. Držim pesti, da se bo vse dobro končalo. En user posted image  vsem tvojim sončkom in tebi od nas vseh.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: danes pa res ni srečen dan
22.3.2008 21:05:03   
lyra*
Res grozno!user posted image
Upam,da bo vse vredu!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!! :)

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: danes pa res ni srečen dan
22.3.2008 21:06:02   
Anonimen
ojej....naj ti čimprej posije sonce user posted image user posted image

(odgovor članu Dejča)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: danes pa res ni srečen dan
22.3.2008 21:14:17   
vesna_14
Punce hvalauser posted image in tudi jst upam da noč čimprej mine

_____________________________

Dneve mi lepšajo moji trije mali sončki in možek....januarja 2010 pa dobomi še enega razgrajača...in tako nas bo veliko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: danes pa res ni srečen dan
22.3.2008 21:26:42   
Blejka26
pravijo da za vsakim dežjem posije sonce..in upanje vedno umre zadnje.

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu vesna_14)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?